آی فون 11 جایگزین آیفون XR در جهان به عنوان مورد علاقه های هوشمند

آی فون 11 بود, فروش بهترین مدل های گوشی های هوشمند در سطح جهان در Q1 سال 2020 با توجه به تحلیل و مشاوره شرکت Omdia (از طریق AppleInsider).
اپل آخرین ورود به سطح مدل ثابت کرده است که بیشتر محبوب تر از سال گذشته آیفون XR raking در فروش 19.5 میلیون واحد در طول ماه های ژانویه-مارس چهارم.

در مقابل 13.6 میلیون واحد از آیفون XR فروخته شد در طول مدت مشابه در سال گذشته ساخته شده است که آن را مهمترین و به دنبال پس از تلفن در سطح جهان در سال قبل سه ماهه.

اپل استراتژی ارائه ارزش برای پول است که کار

آیفون XR شد قیمت $749 در راه اندازی و آن را به حداقل گران تمام 2019 مدل. با آی فون 11 سیب یک گام به پیش رفت و کاهش قیمت 50 دلار که در مقایسه با سلف خود بدون skimping مشخصات. در واقع اگر هر چیزی, آی فون 11 برتر دارای مشخصات. آن را دارای یک پردازنده سریعتر, یک, دو, دوربین, راه اندازی و پشتیبانی از Wi-Fi 6.

اگر این شرایط عادی این واقعیت است که آی فون 11 outsold آیفون XR نمی توانست تعجب آور است. با توجه به اینکه coronavirus است گفت: به نهفته تقاضا عملکرد ستوده است.

آی فون 11 Pro Max و آی فون 11 نرم افزار همچنین لیست عقد ششم و هشتم نقاط بود. آیفون XR پنجم بهترین فروش گوشی در طول سه ماهه. سال گذشته آیفون XS و آیفون XS حداکثر نمی شد در میان ده بالا مدل در Q1 2019. بنابراین ما می توانیم گمان است که این سیستم جدید در حال انجام است بهتر است به عنوان یک کل نسبت به سال گذشته محدوده. و با ورود قریب الوقوع 5G-آماده آیفون 12 فروش احتمال صعود بیشتر است.
Samsung Galaxy A51 ازمایش کرده آی فون 11 با فروش 6.8 میلیون واحد است. کهکشان A10s و کهکشان A30s بودند و هفتم و دهم بهترین مدل های فروش بود. کهکشان S20 Plus 5G بود که سامسونگ تنها گل سرسبد مدل را شامل می شود در رتبه بندی. Omdia معتقد است که افزایش تعداد مدل در سری S نیست boded خوبی برای حمل و نقل از مدل های منحصر به فرد. این شرکت همچنین انعکاس آنچه مشاهده شده قبل از: بالا بودن قیمت جدید سری S مدل شده اند به خوبی دریافت شده توسط مصرف کنندگان است.

اپل از سوی دیگر به نظر می رسد رهبری در مسیر درست است. این شرکت با تمرکز بر روی تعداد کمتری از مدل است و در حال حاضر به طور پیوسته کاهش قیمت به افزایش درخواست تجدید نظر خود را بیشتر. در همان زمان آن را undercutting رقابت است که بیش از حد عمیق به تکرار قبلی خود قیمت گذاری طرح.

Omdia مانند دیگر ناظران بازار انتظار به طور کلی حمل و نقل به کاهش بیشتر این سال به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر