iOS 14 خود را AirPods, AirPods Pro خیلی بهتر

iOS 14 فقط اعلام شد در او اولین-همیشه آنلاین-تنها WWDC سخنران معرفی تن از ویژگی های جدید و بهبود. یکی از کسانی که خود را AirPods یا AirPods نرم افزار بسیار بهتر است.

پاییز آمده است و شما به روز رسانی آی فون خود را به iOS 14 خود را AirPods خواهد بود قادر به یکپارچه سوئیچ بین هر زوج اپل دستگاه های جدید و بهبود یافته اتوماتیک دستگاه تعویض. این را دستگاه رقص حتی سریعتر و بصری است.
از دیگر ویژگی های جدید را AirPods نرم افزار بسیار بهتر است. به لطف برخی از باهوش, مهندسی, the noise-cancelling earbuds خواهد بود قادر به ارائه فضایی صوتی را به گوش خود و شبیه سازی صدای فراگیر. این خواهد بود که زمانی با استفاده از جهت فیلتر های صوتی و ماهرانه تنظیم فرکانس هر گوش دریافت بیشتر چه AirPods نرم افزار قادر خواهد بود به صورت پویا نظارت بر موقعیت سر خود را به طوری که هر یک از گوش او می شود با درست برای تلفن های موبایل برای شبیه سازی همهجانبه تئاتر مانند تجربه های صوتی.

iOS 14 است در آینده این سقوط اما نسخه های بتا در حال حاضر در حال ریختن است. هر کسی با یک اکانت دولوپر هم اکنون می توانید ثبت نام واجد شرایط دستگاه و شیب انگشتان خود را در iOS بتا 14. نگران نباشید این یکی در حال آمدن است در ماه آینده.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>