آیفون SE قانع کننده است برخی از دیرین آندروید به کاربران برای تغییر

آی فون اپل SE حساب برای نزدیک به 20 درصد از فروش آیفون در ژوئن چهارم. بیشتر از همه چشمگیر, آی فون SE تنها در

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
  • آی فون اپل SE حساب برای نزدیک به 20 درصد از فروش آیفون در ژوئن چهارم.
  • بیشتر از همه چشمگیر, آی فون SE تنها در دسترس برای حدود 9 ماه طول 12 هفته چهارم.
  • قیمت $399 آیفون SE کاربران ارائه می دهد بیشتر بنگ برای جفتک انداختن از هر آیفون دیگر در حافظه اخیر است و جلب توجه بسیاری از کاربران آندروید.

اپل نسل بعدی آیفون SE بسیار شبیه به نسخه اصلی است اثبات می شود بسیار بیشتر محبوب مصرف کنندگان از ابتدا پیش بینی شده است. با توجه به تحقیقات جدید اطلاعات منتشر شده توسط Consumer Intelligence Research Partners (CIRP), آی فون SE در طول سه ماهه دوم اختصاص حیرت انگیز 19 ٪ از تمام فروش آیفون. اپل آی فون 11 مدل, در ضمن برای اختصاص حدود 65 درصد از فروش.

"سقوط 2019 آی فون 11 و 11 Pro مدل باقی می ماند محبوب ترین ترکیب برای حدود دو سوم از فروش" CIRP از بنیانگذاران جاش Lowitz گفت: در آزادی مطبوعات. "[مقایسه] دوباره روی حیله و تزویر هستند با راه اندازی آی فون SE در پایان آوریل سال 2020 است. یک سال پیش, آیفون, XR زمان تقریبا نیمی از فروش در سه ماهه. در این سال فروش قرار گرفتند در میان بیشتر مدل های متنوع با حتی پایین ترین قیمت و در نهایت بازنشسته فون 8 و 8 به همراه داشتن 8 درصد از فروش."

از همه بیشتر قابل توجه است که آیفون SE نمی رسند تا آوریل 24, است که به آن می گویند تنها نیاز به دو ماه از سه ماهه به حساب برای نزدیک به 20 درصد از فروش. البته شما همچنین می تواند استدلال می کنند که آی فون SE موفقیت است که شاید ناشی از کروناویروس' تاثیر بر اقتصاد و مردم تمایل به صرف بیش از $1000 در یک نام تجاری جدید آی فون. که گفت:, ما به احتمال زیاد باید یک ایده بهتر است که چگونه آیفون SE را در طول سه ماهه هنگامی که اپل در پست های خود درآمد برای سه ماهه در اواخر این ماه.

چه ما نمی دانیم این است که آیفون SE — است که در قیمت $399 — ارائه می دهد خریداران آینده نگر بیشتر بنگ برای جفتک انداختن از هر آی فون آزادی ما دیده ایم در مدتی. در واقع تنها نقطه ضعف آیفون جدید SE است که آن را کمی بزرگتر از اصلی است. در حالی که آی فون اصلی SE افتخار 4-اینچ صفحه نمایش آی فون جدید SE ورزشی 4.7 اینچ صفحه نمایش. و در حالی که یک بزرگتر صفحه نمایش می تواند به نفع جمع و جور فرم فاکتور اصلی بود و یکی از دلایل این دستگاه را به خوبی انجام داد در وهله اول.

CIRP نمی بر این باورند که آیفون SE را تکه تکه آینده آیفون 12 مدل اگر فقط به این دلیل که آیفون SE تمایل به جذب بیشتر هزینه آگاهانه خریداران. بیشتر آیفون SE کاربران تمایل به یک دسته اختصاص داده شده است که می گویند بسیاری از آی فون SE خریداران از سه ماهه گذشته شده اند صبورانه در انتظار یک گوشی کوچکتر با پیشرفته داخلی برای سال.

یکی از جالب تر امتیاز داده رله توسط CIRP است که 26 درصد از آی فون جدید SE صاحبان ساخته شده سوئیچ بیش از Android. CIRP اشاره می کند که این رقم "بالاتر از نرمال اندروید به iOS تعویض." این را حس می کند با توجه به آی فون SE قیمت نسبتا پایین نقطه. در اثر آی فون SE یک آی فون 11 داخل قاب آیفون 8. همراه با این دستگاه $399 برچسب قیمت آیفون SE به خوبی می تواند مدل آیفون کاربران اندروید شده اند در انتظار.

با نگاه به آینده, درآمد اپل گزارش سه ماهه خواهد بود کاملا گفتن با توجه به این که همه در انتظار اپل را به یک ضربه بزرگ در آی فون درآمد. فراتر از گزارش درآمد نیز وجود دارد یک فرصت است که آیفون 12 نمی خواهد آمد در خارج از دروازه ، مطمئن شوید که همه هیجان زده در مورد 5G اما با تاثیر coronavirus تا به حال در اقتصاد در بزرگ این امکان وجود دارد که عموم مردم کمتر علاقه مند و کمتر قادر به خرید یک کالای لوکس مانند $1000 آی فون از همیشه قبل از.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب