خودی توضیح می دهد که چگونه اپل ایجاد آن سریع ترین رشد محصول

سریع است. نام اپل سریعترین رشد محصول در حال حاضر. آی فون? به سختی. باید آن را به دیده بان اپل, درست است ؟ اشتباه است. در اینجا یک اشاره. این محصول متعلق به همان بخش کسب و کار به عنوان دیده بان اپل: Wearables صفحه اصلی و لوازم جانبی. اوه HomePod. آیا شما سیگار ؟ برای ثبت اپل سریعترین رشد محصول بی سیم بلوتوث AirPods. مقابل تحقیقات می گوید 65 میلیون واحد فروخته شد در سال گذشته و این انتظار از 100 میلیون به پله تا این سال برای 54 درصد به دست آورید. همراه با ساعت اپل به AirPods ساخته اند Wearables بخش سریعترین رشد واحد کسب و کار برای اپل.

این AirPods شروع به عنوان یک راه حل برای عدم وجود یک جک هدفون در آیفون 7

با توجه به سیمی رشد در AirPods درآمد است و حتی بیشتر خیره کننده است. در سال گذشته از earbuds تولید $7.3 میلیارد دلار در فروش برای اپل خیره کننده 121% افزایش از درآمد به دست آورد با این محصول در سال 2018 است. و دستگاه 50% سهم بازار منجر به دسته شناخته شده به عنوان “گوش فرسوده لوازم جانبی.” Greg Joswiak اپل, معاون رئيس جمهور از بازاریابی محصول می گوید: “این تقریبا مانند آتش سوزی چگونه به سرعت آن را گسترش. آن را انجام داده و حتی بهتر از ما همیشه می تواند تصور کنید.”

چه اپل تصور کنید ؟ این AirPods داده شد تنها چند دقیقه از زمان ارائه در طول سال 2016 محصول جدید صورتی که سپتامبر. اپل همچنین معرفی آیفون 7 و آیفون 7 پلاس در این مراسم برای اولین بار مدل های آیفون منتشر خواهد شد sans 3.5 mm earphone jack. بنابراین بی سیم AirPods در نظر گرفته شد یک راه حل برای کسانی که لذت می برد گوش دادن به مطالب در اپل خود را در خصوصی.

این شرکت تا به حال شده فکر کردن در مورد یک گوشی تلفن بی سیم برای سال قبل از AirPods پرده برداری شد. اپل Joswiak گفت که شرکت “تا به حال یک چشم انداز برای ما بی سیم در آینده برای بسیاری از سال است. ما به این باور نکردنی بی سیم محصول آی فون. و در عین حال آنچه که شروع به احساس عجیب و غریب است که شما را دیدم کسی با استفاده از هدفون های سیمی. سمت راست و سپس شما فکر می کنید چرا شما وصل سیم است؟”

جالب است که بسیاری از تحقیقات مورد نیاز اپل برای طراحی AirPods Pro آمد از تحقیقات آن را در حالی که به روز رسانی آن سیمی EarPods. و این شرکت همچنان به جمع آوری داده ها در گوش و حتی پس از EarPods آمار بازار است. به عنوان Joswiak یادداشت “ما در حال انجام کار با دانشگاه استنفورد به 3D-اسکن صدها مختلف گوش و گوش سبک و شکل به منظور ایجاد یک طرح است که کار می کند به عنوان یک اندازه در سراسر راه حل یک مجموعه گسترده ای از جمعیت است. با AirPods Pro کردیم که تحقیقات بیشتر در مورد مطالعه بیشتر گوش بیشتر گوش انواع. و که ما را قادر به توسعه یک طرح است که همراه با سه روش متفاوت اندازه نوک این نسخهها کار میکند در سراسر قاطع درصد از جمعیت در سراسر جهان.”

در ماه اکتبر گذشته اپل پرده برداری از AirPods طرفدار آنلاین. قیمت $249 لوازم اصلی فروش نقطه فعال لغو سر و صدا. و هنگامی که کاربران نیاز به دانستن آنچه در جریان است در اطراف آنها می تواند به نوبه خود در حالت شفاف. این AirPods نرم افزار نیز ارائه می دهد یک برنامه ریزی مناسب با کوچک متوسط و بزرگ سیلیکون راهنمایی در جعبه. این مدل همچنین مقاوم در برابر عرق و پاشیده آن را به عنوان حامل یک IPX4 امتیاز.

هیچ محصول کامل است و این هفته ما به شما در مورد چندین نوشته های موجود در اپل جامعه فروم شکایت در مورد کیفیت صدا از AirPods Pro. بیشتر به طور خاص, این AirPod کاربران حرفه ای شد و گفت که استاتیک, آمیزش و ظاهر صداهای شنیده میشد بیش از حق بیمه های بی سیم از earbuds. در حالی که اپل را در پست چند راهنمایی به سعی کنید برخی از AirPods Pro صاحبان قادر به دریافت اپل به آنها ارسال جایگزینی واحد.

این AirPods طراحی شده است به گونه ای نمادین است که اکثر مردم می تواند به سرعت شناسایی کسی که با پوشیدن این محصول است. این AirPods Pro است که کوچکتر “بنیادی” از مدل کلاسیک نیز می تواند شناسایی شده توسط بسیاری از مردم به عنوان اپل بلوتوث بی سیم از earbuds. در حالی که آنها ممکن است نگاه خنده دار در طراحی موفق به گرفتن با مردم در یک راه بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>