آی فون 11 Pro مقابل صفحه 4 XL در مقابل کهکشان S20 فوق العاده: حرکت آهسته ویدیو مقایسه

Slow-motion فیلم ها عالی مفهوم است. از طریق آنها ما را به دیدن اتفاقاتی که معمولا اتفاق می افتد راه خیلی سریع برای ما ادراک بصری در راه است که هر دو قابل توجه و فقط ساده سرد است. تخصصی دوربین های با سرعت بالا را در اطراف برای مدتی بوده اما در حال حاضر حتی دوربین در گوشی های هوشمند خود را حرکت آهسته و حتی super slow-motion حالت است. Slow-mo باقی می ماند اغلب نادیده گرفته شده توسط داوران و کاربران به طور یکسان. در نظرسنجی اخیر در مورد “ثانویه” دوربین حالت تنها 3 درصد از مردم گفت: حرکت آهسته است که در این حالت آنها با استفاده از بعد از عکس و ویدیو.

به همین دلیل ما تصمیم به گرفتن سه بالا پایان گوشی های هوشمند و مقایسه هر دو تجربه عکسبرداری حرکت آهسته ویدئوها با آنها و کیفیت گفت: ویدئوها. ما صف متشکل از اپل آی فون 11 Pro Max گوگل صفحه 4 XL و سامسونگ کهکشان S20 فوق العاده. سه شرکت’ گوشی بالا سمت راست در حال حاضر.

برای نگه داشتن همه چیز عادلانه ما در 240fps. تا آنجا که به حرکت آهسته می رود که نه بسیار بالا و نرخ فریم اما این بالاترین که هر سه گوشی پشتیبانی می کند. با این حال ما نیز چند نمونه از S20 فوق العاده فوق العاده حرکت آهسته است که می آید در 960fps (از لحاظ فنی 480fps با درون یابی فریم).

چگونه از آن آسان است به ساقه slow-motion فیلم ها ؟

وقتی که می آید به 240fps فیلم همه چیز کاملا ساده است. شما ضبط ویدیو طبق معمول و سپس شما می توانید آن را ویرایش کنید با انتخاب که بخشی از آن را باید در حرکت آهسته بنابراین لازم نیست برای نشستن از طریق آهسته فیلم از هیچ چیز اتفاق می افتد.

رابط کاربری مشابه در سه گوشی ولی ما در بر داشت سامسونگ ویرایش منو به ویژه آزار دهنده است. آن را نگه داشته و ناپدید می شود هر زمان که شما در حال تلاش برای حرکت لغزنده bracketing آهسته بخشی از این ویدئو.

960fps کل بازی توپ دیگر. در آن فریم تلفن معمولا می توانید رکورد دوم از زمان واقعی عمل است. که باعث می شود زمان بندی بسیار مهم است و گرفتن یک شات خوب دشوار است. اما شما احتمالا قادر خواهید بود به یک super slow-motion فیلم بچه خود را پنبه حلاجی شده در سافتبال بازی با توجه به فرصت چند. یک گزینه وجود دارد برای تلفن شروع به ضبط هر زمان که حرکت شناسایی شده است در چارچوب اما مفید در هر وضعیت.

در سمت به علاوه super slow-mo به نظر می رسد بسیار چشمگیر است که این ستاره چین است و آنچه شما می خواهم انتظار برای دیدن, برای شروع با. در مقایسه 240fps ویدئوها کمی بدون زرق و برق از آنجایی که آنها نمی کند همه چیز به همان اندازه است.

خبر خوب این است که گوشی بهتر خواهد شد در این راستا پس از چند سال از هم اکنون کیفیت و سهولت استفاده باید به طور قابل توجهی بهبود یافته است.

اما به اندازه کافی صحبت, بیایید ببینید برخی از slow-motion فیلم ها!

صحنه 1: تندرست توپ

ما در حال شروع کردن فقط یک بیس قوی کردن والیبال. آیفون تصویری دارای کمی بیش از حد کنتراست به نقطه آن به نظر می رسد دانه دانه. این S20 فوق العاده به نظر می رسد تا حدودی مشابه اما نگه می دارد همه چیز متعادل تر. رنگ ها در صفحه 4 ویدئو نگاه duller در مقایسه اما به طور کلی کیفیت بسیار خوب است.

ما می بینیم که در این صحنه اگر چه توپ شد کاهش یافته و از کم ارتفاع و حرکت نسبتا به آرامی 240fps نیست به اندازه کافی برای موثر شات. ما اضافه شده یک 960fps تصویری از S20 فوق العاده برای مقایسه و آشکار است که کاهش پایین عمل می آید با یک آشکار کاهش در کیفیت اما آن را به طور کلی بسیار نزدیک به آنچه که شما می خواهم انتظار برای دیدن در یک حرکت آهسته ویدئو بدون هر زمینه دیگر.

بسته به سلیقه خود را انتخاب بالا برای این صحنه به احتمال زیاد یا صفحه یا S20 با آی فون گرفتن در مکان سوم جای گرفت.

