آیفون 12 را نازک ‘نفیس’ خرده فروشی جعبه leaker می گوید

  • یک آی فون جدید 12 شایعه تاکید اخیر ادعا می کند که گفت: آی فون جدید را نمی توان همراه با رایگان EarPods و یک شارژر جدید.
  • یک leaker می گوید آیفون 12 خرده فروشی جعبه خواهد بود نازک تر و “نفیس” را به عنوان یک نتیجه.
  • همان شایعه می گوید که در آینده نسخه دوم-gen آی فون SE خرده فروشی جعبه را خندق شارژر و هدفون های سیمی.

اپل به زودی راه اندازی چهار iPhone 12 نسخه های این سال است که از ویژگی های 5G اتصال و OLED تمام صفحه نمایش می دهد. این چیزی است که بیشتر شایعات نشان می دهد در حال حاضر. ارزان ترین مدل ممکن است حتی مقرون به صرفه تر از ارزان ترین آی فون 11 مدل همان گزارش ها می گویند. در بالا از آن اپل نیز ممکن است فروش حداقل یکی 4G-تنها آیفون در نسخه 12 که می تواند شروع به عنوان کم به عنوان $549.

نیز وجود دارد یک بحث برانگیز بیشتر شایعه وجود دارد که می گوید آی فون 12 خواهد بود اپل برای اولین بار آیفون برای راه اندازی بدون دو کلید جانبی در جعبه. این گوشی شارژر و هدفون EarPods که حمل با هر آی فون تا کنون است. زمان کاربران آیفون که در حال حاضر مقدار زیادی از شارژر و قطعات یدکی ممکن است ناراحت اخبار. همان می رود برای صاحبان آیفون که در حال حاضر خریداری AirPods یا دیگر انواع هدفون و برنامه ریزی برای ارتقا به آیفون 12. وجود خواهد داشت یک دسته از خریداران که نمی خواهد مانند این واقعیت است که آیفون 12 کشتی بدون این همراه لوازم جانبی. این هنوز یک شایعه که اپل هرگز تایید این نشت قبل از آیفون را در کنفرانس مطبوعاتی. اما به نظر می رسد بیشتر و بیشتر مردم می گویند آیفون 12 جعبه را به هر گونه لوازم جانبی گذشته از یک کابل شارژ.

یک leaker که پست در مورد جزئیات منتشر نشده محصولات اپل در توییتر آخرین فرد می گویند آیفون 12 مدل را نمی توان همراه با EarPods و شارژر. چینی ها کاربر توییتر @L0vetodream که در یک به روز رسانی جدید که آیفون 12 خرده فروشی جعبه را تبدیل به “نازک” و “بدیع است.”

این leaker نشان می دهد که در آینده خرده فروشی جعبه نسخه از نسل دوم آی فون SE گوشی خواهد آمد بدون شارژر و EarPods. آن را به عنوان در حال حاضر این گوشی همراه با همان 5W شارژر که اپل برای سال استفاده می شود. این معلوم نیست که آیا آیفون SE قیمت خواهد شد کاهش در اين مورد. اگر هر چیزی, از بین بردن EarPods و شارژر از جعبه اجازه می دهد اپل به مجموعه ای از قیمت پایین تر امتیاز برای خود اپل رفتن به جلو.

این معلوم نیست چه “نفیس” آیفون خرده فروشی جعبه را مانند نگاه و این نوع از جزئیات است که نمی خواهد موضوع برای اکثر مردم است. اما اپل در مورد مراقبت از جمله جزئیات و شرکت شاغل حداقل برای بسته بندی محصولات خود را در طول سال. آیفون جعبه دارای همان ساختار کلی برای سال.

این جعبه معمولا در حدود همان عرض و ارتفاع به عنوان آی فون, اما آن را بسیار ضخیم تر. که چون آن را به خانه تمام کسانی که لوازم جانبی از جمله حجیم شارژر سیمی, هدفون, و کابل شارژ. نگه داشتن تنها شارژ کابل در جعبه اجازه می دهد اپل به میزان قابل توجهی کاهش حجم و کوچک کردن آن بطور قابل توجهی پایین. وجود دارد بدون درز تصاویر برای نشان دادن آی فون, 12, خرده فروشی, طراحی جعبه در این نقطه است. همانطور که ما نزدیک به رود اواسط ماه سپتامبر تاریخ راه اندازی برای گوشی ما احتمالا بیشتر ببینید نشت که خواهد شد و یا تایید یا رد این شایعات.

به طور جداگانه آیفون 12 شایع است به حمایت سریع تر سیمی شارژ. یک 20W شارژر در حال حاضر به بیرون درز کرد اما این دستگاه را خریداری مستقل اگر این شایعات به حقیقت می پیوندند.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>