iOS 14 شایعه round-up: همه چیز را ما می دانیم و می خواهید برای دیدن که تا کنون

طبق معمول اپل انتظار می رود که به فاش کردن iOS 14 در WWDC سال 2020 بعد از این سال. نسخه بعدی این سیستم عامل خواهد رسید صدها میلیون دستگاه iOS در پاییز اما ما قطعا دیدن iOS 14 پرده برداری در dev-محور اجلاس هر زمان که یکی از این برنامه ریزی شده است به اتفاق می افتد.

خواهد iOS 14 را سفارشی سازی بیشتر برای کاربران آیفون? سفارشی سازی شده است پاشنه آشیل iOS برای سال در حال حاضر مردم آموخته اند نه انتظار همان انعطاف پذیری است که آندروید ارائه می دهد. هنوز هم این معنا نیست که اپل نباید لرزش از زمان به زمان و iOS 14 قطعا می تواند یک گام در مسیر درست است. اپل بنا به گزارش ها اجازه می دهد شخص ثالث نرم افزار تصویر زمینه برای ادغام به طور مستقیم به تصاویر پس زمینه اصلی برنامه تنظیمات از آی فون خود را به منظور سفارشی سازی ساده تر و طبیعی تر. تعدادی از برنده جایزه #ShotOniPhone تصاویر می تواند از آن نیز وجود دارد.

به نظر می رسد از تصاویری که کاربران آیفون قادر خواهد بود به فهرست را از طریق زمینه به طور پیش فرض از هم جدا شده به مجموعه با گزینه های مانند “کلاسیک راه راه” “Earth & Moon” و “گل.” یکی دیگر از تصویر نشان می دهد یک “صفحه نمایش ظاهر” ویژگی شبیه به یک موجود در سازمان دیده بان اپل. کاربران قادر خواهد بود برای ایجاد پویا هوشمند تصویر زمینه برای صفحه اصلی است. اما حتی بیشتر هیجان انگیز برای کاربران آیفون است که امکان آندروید-سبک ویدجت می تواند در آینده به آی فون.

یک شایعه iOS 14 ویژگی به نام “آووکادو” داخلی است و مربوط به سکوی پرشی برنامه که کنترل صفحه نمایش در iOS. اگر اپل تصمیم به اجرای این کار در iOS 14 آی فون و آی پد کاربران قادر خواهد بود به ابزارک را انتخاب کنید از انتخاب نرم افزار و اضافه کردن آنها به صفحه اصلی در حال حرکت آنها را در اطراف در خواهد شد. و این نیز نشان می دهد که در گذشته کاربران iOS قادر خواهد بود به حرکت در اطراف آیکون برنامه در اراده و نه در سمت چپ به راست قالب. در غیر این صورت شما می توانید آیکون برنامه بر روی صفحه اصلی قرار داده شده در اطراف ویدجت که برخی از آنها ممکن است تا یک بخش بزرگتر از صفحه نمایش بیش از دیگران است.

 

رابط کاربری جدید گزینه – مشاهده لیست

وجود خواهد داشت یک لیست جدید نمایش برای صفحه اصلی که لیست تمام برنامه های خود را. این به شما اجازه پیدا کردن یکی از شما دنبال آن هستید به آسانی به خصوص اگر شما یک تن از برنامه های کاربردی بر روی تلفن خود را. معلوم نیست در این نقطه اگر این لیست مشاهده خواهد بود یک گزینه جایگزین به طور پیش فرض شبکه نمایش و یا صرفا تکمیلی صفحه اصلی است که کمک خواهد کرد شما را در تجربه خود را.

جدید برنامه AR

اپل گزارش شده است که شرط بندی در آر به خصوص با آن شایعه علیرضا عینک بیرون آمدن در آینده ای نزدیک. این برنامه جدید را گزارش شما را با ارائه اضافی افزوده اطلاعات را هنگامی که شما گوشی خود را نسبت به اشیاء خاص. برای مثال اشاره آی فون خود را نسبت به محصولات دیگر در فروشگاه اپل می تواند به شما قیمت گذاری دقیق و ویژگی های محصول اطلاعات. همان خواهد شد و بنا به گزارش ها اعمال می شود به فروشگاه های استارباکس به عنوان به خوبی.

