iOS 14 رسمی است – تمام ویژگی های جدید

اپل ساخته شده است در iOS 14 رسمی در WWDC سال 2020 است. آخرین قسط در گوشی های هوشمند اپل, سیستم عامل همراه با مجموعهای از ارتقاء و کیفیت زندگی بهبود, که برخی از کاربران شده اند در انتظار برای سال.

نونما iOS 14 صفحه نمایش

بزرگترین up-front تغییر به iOS 14 توسط یک بازنگری شده و بسیار کاربردی تر صفحه اصلی. اپل شده است محافظه کار در رویکرد خود را به آی فون صفحه نمایش اما در این سال در iOS 14 توسط تکان دادن چیزهایی که با بسیاری از چیزهای جدید از جمله برخی از قبلا اندروید-منحصر به فرد ویژگی های سفارشی.

نرم افزار کتابخانه – iOS 14 “app drawer”

برنامه کتابخانه یک برنامه جدید که سازماندهی برنامه های در آی فون خود را در گروه های مختلف. آن را شبیه به اندروید کشو app که در آن شما اجازه می دهد برای مخفی کردن برنامه از صفحه اصلی صفحه اصلی صفحه نمایش. نرم افزار کتابخانه همراه با برخی از ویژگی های اضافی به عنوان شما می توانید پیشنهادات خود را بر اساس دسته نرم افزار (مانند سرگرمی, اجتماعی بازی ها و دیگران) و یا بر اساس خود را با استفاده از الگوهای. اپل ساخته شده است در iOS 14 انعطاف بیشتری در یادگیری از عادات خود را به منظور ارائه بیشتر سفارشی متناسب با امکانات به کاربران است.

برنامه کتابخانه نیز همراه با قابلیت جستجو با یک لیست-سبک برنامه که اجازه می دهد تا شما را به سرعت نگاه کردن برنامه های نصب شده بر روی آی فون خود را.

ویدجت

ویجتها در iOS 14 در حال تبدیل شدن به بیشتر شبیه آندروید خود را گذاشته است. ویدجت ها دوباره طراحی شده اند به تناسب فقط در مورد در هر نقطه بر روی صفحه نمایش و بیشتر اطلاعات غنی تر از همیشه قبل از. شما می توانید انتخاب کنید از انواع مختلفی از سبک های مختلف از ویدجت است که می تواند سفارشی و کشیده در اطراف صفحه نمایش در حالی که آیکون برنامه به طور خودکار تغییر موقعیت خود را به اتاق را برای ویجت.

یکی از باحال جدید iOS 14 ابزارک به نمایش در مرحله هوشمند پشته – یک “خالی” ویجت که شما می توانید محل بر روی صفحه نمایش خود را که اجازه می دهد تا شما را به تماس بگیرید تا هر ویجت به جای آن است. این نوع مانند یک ویجت گالری که شما می توانید به سرعت از طریق فهرست در هر زمان و یا تنظیم آن را به طور خودکار تغییر ویجت را برای شما بر اساس خود را با استفاده از الگوهای و یا زمان از روز است.

سیری دقیق اما بیشتر گسسته در iOS 14

سیری در iOS 14 گرفتن بیشتر طراحی جمع و جور است که نمی کشد تا کل صفحه نمایش هر زمان که شما برای چیزی بپرسید. هنگامی که شما درخواست برای چیزهای خاصی در iOS 14 مانند راه اندازی یک برنامه و یا اضافه کردن آیتم به لیست سیری میآید تا در یک حباب کوچک در پایین و انجام عمل بدون مخدوش کردن مقدار از نظر شما.

اما سیری جدید در طراحی سیستم عامل iOS 14 تنها بخشی از داستان است. اپل با هوش مصنوعی دستیار نیز گرفتن دقیق در این به روز رسانی. در مرحله سیب مشترک اطلاعاتی که سیری است که پردازش به طور متوسط 25 میلیارد دلار درخواست هر ماه و به نمایش چگونه دستیار تر خواهد بود عمیقا یکپارچه به iOS 14 تجربه.

