آیفون 12 در حال حاضر رو به ‘ماه تاخیر با توجه به این coronavirus

  • اپل ممکن است مجبور به تاخیر, تاریخ انتشار آیفون 12 توسط هر نقطه از چهار ماه به دو ماه با توجه به زنجیره تامین مسائل ناشی از کوروناویروس.
  • منابع می گویند که اپل در حال حاضر رو به “ماه تاخیر در شرایط تولید انبوه” اما در حال کار اضافه کاری برای به دست آوردن آی فون 12 به عنوان نزدیک به سپتامبر به عنوان امکان پذیر است.
  • در حال حاضر mmWave 5G مدل های آی فون به دنبال طولانی ترین تاخیر بالقوه است.

زمانی که رمان coronavirus شیوع spiraled خارج از کنترل در اوایل سال جاری محصول تاخیر به وضوح نبودند در مقابل ذهن, اما آنها به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است. از زنجیره تامین مسائل مربوط به عدم وجود تقاضا اجماع عمومی در اوایل بود که اپل قادر خواهد بود به چوب معمولی خود را اواخر ماه سپتامبر انتشار برنامه برای آی فون 12 سری. اما به عنوان سال رفت در این گزارش کمتر شد آخرالزمانی و هفته گذشته Wedbush تحلیلگران دانیال ایوس و Strecker Backe گفت که اپل بود “پشت در صندلی راننده” برای جلوگیری از آیفون 12 تاخیر در این پاییز.

اما بالا و پایین رفتن ادامه این هفته به عنوان شاخص Nikkei Asian Review گزارش می دهد که اپل ممکن است برای به تاخیر انداختن اولین 5G مدل های آیفون در هر نقطه از چهار ماه به دو ماه با توجه به “کارخانه مستندات و محل کار غیبت” در سراسر این بیماری همه گیر. به منظور به کار را از طریق این مشکلات منابع می گویند که اپل انجام داده است همه چیز را در قدرت خود را به نگه داشتن راه اندازی در مسیر, اما این ممکن است به اندازه کافی به ماه سپتامبر راه اندازی یک واقعیت است.

“چه پیشرفت به نظر می رسد در حال حاضر این است که ماه از تاخیر در شرایط تولید انبوه اما اپل در حال انجام همه چیز را می تواند به کوتاه شدن تعویق افتادن” یک منبع گفت: شاخص Nikkei. “این احتمال وجود دارد که این برنامه هنوز هم می تواند نقل مکان کرد به آینده.” این به نظر می رسد حاکی از آن است که بهترین سناریو هم شامل کمی تاخیر.

منبع دیگری اشاره کرد که برخی از اعضای سخت افزار اپل, توسعه, تیم, بازگشت به کار در ماه ژوئن هنگامی که سخت پناهگاه در خانه محدودیت از ماه مارس برداشته شد. آنها با عجله به نهایی کردن طراحی آیفون بعدی به ماندن به عنوان نزدیک که ممکن است به سپتامبر تاریخ انتشار. “برخی از محصول جدید-مرتبط با پروژه مهلت منتقل شده اند تا پس از سخت افزار تیم شروع به بازگشت به دفتر” منبع نشان داد.

هنوز منبع دیگری پیشنهاد کرد که حتی تهاجمی برنامه اپل تا به حال برای پشتیبانان آن ممکن است به اندازه کافی برای حل و فصل مسائل. “برخی از نهایی آیفون مجمع می تواند با تاخیر به اوایل اکتبر و آن را نمی تواند تعجب آور باشد اگر تاخیر بیشتر چرا که هنوز هم وجود دارد بسیاری از آزمون ها در حال حاضر رفتن و این طرح نهایی نشده است قفل شده است” این منبع گفت: — تعجب با توجه به چقدر ما در مورد طراحی.

در نهایت با توجه به شاخص Nikkei به منابع, پایان, آیفون, 12 است که با استفاده از mmWave 5G گروه حدود دو ماه پشت برنامه در حالی که 5G اپل با استفاده از زیر-6 GHz گروه یک تا یک و نیم ماه ، اگر همه از این منابع درست هستند هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام برای راه اندازی آیفون 12 در زمان.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>