iPadOS 14 به ارمغان می آورد صفحه کلید و ماوس پشتیبانی از بازی های

iOS 14 ممکن است یکی از بزرگترین نسخه های به اتفاق می افتد به پلت فرم در حالی که بلند: از ابزارک و یک کشو برنا

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 تیر 1399
iOS 14 ممکن است یکی از بزرگترین نسخه های به اتفاق می افتد به پلت فرم در حالی که بلند: از ابزارک و یک کشو برنامه (که خواهد که ایمان آورده اند!), به توانایی برای تنظیم مرورگر پیش فرض متفاوت از سیاحت اکتشافی در افریقا این بیشتر باز iOS شده است از زمان آغاز آن.
در این خط از باز کردن اپل همچنین با اضافه کردن پشتیبانی از صفحه کلید و ماوس و لای شیار برای بازی در iPadOS. در یک توسعه دهنده در جلسه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 25th, توسعه دهندگان خواهد شد این فرصت را به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از این توابع جدید برای تقویت موجود عناوین پيوند بازی از سیستم عامل های دیگر می آیند و یا با نام تجاری جدید تجربه.

آیا این به این معنی است که اپل در حال حاضر تبدیل به یک ابزار است که بازیکنان حرفه ای می توانید استفاده کنید به بازی CS? شاید در برخی از نقطه در آینده اما در حال حاضر این است که یک خوش آمدید, بهبود برای علاقهمندان به بازی که ارزش قابل حمل از یک قرص است. و با توجه به تازگی اعلام کرد ARM-مکینتاش طراحی شده است که اجرای برنامه های iOS زحمت توسعه دهندگان خواهد شد که حتی انگیزه بیشتری برای توسعه بازی های iOS.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن