آیفون SE (2020) تست باتری کامل: این اعداد له اعتیاد به مواد مخدره

آیفون SE (2020) می آید با یک باتری است که جای تعجب کوچک برای یک گوشی در سال 2020: این ویژگی دقیقا همان ظرفیت باتری به عنوان آی فون 8 در 1,821 mAh (اما آن را با استفاده از های مختلف اتصالات بنابراین سلول های باتری قابل تعویض نیست).

اپل شناخته شده است برای بهینه سازی سیستم عامل iOS بسیار خوب بنابراین ما کنجکاو برای دیدن اینکه آیا این شرکت قادر به جلو و به نوعی یک معجزه است و به کاربران خوب عمر باتری با یک باتری کوچک.

برای پیدا کردن ما با قرار دادن آی فون SE (2020) از طریق باتری به طور کامل تخلیه آزمون ساخته شده از سه جزء: اول ما تست عمر باتری در مرور و سپس YouTube video streaming, و در نهایت, ما تست چه مدت شما در گذشته با بازی های 3D.

پس چگونه آیفون SE انجام دهید ؟

سلب مسئولیت: همه گوشی ها مجموعه ای در برابر سطح روشنایی برای مساوی به زمین بازی.

مرور و پیمایش تست باتری

ما شروع با ما مرور و تست. این سبک از آزمایشات ما آن را نمی بزرگ قرار داده فشار بر روی پردازنده و اکثر گوشی ها قادر به آخرین بیش از 10 ساعت در این آزمون است. آیفون SE نتیجه در اینجا این است که کمتر از میانگین: ما در حال مقایسه آن در برابر برخی از محبوب گوشی های که لازم نیست هزینه گزافی و بسیاری از آنها را در سال گذشته به طور قابل توجهی طولانی تر از جدید SE.

آیفون XR و آی فون 11 هم گذشته بسیار کمی طولانی تر از آیفون SE در این آزمون و آن را رقیب مستقیم گوگل صفحه 3a همچنین outlasted آن را با یک بیت. به طور کلی آن را حذف از سمت راست بروید که آی فون جدید SE بدون باتری قهرمان اما این وحشتناک است یا نه.

YouTube Video Streaming تست باتری

چیزهایی که واقعا شروع به نوبه خود برای بدتر زمانی که شما در واقع شروع به انجام کاری فقط کمی بیشتر خواستار بر روی آی فون SE (2020).

پخش ویدئوها در یوتیوب کاملا تخریب باتری در هیچ زمان و ما شاهد تخلیه باتری در یک سرعت از 1 ٪ در هر 3 دقیقه و یا حتی سریع تر.

در پایان روز, پخش فیلم های یوتیوب, آی فون SE به طول انجامید تنها 4 ساعت و 45 دقیقه بدترین نمره از هر تلفن در چند سال گذشته.

در مقایسه گوگل صفحه 3a به طول انجامید و 6 ساعت و 30 دقیقه در این آزمون آی فون 11 به طول انجامید 7 ساعت و 13 دقیقه در حالی که در سال گذشته جمع و جور Galaxy S10e کاملا به کشته شدن آن در این آزمون با عمر باتری 7 ساعت و 50 دقیقه تقریبا دو برابر آیفون SE.

این یک ناامیدی بزرگ برای اپل 400 دلار munchkin: تماشای فیلم چیزی است که بسیاری از مردم عشق را به انجام روزانه و متاسفانه آیفون SE باتری فقط قادر به نگه دارید تا.

3D بازی تست باتری

ما نیز به نوبه خود به ما 3D gaming test که در آن ما یک بازی است که متکی بر GPU برای ایجاد یک محیط زیبا. این بازی مانند PubG, ندای وظیفه, Minecraft و مانند آن.

نگه داشتن در ذهن است که ما در حال بازی کردن این بازی در حداکثر تنظیمات اما در عوض در برخی از آنهایی که کمتر برای اطمینان از سازگاری در سراسر بسیاری از تلفن های.

پس چگونه آیفون SE در اینجا انجام دهید ؟

دوباره نتیجه یک فاجعه بود: تلفن نمی تواند حتی در آخرین 5 ساعت در این آزمون به پایان رسید و یک دقیقه کوتاه که علامت.

در مقایسه در اینجا ما برخی از بیشتر گوشی های گران قیمت را به شما نشان می دهد که در مقابل با کلاس از دستگاه به عنوان به خوبی. تمام کسانی که دستگاه را به ثمر رساند بسیار بالاتر است.

کلمات نهایی

در پایان روز, آی فون SE (2020) عمر باتری است که به وضوح بزرگترین ناامیدی در این غیر این صورت زیبا و جمع و جور گوشی با یک طراحی از گذشته و یک پردازنده از آینده است.

در تجربه ما فقط با استفاده از گوشی در حد متوسط در طول روز فقط به بررسی ایمیل, اجتماعی, رسانه ها, متن و مانند آن را به شما از طریق. اما شروع به تماشای فیلم و یا بازی کردن بازی ها و این باتری تخلیه مانند دیوانه خواهد شد و شما با عجله به نزدیکترین پریز برق. به نظر می رسد که همه از قدرت اپل A13 تراشه است اما هنگامی که آن بزرگ هسته شروع به در حال اجرا از باتری شروع می شود و ناپدید می شود.

اپل باید در نظر گرفته اند با استفاده از یک باتری بزرگتر و حرف آخر این است که به دلیل عمر باتری ضعیف آن را سخت به توصیه آیفون SE (2020) به سنگین کاربران و علاقه مندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>