iOS 14 به ارمغان می آورد یک عملی از ویژگی های خود را به AirPods

پس iOS 14 نسخه بتا دیروز ما موفق به کشف یک میزبان کامل از ویژگی های جدید هیجان انگیز از مدتها ویدجت هوشمندانه کنترل های جدید مانند پشت ، روی ضربه بزنید. ما نیز دیده می شود بهبود AirPod تجربه از جمله بهبود دستگاه تعویض و برخی از بسیار سرد صدای فراگیر شبیه سازی. که نیست که اپل در حال برنامه ریزی برای آن محبوب بی سیم از earbuds. یک تصویر از نرم افزار مهندس Hüseyin Iyibaş نشان می دهد یک آشنا از ویژگی های است که ساخت باز گشت برای AirPods و آن ویژگی این است که هیچ یک دیگر از بهینه سازی شارژ باتری.

 
اگر شما به خاطر ویژگی, که برای اولین بار عرضه بر روی آی فون و آی پد دستگاه در سال گذشته با استفاده از یادگیری ماشین به یادگیری و پیش بینی برنامه خود را برای بهینه سازی شارژ برنامه و کاهش استرس در باتری است. برای مثال اگر شما دستگاه خود را متصل در یک شبه آن را متوقف شارژ در حدود 80 درصد و سپس برای کمی مکث به مطمئن شوید که آن را به 100% در اطراف این زمان شما معمولا جدا.

آن را قطعا یک از ویژگی های بسیار خوب و یک راه عالی برای گسترش خود باتری عملکرد, اما آن را حتی بیشتر قابل توجه در این زمینه بی سیم از earbuds. شما می بینید مدرن ترین گوشی های هوشمند دارای باتری است که قادر به انجام و یا در نزدیکی قله ظرفیت و آنها مجهز به نرم افزار هوشمند برای نگه داشتن آن در حال اجرا در شکل نوک بالا است. اما داستان کمی متفاوت با AirPods.

در واقع یکی از ما نظر سنجی یافت که تقریبا 60 ٪ از پاسخ دهندگان خود را دیدم AirPods کاهش شدت در عمر باتری بخش— و باتری نمی تواند جایگزین معنی صاحبان نیاز به پوسته از هر نقطه از 30 به 140 دلار به آنها را جایگزین بسته به گارانتی.

به همین دلیل هر راه را برای گسترش AirPods دراز مدت عمر باتری می تواند واقعا یک معامله بزرگ است و ما در حال خوشحالم که اپل با استفاده از نرم افزار ترفندهای برای به انجام رساندن آن است. البته لوازم جانبی با تاریخ انقضا هرگز خواهد بود که راه حل ایده آل, اما آن را یک گام به جلو حداقل.

که در iOS 14 ویژگی شما به هیجان می آورد ؟ بیشتر بخوانید درباره برخی از مورد علاقه ما در اینجا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>