Inovio را coronavirus کانديد واکسن ارائه نتایج امیدوار کننده ای در فاز 1 آزمایش

  • Inovio منتشر coronavirus واکسن به روز رسانی برای اعلام کند که آن آزمايش DNA مواد مخدر تولید پاسخ ایمنی در 94 درصد از داوطلبان ثبت نام شده در فاز 1 کارآزمایی بالینی است.
  • این شرکت بخشی از دولت ایالات متحده عملیات پیچ و تاب سرعت ابتکار عمل را به سرعت در مسیر توسعه COVID-19 واکسن.
  • یک فاز 2/3 محاکمه به دنبال خواهد داشت در این تابستان در انتظار تصویب قانونی.

Inovio داروسازی لگد کردن فاز 1 آزمایش از آن INO-4800 coronavirus کانديد واکسن در اوایل ماه آوریل و این شرکت با اخبار خوب به گزارش اولین مرحله از تست.

DNA واکسن بودجه در بخش, توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس و آن را شامل در دولت ایالات متحده عملیات پیچ و تاب سرعت ابتکار عمل را به سرعت COVID-19 واکسن پژوهش است. این دارو تحویل نتایج امیدوار کننده این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات با 94 درصد از داوطلبان پس از توسعه انتظار پاسخ ایمنی زیر دو دوز از دارو. علاوه بر این یک جداگانه بالینی حیوانات چالش مطالعه نشان داد که مواد مخدر می تواند به جلوگیری از تکثیر ویروس در ریه ها در موش ها بودند که با این ویروس آلوده.

Inovio ثبت نام 40 افراد سالم در سنین 18 تا 50 در فاز 1 آزمایش تقسیم آنها به دو گروه مصرف دوز 1.0 میلی گرم یا 2.0 میلی گرم. هر یک از شرکت کنندگان پس از دریافت دو دوز از این دارو چهار هفته از هم جدا طریق اینترادرمال تزریق. INO-4800 بود امن و قابل تحمل در هر دو گروه از طریق هفته 8 آزادی مطبوعات می گوید. ده عوارض بودند درجه 1 در شدت و بیشتر محلی قرمزی محل تزریق. وجود دارد هیچ عوارض جانبی جدی. یکی از اشیاء فاز 1 آزمایش برای تعیین ایمنی پیشنهادی مواد مخدر است.

INO-4800 همچنین ثابت شده اثر خود را در مطالعه است. داده ها نشان می دهد که 94 درصد از شرکت کنندگان توسعه یافته مورد نظر ایمونولوژیک پاسخ از جمله توسعه الزام آور و خنثی سازی آنتی بادی ها به عنوان سلول T پاسخ ایمنی بدن. 34 از 36 بيمار نشان داد پاسخ ایمنی بدن به ویروس. سه نفر از شرکت کنندگان بود حذف شدند در شروع مطالعه پس از نتایج آزمایش نشان داد که آنها تا به حال جان سالم به در COVID-19. یک فرد چهارم قطع این مطالعه به دلایل شخصی. در مجموع سه نفر از شرکت کنندگان از 2.0 میلی گرم و 1 نفر از 1.0 میلی گرم همگروهی چپ مطالعه است.

رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت INOVIO Dr. Joseph J. Kim اشاره کرد در بیانیه ای که INO-4800 نامزد “تنها نوکلئیک اسید بر اساس واکسن است که پایدار است در دمای اتاق برای بیش از یک سال و نیازی نیست که به توان منجمد در حمل و نقل یا ذخیره سازی.” این ممکن است مهم عوامل در نظر گرفتن زمانی که می آید به راه اندازی گسترده واکسیناسیون مبارزات و یک مزیت برای Inovio فرض کنید این دارو باعث می شود آن را در گذشته فاز 3 آزمایش و تایید شده است.

این دارو همچنین محافظت موش ها در SARS-CoV-2 ویروسی چالش مطالعات. INO-4800 مانع تکثیر ویروس در ریه ها از حیوانات که عمدا با این ویروس آلوده. این دارو نیز در آزمایش های غیر انسانی پستانداران (NHP) آزمایشی است که بخشی از عملیات با سرعت پیچ و تاب و همچنین در سر و گوش آب چالش مطالعه است.

مانند Moderna, Inovio انتشار نتایج آن از طریق آزادی مطبوعات. آنها ارائه اطلاعات بیشتر از مدرن را جزئی را تكذيب كردند اما Inovio ارائه نمی دهد کامل مجموعه داده یا نه. این شرکت اعلام کرد که نتایج حاصل از فاز 1 خواهد شد منتشر شده در یک نشریه پزشکی کارشناسی در آینده است. یک فاز 2/3 محاکمه برگزار خواهد شد در این تابستان پس از تصویب قانونی. این شرکت قصد دارد برای اضافه کردن کنندگان مسن تر به آن مرحله 1 آزمایشی.

در حالی که مدرن انبار رسید و در بخشی از اطلاعات آن منتشر شد چند هفته پیش Inovio سهام چهار نزدیک به 11 درصد در premarket معاملات در روز سه شنبه. سهام افزایش یافته است بیش از 860% این سال تا به امروز هر MarketWatch.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>