خودی teases پیشرفت های هیجان انگیز برای مارول فوق العاده چهار و X-Men و پروژه های

  • تعجب خودی که به اشتراک گذاشته شده دقیق Endgame جزئیات این طرح قبل از فیلم راه اندازی شده است که با اطلاعات جدید در مورد آینده این طیف.
  • این leaker گفت در توییتر که فوق العاده چهار و X-Men و نمی خواهد بر جهان مرکزی در طیف.
  • بعلاوه خودی گفت که بازیگران John Krasinski و به Giancarlo Esposito در حال مذاکره با تعجب به صورت نقش برجسته.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مارول سینمایی جهان (MCU) است رفتن به دریافت حتی بیشتر هیجان انگیز در فاز 4 به عنوان مارول خواهد شد به احتمال زیاد محل انواع حوادث و شخصیت ها و تخم مرغ عید پاک در این فیلم و مجموعه های تلویزیونی است که هموار کردن راه برای ورود قهرمانان شما در حال مرگ بودند برای دیدن در فیلم Avengers. X-Men و فوق العاده چهار و Deadpool را تمام خود را MCU اولین در سال های آینده با تشکر از دیزنی کسب فاکس. تنها Deadpool حق رای دادن باقی خواهد ماند به عنوان آن است که در حالی که هر دو X-Men و فوق العاده چهار خواهد بود بوت در سال به آمده است. دومی یکی از بسیار پیش بینی مارول, فیلم, یکی, که مارول در حال حاضر تایید آن در ساخت. کوین فیگ نام-کاهش یافته است این پروژه در طول اولیه طیف فاز 4 فاش ژوئیه گذشته بدون ارائه هر گونه اطلاعات در مورد آن است. از آن زمان به بعد ما شاهد افزایش علاقه در این فیلم به عنوان بیشتر و بیشتر شایعات نگه داشته و گفت که John Krasinski و امیلی بلانت دو بازی از پیشرو نقش در فیلم. Krasinski گفت: او می خواهم می خواهم به آن را انجام دهد و به طعنه این پروژه به تازگی به عنوان یک چند هفته پیش اما مارول هنوز اعلام هر چیزی. اما یک خودی که ارائه مقدار زیادی از اطلاعات در مورد مارول قصد دارد در گذشته از جمله Endgame عناصر طرح که ثابت می شود درست است که با وحی هیجان انگیز در مورد چهار عکس.

راجر Wardell است مرموز مارول خودی که تعجب طرفداران در سال گذشته با 4 Avengers جزئیات که معلوم شد درست است. او را به فاش کردن این اطلاعات در سریع انفجار در توییتر قبل از رفتن سکوت برای چند روز یا چند هفته. فرد متوقف tweeting در برخی از نقطه در سال گذشته اما جدید Wardell حساب توییتر ظاهر چند هفته پیش. مانند یک حساب جدید با طیف اطلاعات است.

همانطور که با هر گونه نشت وجود دارد هیچ راهی برای تایید هر یک از اطلاعات جدید Wardell حساب ارائه می دهد به خصوص در طول زمان از coronavirus. کل جهان شده است در مکث تمرین اشکال مختلف اجتماعی فاصله. صنعت سرگرمی شده است و آمار به طور مستقیم به عنوان سینما و تئاتر هستند بسته ها و محصولات جدید فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در خود نگه دارد. آن را کاملا در حالی که تا زمانی که ما می تواند بگوید که آیا جدید-Wardell نشت دقیق هستند. اما آنها هنوز هم ارزش بررسی است.

یکی از جدیدترین توییتهایی پردازد هر دو فوق العاده چهار و X-Men و آشکار چند جزئیات جالب است. “طیف فوق العاده چهار و X-Men و خواهد بود در درجه اول بر زمین-1610 همتایان” این leaker می گوید. “John Krasinski و به Giancarlo Esposito در مذاکرات برای به تصویر کشیدن نقش های برجسته. اتمام حجت نخواهد بود اقتباس به MCU.”

اول از همه این واقعیت است که فوق العاده چهار و X-Men و خواهد بود و بر زمین-1610 همتایان بزرگ است قضیه. به عنوان یک یادآوری از طیف اتفاق می افتد در بازار اولیه از مارول زمین-616. اگر Wardell اطلاعات دقیق است و سپس مارول ممکن است یک راه بسیار خوبی برای توضیح دلیل وجود دارد بدون جهش یا خانواده برای اولین بار در طیف تا کنون. نه به ذکر است که در زمین-1610 دیگر Avengers ممکن است هنوز زنده باشد و آماده برای عمل است. که اگر مارول قصد دارد به نحوی آوردن مرد آهن بازگشت قابل توجه Avengers ماجرا به عنوان برخی از گزارش ها حدس و گمان.

این واقعیت است که John Krasinski است که گفته می شود در مذاکرات به بازی نقش پیشرو نیز جزئیات هیجان انگیز برای تمام طرفداران که می خواهند از دفتر ستاره برای به تصویر کشیدن آقای فوق العاده در طیف.

اما گنجاندن Giancarlo Esposito در این توییت نیز جذاب است. اگر Krasinski مربوط به مارول فوق العاده چهار پروژه اسپوزیتو خواهد بود مرتبط با X-Men با توجه به راه Wardell پوست خود را صدای جیر جیر. این معلوم نیست که اسپوزیتو خواهد بازی در طیف اما من به شما یادآوری از یک شایعه است که گفت که حداقل یکی از پیشرو X-Men و در طیف خواهد بود یک فرد از رنگ. به عبارت دیگر اسپوزیتو ممکن است تا پایان بازی مغناطیس یا استاد X — اگر جدید-Wardell است همان مارول خودی و اگر اطلاعات دقیق است.

ما انتظار فوق العاده چهار و X-Men و برای اولین در برخی از نقطه در فاز 5 اگر چه معلوم نیست که مارول اعلام خواهد شد این پروژه با توجه به زمان coronavirus بهداشت بحران است.

منبع تصویر: چلسی لورن/انواع/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>