اپل آیفون 12 سری احتمالا شامل جدید بافته USB-C به کابل رعد و برق در هر یک جدید نشت (از طریق MacRumors).
ChargerLAB دارای سابقه خوب وقتی که می آید به کابل مربوط به اپل شایعات و اگر این گزارش هر وزن به آن را بیشتر نشان می دهد که اپل خواهد بود حفظ اتصال رعد و برق در این سال است. بافته کابل نشان داده شده در تصاویر خواهد بود یک ارتقاء قابل توجهی در طول زمان غیر پارچه طراحی از نظر دوام. جدید کابل به ظاهر به رخ کشیدن 8 نقره ای مخاطبین با ردیوم روکش ruthenium که بدان معنی است که آنها را بیشتر مقاوم در برابر خوردگی است.

کابل گزارش 1.05 متر که شبیه به طول موجود 1 متر کابل و در 3.04 mm, آن است که کمی ضخیم تر از فعلی USB-C به کابل رعد و برق.

در سال گذشته اپل به همراه USB-C به رعد و برق کابل با beefier آی فون 11 مدل نرم افزار در حالی که ورود به سطح آی فون 11 حمل با USB-A به کابل رعد و برق. این زمان در اطراف به نظر می رسد تمام آیفون 12 نوع یک رعد و برق به USB-C کابل با طراحی بافته.
نیازی به گفتن نیست, این اولین باری خواهد بود که اپل شامل یک بافته کابل برای آی فون است. وجود دارد یکی دیگر از چیزی است که اپل احتمالا می خواهد انجام می دهند و شما نمی خواهید به مانند این یکی: آن را قرار داده نشده شارژر USB و EarPods در آیفون 12 جعبه.
بنابراین در حالی که این قطعا خبر خوبی که داشتن مقاومت بافته USB-C به کابل رعد و برق خواهد برطرف کردن نیاز به صرف $19 در جایگزینی هر چند ماه شما احتمالا مجبور به پرداخت برای تازه گواهی 20W شارژر از جیب خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de