کاربران آیفون هم اکنون می توانید ارسال پیام های صوتی در توییتر

توییتر و بسیاری از مسائل مربوط به تعمیر و وجود دارد بسیاری از ویژگی های درخواست شده که هنوز به پیاده سازی است که ما فکر نمی کنم این شرکت در واقع در چنین روز رسانی مهم مانند امروز نشان داد.

از امروز شروع کاربران iOS می توانید صدای جیر جیر با صدای خود را. هیچ محدودیتی وجود دارد وقتی که می آید به تعدادی از شخصیت های, اگر چه, به tweeting, با صدای شما نیست بیش از حد متفاوت با استفاده از متن حداقل این چیزی است که توییتر ادعا می کند.

آن را شایان ذکر است که آن را هنوز تست این ویژگی پس اگر آن را به درستی کار نمی کند برای شما و سپس شما می دانید چرا. اگر شما ناراحت است و می خواهم به آن را امتحان کنید در اینجا چیزی است که شما نیاز به انجام است.

باز صدای جیر جیر آهنگساز و روی آن ضربه بزنید آیکون جدید با طول موج که شما را به مشخصات خود را عکس با رکورد را فشار دهید در پایین. تنها چیزی که شما باید انجام دهید این است ضربه بزنید و آن را فشار دهید برای شروع ضبط صدای خود را.

پس از پایان ضبط پیام خود را ضربه بزنید دکمه انجام می شود و سر به آهنگساز نمایش به صدای جیر جیر. نگه داشتن در ذهن است که شما محدود به 140 ثانیه از صدا درست مثل شما محدود به 280 شخصیت اگر شما برنامه ای برای متن خود را صدای جیر جیر.

به هر حال مردم باید خود را صدای جیر جیر در جدول زمانی خود را و قادر به گوش دادن به آن را با ضربه زدن تصویر. در صورتی که آی فون, پخش شروع خواهد شد در یک پنجره جدید از منوی view در پایین جدول.

پس از توییتر است که هنوز تجربه کار با این ویژگی تنها تعداد محدودی از مردم در توییتر برای iOS قادر به استفاده از صدای توییتهایی در حال حاضر, اما توسعه دهندگان قول می دهم که تمام کاربران iOS باید قادر به صدای جیر جیر با صدای خود را در هفته های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>