بهبود پیدا کردن برنامه من

اپل با استفاده از یک کمی از سحر و جادو در سال گذشته و تبدیل پیدا کردن دوستان و پیدا کردن تلفن من برنامه را به یک برنامه در آن خواستار “پیدا کردن من.” این برنامه در دسترس است بر روی آی فون, اپل, آی پاد لمسی یا مک و می تواند کمک به شما در پیدا کردن دوستان خود و یا اعضای خانواده. شما همچنین می توانید به اشتراک گذاری مکان خود را با یک دوست و او سهم خود را با شما. و با خدمات مکانی را فعال کنید از دست رفته و یا گم شدن دستگاه می توان با استفاده از برنامه. شما می توانید به دستگاه خود را یافت حتی اگر آن را متصل به یک شبکه Wi-Fi یا شبکه تلفن همراه.

با تشکر اولیه ساخت از iOS 14 به دست آمده توسط 9to5Mac ما باید یک ایده از چه ویژگی های اپل می تواند اضافه کردن به پیدا کردن من یک بار بعد از ساخت از آن سیستم عامل تلفن همراه برای گوشی منتشر شد در این پاییز آینده. یکی از مفید ویژگی های جدید اجازه خواهد داد که کاربران برای دریافت یک اعلان هنگامی که کسی وارد نمی کند در یک محل خاص در یک قبلا زمان برنامه ریزی شده. در حال حاضر این برنامه ارائه خواهد شد یک اعلان هنگامی که کسی می رسند قبل از انتخاب محل در زمان. و پس از به روز رسانی را پیدا کنید من برنامه همچنین هشدار به کاربران زمانی که یک تماس برگ یک محل قبل از زمان تعیین شده است.

همچنین به نظر می رسد به عنوان هر چند پیدا کردن برنامه من خواهد شد برخی از نوع AR قابلیت در iOS 14. در AR نظر کاربران را ببینید دقیق تر نقشه نشان دادن محل دقیق را از دست داده و از دست رفته دستگاه های اپل. این در دسترس خواهد بود از طریق صفحه نمایش در یک فرد دستگاه و یا از طریق یک آر هدست. و این برنامه نیز کار می کنند با این حال به رونمایی شود AirTags. کوچک و دور AirTags می تواند متصل به حلقه کلید قلاده سگ و یک میزبان از دیگر آیتم های که شما می خواهید برای پیگیری. ماه گذشته قابل اعتماد TF تحلیلگر بین المللی Ming-Chi Kuo گفت که او انتظار دارد که اپل برای نشان دادن برچسب ها در طول این رویداد است برنامه ریزی برای برگزاری این پاییز آینده به پرده 5G در سال 2020 مدل های آی فون.

اشاره گر ماوس

IOS 14 می تواند یک سیستم گسترده ماوس قابلیت که اجازه خواهد داد که شما به راحتی با استفاده از خارجی موش با دستگاه شما. مشخصات فنی مشابه قابلیت های اضافه شده در iOS 13 به عنوان یک دسترسی گزینه اما iOS 14 می تواند در حال گسترش است که با استفاده از همان ویژگی های مکان نما شما می توانید بر روی مک ، اپل تا حد زیادی بهره مند از این ویژگی به عنوان به خوبی.

ضبط تماس

یکی از شایع ویژگی های جدید برای iOS 14 خواهد اجازه می دهد تا کاربران برای ضبط صدا و FaceTime تماس. با توجه به آن خانه (از طریق 9to5Mac) کسی که در فرار از زندان جامعه دریافت به بیرون درز مهندسی سیستم تصویر. تصویر یادداشت که آن را تا به کاربر برای دریافت مجوز لازم از طرف دیگر تماس به ضبط آن است. علاوه بر این هنگامی که فعال کردن ضبط تماس های صوتی ضامن است کاربر مجاز نیست برای به اشتراک گذاشتن آی فون خود را با هر کسی. اما قبل از اینکه شما هیجان زده در چشم انداز تله انداختن کسی با ثبت یک گفتگو با آنها به نظر می رسد که این ویژگی ممکن است به معنای برای عموم است.

منابع که صحبت با 9to5Mac قادر به تایید می کنند که این ویژگی وجود دارد اما آنها همچنین اشاره کرد که آن را برای استفاده داخلی تنها توسط کارکنان اپل. دومی می تواند انتظار می رود برای استفاده از آن در روند نابودی اشکالات در iOS 14 توسط تست حالات خاص که iOS 14 کاربران ممکن است تجربه. و هشدار را برای به اشتراک گذاشتن آی فون با کسی که زمانی که این ویژگی فعال باشد علامت دیگری است که ضبط تماس های تلفنی است که به معنای برای کارکنان اپل تنها.