برای مثال شما می توانید در حال حاضر از Siri برای ارسال پیام های صوتی و دستیار شروع خواهد شد ضبط پیام خود را فورا در حالی که یک قطعه کوچک خواهد شد تا پاپ در بالای صفحه نمایش با کنترل ضبط. اعمال نفوذ همان تشخیص صدا به عنوان سیری اپل صفحه کلید در حال حاضر پشتیبانی از دیکته. آن را اجرا می کند بر روی دستگاه و اپل می گوید که یک راه بسیار امن برای انجام دیکته هنگامی که شما احساس نمی مانند تایپ کردن حتی اگر دستگاه شما آفلاین است.

تصویر-در-تصویر

تصویر در تصویر (PiP) در iOS 14 اجازه می دهد تا شما را به تماشا و گوش دادن به فیلم ها در حالی که در تعامل با دیگر برنامه های در آی فون خود را. اگر شما در حال تماشای یک ویدئو در داخل یک برنامه و رفتن به یکی دیگر از برنامه های کوچک خواهد شد به یک پنجره شناور که شما می توانید با کشیدن در سراسر صفحه نمایش به شما اجازه می دهد به فهرست وب سایت های چت با دوستان و یا ارسال ایمیل بدون وقفه ویدئو های خود را.

ترجمه

جدید اپل برنامه ترجمه است نه یک ترجمه ساده از ابزار است که شما می توانید استفاده کنید به نگاه کردن کلمات در زبان های مختلف(هر چند شما می توانید) اما به جای هدف به انجام در زمان واقعی ترجمه از کل مکالمات هر دو در و آنلاین. با استفاده از پیشرفته بر روی دستگاه یادگیری ماشین و قدرتمند عصبی موتور شما می توانید ترجمه متن و صوتی بین هر ترکیبی از یازده زبان. احتمالا پشتیبانی از بیشتر زبان های رول خواهد شد به تدریج در طول ماه آینده.

iOS 14 اپل ترجمه زبان های پشتیبانی شده:

 • انگلیسی
 • چینی ماندارین
 • فرانسوی
 • آلمانی
 • اسپانیایی
 • ایتالیایی
 • ژاپنی
 • کره ای
 • عربی
 • پرتغالی
 • روسی

پیام

iMessage در iOS 14 توسط گرفتن یک تعداد انگشت شماری از پیشرفت های بزرگ است که اجازه می دهد شما به راحتی مرتب سازی از طریق پیام و شرکت در گفتگو با دوستان است.

اصلی iMessage روی صفحه نمایش شما می توانید در حال حاضر پین مکالمات مهم به طوری که آنها نمی گم که پیام های جدید در آمده است. یک بار دوخته مکالمات ظاهر می شود در بالای لیست. شما می توانید با برداشتن پین آنها را در هر زمان با کشیدن سمت راست.

Memoji است بسیاری از ویژگی های سفارشی در iOS 14 به طوری که شما واقعا می توانید ناخن های خود را نگاه کردن. وجود دارد بیش از 20 جدید مو و کلاه سبک “پوشش صورت” (یک.k.یک ماسک), سن بیشتر گزینه های به عنوان به خوبی به عنوان جدید Memoji برچسب گزینه های.

گروه چت در iMessage در حال حاضر در خط پاسخ است که اجازه می دهد تا شما را به طور مستقیم پاسخ به پیام های خاص. پاسخ را دریافت زنجیر به خود موضوعات است که شما هم می توانید نظر خود را و یا به عنوان بخشی از مکالمه عمومی. اشاره شما اجازه می دهد برای تگ مردم در مکالمات گروهی در شل-مانند شیوه بنابراین شما به راحتی می توانید پینگ دوستان است.

