آیفون 12 خیره کننده بازگشتی طراحی به نمایش در ویدئو جدید

  • آیفون 12 مفهوم تصویری نشان می دهد این گوشی جدید با طراحی یک قاب فولاد ضد زنگ با دو دوربین و یک کوچکتر شکاف در بالای صفحه نمایش.
  • 5.4-اینچ, آی فون, 12 یکی از چهار گل سرسبد جدید مدل های آیفون انتظار می رود برای راه اندازی این سقوط.
  • اپل شایعه به قیمت گذاری آیفون 12 در $649 — ارزان تر از آی فون 11.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

قبل از اینکه جهان تبدیل وارونه 2020 شد و شکل دادن به یکی از بزرگترین سال آی فون تا به حال دیده بود. آیفون SE refresh شد فقط یک پیش غذا برای چهار گل سرسبد گوشی در پاییز همه از آن انتظار می رود از ویژگی های صفحه نمایش OLED و 5G اتصال. اما با توجه به coronavirus گیر این احتمال وجود دارد که اپل قصد دارد تا به حال به تغییر تاریخ انتشار ممکن است لغزش به عنوان یک نتیجه. از سوی دیگر مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک تایید کرد تنها چند روز پیش که تولید در مسیر برگشت پس از موقت کمبود عرضه در ماه فوریه است.

با وجود همه هرج و مرج اپل به احتمال زیاد راه اندازی چهار مدل های آی فون جدید این سقوط حتی اگر عرضه محدود است و از این تاریخ تا پایان لغزش با چند روز یا چند هفته. و در حالی که وجود دارد بدون شک خواهد بود و تقاضا برای هر چهار مدل یکی است که اکثر مردم خواهد شد برداشتن آی فون 12 پس در قدم به قدم از 2019 بهترین فروش آی فون 11. بیش از آخر هفته ما رو نگاه بزرگ در آی فون 12 فرض طراحی شده است.

روز یکشنبه مفهوم خالق به اشتراک گذاشته شده با نام تجاری مفهوم جدید در یوتیوب نمایش 5.4 اینچی آیفون 12. در یک نگاه, شما ممکن است به اشتباه آن را برای آی فون 11 اما نگاه دقیق تر و شما ببینید چند تغییرات عمده. اولین و مهمترین لبه های گرد از آی فون 11 رفته جایگزین توسط یک گروه متال که پیچد اطراف کل گوشی. وجود دارد هنوز هم می شود شیشه ای در جلو و عقب اما طراحی کلی است و نزدیک به آیفون 5s.

این شکاف نیز بسیار کوچکتر از آن را بر روی آی فون 11. اگر چه شکاف یک مصالحه منطقی به بیشتر روی صفحه نمایش املاک و مستغلات به آی فون بدون محدود کردن عملکرد دوربین جلو و سنسور که به پهلو آن را نیز در راه است و اگر اپل آماده نیست برای از بین بردن شکاف در مجموع کاهش, آن را به مطمئن شوید که آن را طول می کشد تا فضای کمتر در بالای صفحه نمایش را برای این نسل است.

5.4-اینچ, آی فون, 12 است که انتظار می رود به 4GB RAM و یک A14 Bionic چیپ طراحی شده توسط اپل اما شاید هیجان انگیز ترین شایعه مربوط به تلفن قیمت. در یک صدای جیر جیر در ماه گذشته صفحه اول Tech میزبان جان Prosser کرده که در پشت برخی از بزرگترین اپل نشت از سال 2020 — ادعا کرد که آیفون 12 شما در ویدیو بالا را خرده فروشی $649. که 50 دلار ارزان تر از قیمت عرضه از آی فون 11 و باعث می شود آی فون 12 یکی از ارزان ترین گل سرسبد 5G گوشی های هوشمند در بازار زمانی که آن را راه اندازی در پاییز امسال.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر