خودی می گوید: توجه داشته باشید کهکشان 20 مدل شما می خواهید هرگز وجود

  • توجه داشته باشید کهکشان 20 سری نمی خواهد که یک مدل فوق العاده آن را به عنوان مورد برای Galaxy S20 گوشی های.
  • خودی نشان داد مشخصات اطلاعات برای هر دو توجه داشته باشید کهکشان 20 و توجه داشته باشید کهکشان 20+ است که در خط با کهکشان S20 سری.
  • یادداشت جدید را بزرگتر حسگر اثر انگشت نسبت به دیگر گوشی های سامسونگ شامل Qualcomm جدید 3D صوتی Max tech.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کهکشان S20 سری یکی از نکات برجسته نیمه اول سال در نظر گوشی های هوشمند flagships اما گوشی کاملا موفقیت سامسونگ می خواستم آن را به. دستگاه ضربه فروشگاه فقط به عنوان جهان آماده برای در سراسر جهان coronavirus بحران بهداشتی و بسیاری از بازارها وارد شده مستندات به زودی پس از آن. فروش گوشی صدمه دیده بودند در این روند به عنوان جمعیت جهان آغاز شد اولویت های دیگر خرید. حتی بدون COVID-19 Galaxy S20 خواهد رنج می برد به لطف سامسونگ تعجب آور سیاست های قیمت گذاری برای سری. ارزان ترین S20 شما می توانید شروع می شود در $999 است که 300 دلار بیشتر از ارزان ترین آی فون 11. از اواسط ماه فوریه سامسونگ آغاز شده در حال اجرا انواع وله به فروش بیشتر S20 سهام فقط به عنوان اندیشه بیشتر فروشندگان راه اندازی مقرون به صرفه تر گل سرسبد این برنامه شامل کهکشان S20-مانند مشخصات. سامسونگ نیست انجام می شود راه اندازی گوشی با مشخصات و توجه داشته باشید کهکشان 20 است و در خط بعدی. این گوشی انتظار می رود برای راه اندازی در اوایل ماه اوت خواهد شد از ویژگی های بالا پایان سخت افزاری مانند S20 سری. بر خلاف S20 اما توجه داشته باشید کهکشان 20 نمی خواهد که یک نسخه Ultra.

راس جوان از نمایش زنجیره تامین مشاوران در زمان به توییتر چند روز پیش به رله مقدار زیادی از توجه داشته باشید 20 اطلاعات از جمله وحی که وجود دارد نمی تواند یک توجه داشته باشید 20 فوق العاده در فروشگاه های این سال است. این کهکشان برابر 2 به عنوان فوق العاده. که دومین نسل برابر گوشی که قرار است به راه اندازی در کنار توجه 20 سری.

جوان ارائه شده چند نکته 20 نمایش مشخصات در توییتر گفت که هر دو گوشی از ویژگی های 120 هرتز صفحه نمایش OLED و کمی افزایش قطعنامه. توجه داشته باشید کهکشان 20 خواهد 6.3 اینچ صفحه نمایش در حالی که توجه داشته باشید 20+ صفحه نمایش را اندازه گیری تقریبا 6.9 اینچ.

YouTuber GregglesTV مصاحبه جوان پس از او نوشته شده کهکشان خود را برابر و توجه داشته باشید 20 نشت و’ که در آن صفحه نمایش متخصص نشان داد جزئیات بیشتری در مورد آینده توجه داشته باشید کهکشان 20 سری.

توجه داشته باشید 20 و تبصره 20+ را هر دو قابلیت جدید در صفحه نمایش اثر انگشت و سنجش از تکنولوژی به عنوان آنها را ترکیب Qualcomm 3D صوتی حداکثر اثر انگشت خوان در داخل صفحه نمایش. که با نام تجاری جدید سنسور که کوالکام رونمایی در ماه دسامبر. 3D صوتی Max tech پشتیبانی خواهد کرد دو انگشت و آن را 17 برابر بزرگتر از نسخه های قبلی است.

جوان همچنین گفت که توجه داشته باشید 20 تلفن را 16GB RAM به عنوان استاندارد و که آنها را از ویژگی های بسته باتری هر کجا اعم از 4000 میلی آمپر به 5000 mAh. هر دو گوشی باید یک طراحی شبیه به Galaxy Note 10 و S20 دارای یک سوراخ پانچ عکاسی از دوربین های قرار داده شده در یک موقعیت مرکزی.

این گوشی پرده برداری خواهد شد در اوایل ماه اوت و ضربه زدن به فروشگاه های چند هفته بعد, جوان اضافه شده است. ساختار قیمت گذاری برای این دو گوشی نیست به بیرون درز کرد.

این آیات به سختی تعجب آور به خصوص اگر شما با آن آشنا هستید سامسونگ در راه اندازی استراتژی برای Galaxy S و Note سری. این S20 و تبصره 20 را نه تنها به اشتراک گذاری طراحی خطوط و همچنین مشخصات اصلی آن را به عنوان مورد با پیشینیان خود. توجه داشته باشید 20 ورزش خواهد شد ساخته شده در S Pen stylus و بزرگتر در صفحه نمایش حسگر اثر انگشت در مقایسه با S20 گوشی های.

که وجود دارد یک جنبه ضروری که جوان موفق به آدرس دوربین توجه داشته باشید 20 سری. بدون توجه 20 فوق العاده در آثار وجود دارد هیچ گفتن که آیا فوق العاده مانند سیستم دوربین در دسترس خواهد بود توجه داشته باشید 20+ یا نه. مصاحبه کامل شرح زیر است.

منبع تصویر: Framesira/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de