صحنه 2: بادکنک در دیدار تیز گیاه

این صحنه یک مثال خوب از برخی از سرد عکس شما می توانید حتی در 240fps. لحظه بالون میآید اما آب نگه می دارد و شکل آن را قبل از برخورد با گیاه و سپس نشت بیش از آن است که قطعا چیزی است که شما نمی توانید لذت بردن از با یک ویدیو به طور منظم. سه گوشی نیز خیلی نزدیک وقتی که می آید به کیفیت ساخت آن را دشوار است به انتخاب یک برنده است. این صفحه را رنگ تعادل آن را می دهد یک لبه خفیف در کتاب من است.

صدا نیز بخش بزرگی از حرکت آهسته تجربه می کنند. شنیدن پاشش صداهای آهسته و تقویت قطعا می دهد چشمگیر احساس می کنید به این ویدئو. شما خواهید دید که برجسته تر در بعد از آن نمونه است.

صحنه 3: بادکنک در دیدار بتن

دوباره نتایج مشابه از نظر کیفیت ویدئو. در حالی که 240fps نیست به اندازه کافی به تصرف خود در شکوه کامل از انفجار بالون, سگ ما شرکت کنندگان در این صحنه نشان می دهد که حرکت آهسته ویدیو تواند با موفقیت استفاده می شود برای گرفتن واکنش سریع به حوادث است که فقط به عنوان سرگرم کننده است. ستاره واقعی نشان می دهد در اینجا 960fps تصویری از S20 فوق العاده. با یک نرخ فریم 4 برابر بیشتر شما می توانید به وضوح ببینید بالون متخصص ماموگرافی قبل از این تجزیه و پاشش آب در مد دیدنی و جذاب. مطمئن است که به وضوح آن را نمی خواهد به نگاه بزرگ بر روی یک تلویزیون 4K اما آن را با این نسخهها کار بزرگ برای جمع آوری دوست دارد در رسانه های اجتماعی.

صحنه 4: تیر اندازی

با بیشتر شرایط نوری چالش برانگیز تفاوت بین این سه گوشی بیشتر آشکار یک بار دیگر. این بار اما آی فون 11 Pro و S20 فوق العاده به نظر می رسد که انجام می شود یک شات بهتر با صفحه 4 XL فیلم بودن بیش از حد نرم و رنگ کمی خاموش. وقتی که می آید به گرفتن حرکت های فلش بیش از حد سریع برای 240 فریم در ثانیه برای نشان دادن هر چیزی جذاب اما همان را نمی توان گفت برای تعظیم خود را. حرکت کمان می رود از طریق پس از راه اندازی به ما کنجکاو بینش در مورد تنش های ماندگار.

صحنه 5: تیراندازی با کمان هدف تمرین

در این صحنه فوق العاده و وضوح است که تقریبا ضروری است. که مایل به گرفتن کامل فلش پرواز به معنای ما شده نمی تواند ضربه زننده در مورد پس زمینه. به عنوان یک نتیجه, کهکشان S20 فوق العاده لبه های پیکسل و آیفون وقتی که می آید به وضوح تصویری ساخت آن کمی ساده تر برای پیگیری فلش. صحبت که آن را هنوز هم بیش از حد سریع برای 240fps اما حداقل شما را به دیدن آن تلو تلو خوردن و پس از آن بازدید به هدف. این 960fps فیلم اگر چه grainier می کند و نشان می دهد که در حالی که پرواز فلش چیزی جز راست.

صحنه 6: سقوط دومینو

تنها صحنه ما به ضرب گلوله در داخل و شما می توانید بگویید. با وجود داشتن 3 چراغ در اتاق فیلم ها را از آی فون 11 Pro و Galaxy S20 فوق العاده در حال تیره تر فراتر از آسایش است. علاوه بر این بر روی آی فون تصویری وجود دارد عجیب و غریب اثر سایه اندازی در اطراف برخی از مهره های بازی دومینو قطعات حتی قبل از آنها شروع به سقوط.

تا کنون این بهترین تصویری است که از صفحه 4 XL با گوشی سامسونگ در جایی در وسط اما نزدیک به آی فون. صدا از هر سه است به خصوص رضایت بخش در این ویدیو اما در صفحه تصویری آن را کمی خارج از سنکرون.

نتيجه گيری

پس همه گفته و انجام می شود اگر وجود دارد به یک برنده خواهد بود که تلفن خواهد بود ؟ این صفحه 4 XL و کهکشان S20 فوق العاده گردن و گردن در وهله اول. از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد حرکت آهسته, اما ما نمی توانیم این واقعیت را نادیده گرفت که فوق العاده است فوق العاده حرکت کند و همچنین, بنابراین ما می خواهیم با استفاده از آن به عنوان tie-breaker, دادن Samsung Galaxy S20 فوق العاده برنده شوید.

لازم به ذکر است که S20 فوق العاده است فقط 2020, مدل, البته که تنها چند ماه جدیدتر نسبت به رقبای خود (و بسیار گران تر). در حالی که آی فون مکان های گذشته در این مقایسه همه چیز ممکن است متفاوت آمده نوامبر.

به ما بگویید که در نظرات زیر اگر شما می خواهم ما را به دوباره حرکت آهسته تجربه هنگامی که تمام این شاخص برای سال 2020 هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>