اندونزی coronavirus قرنطینه متخلفان در حال قفل بودن در خانه های خالی از سکنه

  • مقامات اندونزی در حال استفاده از ساختمان های رها شده به عنوان موقت قرنطینه مراکز برای افرادی که حاضر به دنبال مستند دستورالعمل.
  • برخی از ساختمان ها بر این باور هستند که خالی از سکنه می شود, خدمت به عنوان انگیزه اضافی برای شهروندان به پیروی از قوانین.
  • هیچ واقعی شبح رؤیت گزارش شده تا کنون.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اجتماعی فاصله و قرنطینه اقدامات استراتژی است که ما می دانیم در حال حاضر در حال کار برای کمک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus و پهن کردن عفونت منحنی. آنها سرگرم کننده, اما آنها کار می کنند و این مسئولیت ما به دنبال این اقدامات برای سلامت خود و همچنین سلامت عموم است. اگر شما شکستن این قوانین در اندونزی, شما ممکن است خودتان را در چه محلی در حال تماس با یک خانه خالی از سکنه.

آن را یکی از heck از یک استراتژی جالب: اندونزی سیاستمداران امیدوار هستند برای ترساندن برخی از خیره شهروندان توسط repurposing قدیمی, ساختمان های رها شده به قرنطینه مستند امکانات. ایده این است که اگر شما نمی خواهید به پایان رسید تا در اجرا پایین احتمالا خالی از سکنه, خانه, شما دنبال قرنطینه سفارشات و راحت باقی می ماند در خود نمی-خانه خالی از سکنه.

به عنوان جاکارتا پست گزارش استراتژی بر اساس اطراف محلی قصه های عامیانه و اعتقاد به زندگی پس از مرگ و فوقالعاده اشخاص. برخی از مکان ها استفاده می شود به عنوان موقت “قرنطینه زندان” تصور می شود در واقع خالی از سکنه که در خدمت به عنوان انگیزه قوی برای جلوگیری از آنها را در تمام هزینه.

“اگر خالی و خالی از سکنه خانه ها در این روستا قرار دادن مردم در آن وجود دارد و قفل آنها را” Kusdinar Untung Yuni Sukowati رئیس سرگن ریجنسی به خبرنگاران گفت. تا کنون این طرح جدید منجر به یک تعداد انگشت شماری از rulebreakers رو طولانی باقی می ماند در ترسناک محدوده برخی از منطقه creepiest سازه.

در سطح به نظر می رسد تا حدودی احمقانه ترین چیزی که به انجام, اما عمل نیست که متفاوت از آنچه مقامات بهداشتی در سراسر جهان در حال انجام به نگه داشتن مردم در داخل و امن است. آنها با استفاده از ترس که محرک قدرتمند است. در این مورد ترس از ویروس است که ظاهرا به اندازه کافی برای نگه داشتن مردم در داخل و امن از هر پیمانکاری ویروس و یا گسترش آن به دیگران است. بنابراین مقامات در حال استفاده از یک نوع متفاوت از ترس مبتنی بر انگیزه و به نظر می رسد به کار.

“هر آنچه که اتفاق می افتد, اتفاق می افتد,” Heri Susanto که یکی از اولین برای بود و قرار داده شده در یک تازه repurposed “خالی از سکنه” مستند خانه. “من می دانم که این برای همه, ایمنی است. درس آموخته است.”

در ضمن در جای دیگر در جهان شهروندان معترض هستند coronavirus مستندات است که آنها را به عنوان یک نفس بیش از حد از قدرت دولت. آنها اعتقاد است که این ویروس هم نیست به عنوان بد آن را به عنوان در حال ساخته شده به و یا که خطر سقوط بیمار (و احتمالا مرگ) از COVID-19 است که ارزش آن به عنوان طولانی به عنوان آنها می توانید به بازگشت به راه همه چیز بودند. نیازی به گفتن نیست که خط فکر کوته است در بهترین و catastrophically خطرناک در بدترین حالت.

منبع تصویر: Tatan Syuflana/AP/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im