اگر چه برخی از خدمات مانند شل وایبر و تلگرام به شما اجازه ویرایش پیام پس از آنها فرستاده شده اند این قابلیت فاقد بر روی بیشتر سیستم عامل های جریان اصلی مانند واتساپ و آی فون برنامه پیام. ظاهرا اپل به دنبال تغییر است که به اشاره با ما درخواست حق ثبت اختراع شماره 20200133478 خال خال توسط اپل خودی.
 

اپل فکر می کند زمان برنامه های پیام رسانی که بسیاری از محدودیت ها

 

اپل به ظاهر می خواهد شما را قادر به تغییر پیام پس از آنها فرستاده شده اند. بنابراین برای مثال اگر شما نقطه تایپی در پیام خود را بعد از اینکه شما دکمه ارسال شما می توانید آن را ویرایش کنید و دریافت کننده نشان داده خواهد شد که این نسخه تجدید نظر شده.
 
همچنین به نظر می رسد که ورود به سیستم از ویرایش پیام ها حفظ خواهد شد اما مشخص نیست اگر متن اصلی قابل مشاهده خواهد بود به همه احزاب است. در هر صورت, آن را هنوز هم یکی از ویژگی های مفید و بسیاری niftier از پروتکل فعلی با استفاده از ستاره (*) مشخص یک اصلاح در یک پیام که ارسال شد قبلا.
 
ثبت اختراع نیست بحث در مورد فن آوری زمینه ای که استفاده می شود برای فعال کردن ویرایش ارسال پیام. و در حالی که آن را بسیار سخت برای پی بردن به همه چیز گفت: در ثبت اختراع آن نیز به نظر می رسد به اشاره در استفاده از روش های ورودی دیگر از صفحه کلید برای تعامل با نرم افزار پیام. پس از آن می شود که زمان این قابلیت نورد اپل شروع خواهد شد حمایت از اپل مداد. ما در حال حاضر دیده می شود یک ثبت اختراع است که نشان میدهد نسخه های آینده اپل stylus خواهد شد سازگار با تمام دستگاه های خود را.
 
ما بر اساس تفسیر آن را نیز به نظر می رسد این شرکت با توجه به روش به بحرانی یا حساس به زمان متون ایستادگی, با افزایش تاثیر خود را اثر.
 
در حال حرکت ثبت اختراع نیز مذاکرات در مورد راه اندازی برنامه های دیگر از درون پیام. به طور مشابه این شرکت پیش بینی مردم با استفاده از اپل پرداخت بدون ترک پیام. در حال حاضر این می تواند تلاش برای ایجاد پیام های برنامه بیشتر شبیه Tencent به WeChat. این چین بالا شبکه های اجتماعی برنامه و ظاهرا اپل views آن را به عنوان یک تهدید برای آن برنامه اکوسیستم. بیشتر به طور خاص, جدید WeChat ویژگی های شناخته شده به عنوان mini-برنامه ای که اجازه می دهد تا کاربران به کتاب و بازی تا کنون که بدون خروج از برنامه است نگران اپل به هیچ پایان و به عنوان یک نتیجه از آن را آغاز کرده است به تعویق انداختن تغييرات WeChat در اپل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im