آیفون 12 تولید را آغاز و در ماه ژوئیه پیش از برنامه ریزی شده سقوط آزاد

  • آی فون اپل 12 خواهد بود که اولین مدل آیفون شامل 5G پشتیبانی می کند.
  • آیفون 12 به احتمال زیاد خواهد شد راه اندازی در اکتبر هر چند برخی از آی فون 12 مدل نرم افزار ممکن است به تاخیر افتاد تا نوامبر است.
  • آیفون 12 تولید میله میله برای شروع در ماه جولای.

در میان تب و تاب شایعات در اطراف آی فون اپل 12 انتشار یک گزارش جدید از Digitimes (از طریق SeekingAlpha) ادعا می کند که آیفون 12 تولید میله میله برای شروع در ماه جولای. انتشار بیشتر می افزاید که مهندسی اعتبار سنجی آزمون (EVT) در نسل بعدی آیفون قرار دادن خواهد شد تا در اواخر این ماه. به عنوان یک نقطه از احترام به EVT فاز توسعه آی فون نتیجه زمانی که اپل بصورتی پایدار و محکم دریل کردن دقیق آیفون طراحی و مجموعه ای از ویژگی های این برنامه به کشتی به مصرف کنندگان است. به عبارت ساده, آی فون طراحی و تست بود که با تاخیر کمی در حساب از coronavirus به نظر می رسد به عقب بر گردیم در مسیر.

به عنوان زمانی که آی فون اپل 12 خواهد رسید, در فروشگاه های, که باقی می ماند تا در هوا. در حالی که آن را امن فرض کنیم که اپل به زودی پرده, آیفون, 12 صف در یک ویژه رویداد رسانه ای در ماه سپتامبر دیده ایم گزارش ها نشان می دهد که این دستگاه ها ممکن است می رسند تا اکتبر. حتی در یک سناریو که در آن برخی از آی فون 12 مدل ضربه قفسه های فروشگاه در اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر وجود دارد rumblings که برخی از آی فون 12 مدل نرم افزار ممکن است با تاخیر تا ماه نوامبر یا دسامبر.

آیفون 12 برنامه انتشار کنار اپل آینده آیفون صف خواهد بود بلند پروازانه به حداقل می گویند. در این سال اپل در حال برنامه ریزی برای راه اندازی چهار مجزا مدل های آیفون که همه را به رخ کشیدن صفحه نمایش OLED. تمام گفته اپل, آیفون, 12 صف این سال را شامل دو نرم افزار آیفون مدل 6.1 اینچی و 6.7 اینچ عوامل شکل. غیر-نرم افزار آیفون, 12 مدل و در عین حال می خواهد کشتی با 5.4 اینچ و 6.1 اینچ نمایش می دهد.

بزرگترین ویژگی اپل نسل بعدی آیفون صف خواهد بود گنجاندن 5G پشتیبانی می کند. هر چند برخی از گوشی آندروید سازندگان منتشر دستگاه با 5G اتصال به ماه پیش از آن دستگاه وارد در زمانی که 5G پوشش به دور از گسترده. از آن پس ملت حامل را به شدت گسترش یافته 5G پشتیبانی در سراسر کشور. در نوبت ورود 5G بر روی آی فون 12 مارس خار ارتقاء بیشتر از آنچه آندروید تولید کنندگان با تجربه در اوایل این سال است.

همانطور که برای دیگر آیفون 12 امکانات به نگاه به جلو به اپل بالای خط iPhone 12 مدل نرم افزار را بنا به رخ کشیدن یک سنسور LiDAR بهبود زوم اپتیکال و تعدادی دیگر از دوربین های پیشرفت است. در ضمن تمام آیفون 12 مدل به احتمال زیاد خواهد شد از ویژگی های بهبود یافته در نور کم عملکرد. به خصوص یکی از جذاب شایعه ادعا می کند که آیفون 12 حتی ممکن است اجازه می دهد تا کاربران را به ویدئو در حالت عمودی.

آی فون اپل 12 Pro مدل ها نیز انتظار می رود به ویژگی های 120 هرتز ارتقاء صفحه نمایش از یک تکنولوژی است که اجازه خواهد داد که برای بهبود پاسخگویی و حتی بیشتر مایع پیمایش در مقایسه با مدل های قبلی است.

علاوه بر این تمامیت آی فون اپل 12 صف خواهد شد از ویژگی های بهبود یافته سخنرانان خواهد شد که 10-15 درصد بلندتر بهبود سلولی و Wi-Fi سرعت و زمان آخرین اما نه کم, اپل نسل بعدی پردازنده Ax.

به عنوان یک نقطه نهایی این زبان طراحی آیفون 12 خواهد بود کمی متفاوت تر از پیشینیان خود است. با توجه به تعدادی از نشت آیفون 12 فرم فاکتور را بیشتر به رخ کشیدن لبه های مستطیل شکل خواهد بود و تا حدودی یادآور یاد آیفون 4 طراحی اپل منتشر شد نزدیک به 10 سال پیش است.

منبع تصویر: EverythingApplePro یوتیوب

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>