هندی شفا دهنده است که بوسید دست به درمان coronavirus می میرد COVID-19

  • Coronavirus راهنمایی شما نیاز برای کاهش خطر COVID-19 انتقال به کشورهای بازگشایی بدون تغییر هستند. بهداشت خوب اجتماعی فاصله و ماسک صورت می تواند به کاهش گسترش ویروس.
  • یک شفا دهنده از هند گفت که او می تواند به درمان عفونت با بوسیدن مردم دست در حال حاضر درگذشت COVID-19 عوارض اثبات این است که نادیده گرفتن پروتکل های ایمنی را افزایش می دهد خطر انتقال.
  • شفا دهنده و یا بابا ثابت شود فوق العاده-پخش که آلوده به اعضای خانواده و همچنین ده ها تن از پیروان که به دنبال هدایت او.

منطقه شما ممکن است باز دوباره در حال حاضر, اما بهترین کاری که می توانید انجام دهید برای جلوگیری از خطر عفونت از رمان coronavirus است که برای حفظ چسبیده به قوانین. شستن دست های خود را اغلب و استفاده از قوی ضد عفونی کننده دست, پوشیدن ماسک صورت هنگامی که در مجاورت افراد دیگر و عمل اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است. همچنین, مطمئن شوید که شما اجتناب از دست زدن به صورت خود را به عنوان ویروس می تواند وارد بدن از طریق بینی و دهان و یا چشم. نادیده گرفتن این قوانین را به طور قابل توجهی افزایش خطر عفونت و یک داستان جدید از هند یک مثال کامل از آن است.

یک شفا دهنده ادعا کرد که او می تواند درمان COVID-19 بوسیدن دست مردم. او قراردادی این ویروس در مراحل و در نهایت درگذشت coronavirus عوارض مربوط. که حتی بدترین چیزی که در مورد تجربه خود را. او آلوده به افراد دیگر نیز از جمله اعضای خانواده خود را به عنوان به خوبی به عنوان ده ها تن از افراد دیگر که به احتمال زیاد پس از آن گسترش بیماری خود را.

این “بابا” یا خودخوانده مرد مقدس بود سیاه و سفید سحر و جادو شفا دهنده از رتلام منطقه مرکزی هند در ایالت مادایا پرادش است. او گفت: پیروان خود او می تواند در درمان آنها با بوسیدن دست خود را, است که دقیقا نوع احمقانه رفتار است که می تواند افزایش خطر ابتلا به COVID-19 انتقال است.

“او خود را آزمایش coronavirus بعد از او شروع به داشتن علائم شدید و گذشت بلافاصله” رتلام منطقه دادرس Ruchika Chauhan در مصاحبه با گفت: معاون. “از تماس با ردیابی ما انجام داده اند و تا کنون هفت تن از اعضای خانواده اش و سیزده پیروان آزمایش مثبت است. ما در حال بررسی انتقال و تلاش برای مهار آن است.”

این بابا شده اند ممکن است در تماس با بیش از 20 نفر با محلی سرپرست پلیس Gaurav Tiwari گفتن چاپ است که 50 نفر بودند پس از ترسیم از مرگ او. 150 دیگران شکل Nayapura منطقه قرار داده شد در قرنطینه پس از شفا دهنده مراجعه کنید.

مرد تبدیل این منطقه به کانون محلی با 85 مورد تأیید 46 که هنوز هم فعال است. به عنوان با جاهای دیگر ممکن است وجود دارد بسیاری از بیماران دیگر که یا بدون علامت و یا تشخیص داده شده اند تا کنون. این Madhya Pradesh منطقه تا به حال بیش از 10 ، 000 COVID-19 موارد بر اساس این گزارش. هند دارای چهارمین COVID-19 caseload در جهان با بیش از 302,000 موارد از این آخر هفته. حدود 9,000 نفر تا کنون در کشور است. کشور است به دور از مسطح منحنی اگر چه دولت برقرار دقیق اجتماعی فاصله اقدامات در تلاش برای کاهش عفونت رای دادن. هند در حال حاضر با گزارش های بیشتر COVID-19 موارد از داشتن به طور متوسط تقریبا 12000 مورد جدید در هر روز به مدت سه روز مستقیم.

وجود بابا درمانگران به نظر می رسد به یک مشکل واقعی در هند که در آن مردم خرافی به دنبال راهنمایی از درمانگران و نادیده گرفتن مشاوره از دولت است.

“پس از این حادثه متوجه شدیم که بسیاری از مردم ممکن است به دنبال کمک های پزشکی از جمله babas. ما را چراغ هوش تیم و شناسایی حدود 20 جمله babas که در حال حاضر قرار داده شده در قرنطینه” Chauhan گفت.

دست بوسیدن بابا فقط یک مثال از جعلی coronavirus درمان که ممکن است گردش در بسیاری از جوامع است. های مختلف بابا در هند به فروش می رسد یک طلسم است که او گفت: آن را می تواند ویروس را دور. یک “سوپر پخش” مذهبی واعظ که با حضور در مراسم مارس مجبور به مقامات قرنطینه 40 ، 000 نفر از بیش از 20 روستا در پنجاب. موارد مشابه ثبت شده در مناطق دیگر نیز هست.

کشورهای دیگر ممکن است babas اما جعلی coronavirus درمان شده اند رفتن ویروسی در رسانه های اجتماعی در چند ماه گذشته ، یکی از خطرناک ترین فروش سفید کننده-مانند راه حل به مردم در ایالات متحده و برخی از مردم درگیر شده اند در شیوه های مخاطره آمیز مانند غرغره با آب ژاول با توجه به CDC مطالعه است. و اجازه دهید فراموش نکنید که تهمت خود ادعا می کند که یک دوره هیدروکسی کلروکین با وجود این واقعیت است که هیچ شواهدی وجود ندارد آنچه که آن را نشانی از هر چیزی برای جلوگیری از COVID-19 عفونت و یا حتی با کمک علائم در بیماران آلوده.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>