iOS 14 تاریخ انتشار بتا دانلود و پشتیبانی اپل: همه شما نیاز به دانستن

iOS 14 است “آندروید” آپدیت اپل سیستم عامل احتمالا تا کنون درمان شده به ثمر رساند کلید ویژگی های جدید مانند یک برنامه اختصاص داده شده کتابخانه است که به طور خودکار تمام انواع از برنامه های خود را در پایان صفحه اصلی خود, ویدجت صفحه اصلی (در نهایت) و تصویر-در-تصویر حالت برای آی فون ویژگی های است که قبلا فقط در دسترس در iPad. به طور کلی بسیار غنی از ویژگی های به روز رسانی که پل زدن شکاف بین iOS و اندروید و حتی بیشتر و جرقه این سوال… وجود دارد evn یک شکاف دیگر ؟ به هر حال iOS 14 در حال آمدن است بعد از این سال قطعا راه اندازی در کنار اپل بعدی اپل در پاییز.

اما آنچه در مورد iOS 14 بتا ؟ مطمئن باشید که هر دو یک توسعه دهنده و نسخه های بتا هستند در راه خود را با یک توسعه دهنده در حال حاضر در دسترس برای ثبت نام توسعه دهندگان واجد شرایط با دستگاه های که شده است ثبت نام در این برنامه بتا. در اینجا یک نسخه بازه زمانی برای نسخه های بتا و نسخه نهایی iOS 14:

  • توسعه دهنده بتا در دسترس – 22 ژوئن 2020
  • بتا عمومی در دسترس – ژوئیه سال 2020
  • نسخه نهایی – پاییز سال 2020
اما آنچه که دستگاه در حال گرفتن iOS 14? به طور سنتی, سیب, نگهداری دستگاه های خود را بر روی یک سخت پنج سال به روز رسانی چرخه و به تدریج کاهش یافته و دستگاه های که پنج سال بزرگتر از جدیدترین نسخه سیستم عامل iOS و خوب گذشته خود را نخست. شگفت آور به اندازه کافی iOS, 13 نیست در واقع دنبال کسانی که قدم به قدم و نمی رها کردن آیفون 6s و 6s پلاس از لیست دستگاه های پشتیبانی شده.
خوشبختانه iOS 14 در دسترس خواهد بود به تمام دستگاه هایی که دارای سیستم عامل iOS 13. در اینجا آنچه که اپل اخذ خواهد شد در iOS 14 در پاییز:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im