iOS 14, گیر افتاد, Infinite و سایر برنامه های جاسوسی بر روی کلیپ بورد

  • IOS 14 نسخه بتا در حال حاضر گرفتار Infinite و سایر برنامه های جاسوسی بر روی محتویات کلیپ بورد آیفون.
  • iOS 14 را نشان می دهد اطلاع رسانی در هر زمان برنامه های دسترسی به آیتم های که شما کپی و چسباندن بر روی گوشی.
  • Infinite تایید کرد که ویژگی های کلیپ بورد حذف خواهد شد اما توضیح داد که آن را آن را مورد استفاده برای جلوگیری از هرزنامه و رفتار است.

مانند نسخه های قبلی iOS 14 همراه با حفظ حریم خصوصی و ویژگی های امنیتی به معنای بهتر محافظت کاربران در برابر هکرها. فروشگاه App در حال حاضر به شما بگویم که چه نوع از اطلاعات در یک برنامه جمع آوری از شما قبل از اینکه شما تصمیم به آن را نصب کنید و توضیح شیوه های حفظ حریم خصوصی. iOS 14 را نیز به شما اجازه تقریبی محل سکونت خود را با برنامه و به اشتراک گذاری تنها یک تعداد معینی از عکس در زمانی که وادار به. یک شاخص نشان خواهد داد تا زمانی که یک برنامه با استفاده از میکروفون و یا دوربین یادآوری به شما که یک شخص ثالث به درخواست دسترسی به ویژگی های آن است. اما نیز وجود دارد یک از ویژگی های مناسب در iOS 14 که به شما هشدار می دهند هنگامی که برنامه های دسترسی به داده ها از کلیپ بورد. و معلوم است که محبوب اجتماعی برنامه Infinite انجام شد دقیقا که قبل از iOS 14 گرفتار آن است. برنامه در حال حاضر گفت: آن را حذف ویژگی در به روز رسانی های آینده.

کلیپ بورد شامل اطلاعاتی که شما کپی و چسباندن بین برنامه های یا دستگاه, و باید دور از دسترس برای بسیاری از برنامه های. شما ممکن است کپی کردن اطلاعات حساس در آن وجود دارد که دیگران باید دسترسی داشته باشید. اما به نظر می رسد که برخی از برنامه های آن را بر روی آی فون. iOS 14 در حال حاضر نمایش یک هشدار بر روی صفحه نمایش است که به شما خواهد گفت هنگامی که یک برنامه رب ها و سس اطلاعات از کلیپ بورد.

“خب پس Infinite است گرفتن محتویات کلیپ بورد من هر 1-3 کلید گفت:” جرمی برگ در توییتر, ارسال کلیپ بالا برای نشان دادن Infinite رفتار در عمل است. “iOS 14 توسط snitching روی آن را با خمیر جدید اطلاع رسانی است.”

همانطور که انتظار می رود Infinite مقامات توضیح داد: این مسئله حفظ حریم خصوصی به عنوان یک ویژگی است. در اینجا چیزی است که آنها گفت: به تلگراف (از طریق Infinite) در مورد iOS 14 ابتلا رفتار:

“پس از انتشار بتا از iOS 14 در ژوئن 22, کاربران دیدم اطلاعیه در حالی که با استفاده از تعدادی از برنامه های محبوب.

“برای Infinite این باعث شد یکی از ویژگی های طراحی شده برای شناسایی تکراری spammy رفتار است. ما در حال حاضر ارائه یک نسخه به روز شده از برنامه به App Store از بین بردن ضد اسپم از ویژگی های به از بین بردن هر گونه بالقوه سردرگمی است.

“Infinite متعهد به حفاظت از حریم خصوصی کاربران و شفاف در مورد ما چگونه برنامه کار می کند.”

این بسیار عالی است که Infinite متعهد به حفاظت از حریم خصوصی کاربران بعد از گرفتار شدن آن انجام نشده است.

به عنوان MacRumors اشاره می کند که مشخص نیست چه Infinite را با داده های آن را جا به جا از پلانشت این همه زمان که در آن ذخیره شده است و اینکه آیا همان به روز رسانی در حال آمدن است به نسخه آندروید برنامه.

Infinite به هیچ وجه تنها مقصر است. برنامه های دیگر نیز دیده کلیپ بورد بر روی آی فون و آی پد و زیر کلیپ را نشان می دهد چندین نفر دیگر از جمله نیویورک تایمز, گوگل, اخبار, اردبیل, بیش از حد اندوختن و دیگران.

اگر شما چنین اطلاعیه شما می توانید تصمیم به حذف نرم افزار است که در ادامه برای دسترسی به کلیپ بورد زمانی که آنها ثابت مشکل است. کلیپ بورد موضوع کشف شد و در اوایل سال جاری توسط Mysk توسعه دهندگان.

iOS 14 بتا برای دانلود در دسترس است بر روی آی فون اگر شما دسترسی به توسعه دهنده حساب. یک بتا عمومی باز خواهد شد به هر کس به دنبال تست iOS 14 در ماه جولای.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de