 

در دسترس بودن

هر سال مربوط به iOS به روز رسانی قطره پشتیبانی از یکی از اپل. برای مثال iOS 13 کاهش یافته 2014 آیفون 6 و آیفون 6 به علاوه از لیست پشتیبانی بود و تنها در دسترس بر روی دستگاه های جدیدتر. شگفت آور به اندازه کافی شایعات شروع به پور که در iOS 14 پشتیبانی خواهد کرد همان دستگاه هایی که iOS 13 انجام داد. ما انتظار می رود آیفون 6s و 6s پلاس به دریافت کاهش یافته و از لیست دستگاه های پشتیبانی شده اما به نظر می رسد که آنها می تواند هنوز یک سال دیگر از به روز رسانی نرم افزار به لطف iOS 14. این هنوز یک شایعه تا آن را با یک دانه نمک و در عین حال حتی اگر آن را ثابت می کند به اشتباه آی فون خود را 6/6 به علاوه هنوز هم فقط خوب است حتی با سیستم عامل iOS 13 در عرشه.

با توجه به یک لیست به بیرون درز iOS 14 خواهد

تاریخ انتشار

اپل معمولا رول iOS over-the-air در کنار آیفون هر سال در یک یا دو روز. ما انتظار داریم که این اتفاق می افتد گاهی اوقات در اواسط تا اواخر ماه سپتامبر به عنوان اپل به احتمال زیاد برنامه ریزی یک رویداد رسمی اعلام iPhone 9, آی فون, 12 نرم افزار و آی فون 12 Pro Max در دومین جمعه از ماه. با انتشار در بازار طی دو هفته آینده شما قطعا سنگ نسخه جدید از سیستم عامل iOS قبل از اکتبر می آید همراه ارائه شده است که دستگاه خود را واجد شرایط است ،

iOS 14: آنچه ما می خواهیم برای دیدن

با سیستم عامل iOS در حال حاضر حمل سال از لمس یو پی اس و پیشرفت وجود دارد واقعا غول پیکر خودنمایی حذفیات از سیستم عامل خود را. که بسیار خوش شانس است, اما وجود دارد برخی از کیفیت زندگی پیشرفت است که ما با کمال میل خوش آمدید.

طراحی دوباره تماس ورودی رابط

تماس های دریافتی بر روی سیستم عامل iOS را تا کل صفحه نمایش… که خوب نیست. اندروید, برای مثال, برخی از رابط نشان می دهد تماس های دریافتی به عنوان پاپ آپ حباب ها که نمی کشد تا کل صفحه نمایش و آیا قطع آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر به دلیل اجازه دهید آن صورت, millennialc نمی خواهم صحبت کردن در تلفن. جوک کنار یک طراحی دوباره تماس رابط کاربری در iOS شده است یکی از ویژگی های درخواست شده در حالی که برای iOS 14 می تواند کامل رگ آن را به یک آیفون در نزدیکی شما در این پاییز.

تنظیم پیش فرض نرم افزار

آن را در سال 2020 در حال حاضر اپل نیاز به گرفتن تا با زمان و اجازه می دهد برخی از آزادی بیشتر برای کاربران آیفون. در حالی که به طور پیش فرض برنامه های iOS به ارزش نمک خود را, آنها, بهترین, بنابراین اپل باید به ما اجازه می دهد به مجموعه خود ما برنامه به طور پیش فرض اگر ما مایل به انجام این کار. البته بسیاری از احتمالا رشد عادت کرده اند به این ترتیب پیش فرض iOS به اپل برنامه های خاصی در استفاده از حالات و در عین حال یک گزینه برای قدرت-کاربران می تواند علاوه بر بزرگ به سیستم عامل.

تصویر-در-تصویر برای آیفون

در حالی که اپل می توانید با استفاده از چند وظیفه ای بسیار خوب تصویر-در-تصویر آیفون را پشت سر گذاشت. و حیف است که به عنوان بزرگ صفحه نمایش از آی فون 11 Pro Max قطعا می تواند مناسب یک ویدیو پاپ بدون چیز احساس ترس بیش از حد و به هم ریخته.

گسترش ویژگی های دوربین

آخرین اپل به طور خودکار سوئیچ به دوربین جلوی نمایش به گروه selfie’ هنگامی که شما چرخش آنها را در حالت افقی و اما چرا اینجا ؟ چرا اپل اضافه کردن یک قابلیت زوم برای عکاسی از خود نیز هست ؟ این همچنین به عنوان سهام با کنترل دستی هستند قطعا در فهرست سطل ما برای iOS 14.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>