نقشه های اپل

اپل شده است بازسازی نقشه از زمین تا برای مدتی در حال حاضر. در اوایل این سال جدید برنامه نقشه نورد به ما شامل ناوبری بهتر و غنی تر با جزئیات برای جاده ها و مسیرهای عابر پیاده و نشانه. به روز شده برنامه نقشه های آینده به کشورهای بیشتری در این سال از جمله انگلستان ایرلند و کانادا است.

به روز شده برنامه نیز در خدمت به عنوان پایه و اساس ویژگی های جدید است که اجازه می دهد تا کاربران برای پیدا کردن مکان های جدید آنها را دوست دارم و کمک به آنها در اطراف در بیشتر محیط زیست آگاهانه در راه است. در iOS 14 اپل است teaming تا با برخی از مارک های بزرگ به ارائه سرپرستی راهنماهای برای شهرستانها عمده در سراسر جهان است. شما می توانید راهنماهای به عقب بر گردیم به بعد و آنها به طور خودکار به روز رسانی هنگامی که مکان های جدید اضافه شده توسط متصدی بنابراین شما همیشه دریافت آخرین اطلاعات.

در علاوه بر این به شما کمک می کند کشف مکان های جدید نقشه های اپل در حال حاضر کمک می کند تا شما وجود دارد در یک راه است که بهتر است برای این سیاره است. با iOS 14, دوچرخه سواری, ناوبری در حال آمدن است به نقشه های اپل. این ویژگی است که یک زمان طولانی و بزرگ است علاوه بر این به پلت فرم. در حال حاضر دوچرخه سواری است که در دسترس در 5 مکان, اما بسیاری از بیشتر اضافه خواهد شد در ماه های آینده. یکی دیگر از گزینه سبز برای گرفتن در اطراف است EV مسیریابی. اگر شما یک ماشین الکتریکی, نقشه های اپل در حال رفتن برای کمک به کاهش “اضطراب محدوده.” برنامه به روز به آهنگ های خود را زمان شارژ و عوامل آب و هوا و ارتفاع برای اضافه کردن شارژ را متوقف می کند به صورت پویا. برنامه می داند که چه شارژر ماشین خود را با استفاده از پس از آن همیشه راه شما را به سمت راست ایستگاه شارژ.

نقشه های اپل, دوچرخه سواری, جهت پشتیبانی مکان:

 • شهر نیویورک
 • لس آنجلس
 • منطقه خلیج سان فرانسیسکو
 • شانگهای
 • پکن

نرم افزار Clips

با iOS 14 اپل معرفی نرم افزار Clips – گزش به اندازه برنامه های کاربردی که سریع و آسان برای کشف و مهمتر از همه آیا شما نیاز به نصب یک برنامه مستقل برای انجام کاری. برنامه کلیپ ها کارت-سبک قطعه است که می تواند توسط برنامه های مختلف به شما اجازه انجام مسائل مانند اسکن کدهای خرید آیتم ها و یا پرداخت آنلاین. برای مثال زمانی که اسکن یک NFC tag در ارتباط با یک نقطه پارکینگ اپل پرداخت قطعه ظاهر خواهد شد بر روی صفحه نمایش درخواست شما را به پرداخت هزینه برای نقطه بدون نیاز به دانلود هر چیزی را بر روی تلفن خود و یا نیاز به ثبت نام.

برنامه کلیپ ها را می توان به راحتی کشف شده در خود نرم افزار کتابخانه و یا راه اندازی از سراسر وب و یا برنامه های مختلف است که از آنها حمایت کنند. آنها را می توان از طریق iMessage و یا با به اصطلاح “برنامه کدهای” که شما می توانید اسکن با دوربین برای راه اندازی اختصاصی نرم افزار کلیپ. این اجازه خواهد داد که بسیاری از کسب و کارهای کوچک که ممکن است برنامه تمام عیار برای ارائه محصولات خود را بیشتر به راحتی به کاربران در iOS 14.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>