در ماه ژوئن Verizon خواهد شد که نیمی از آن در فروشگاه های خرده فروشی باز

با توجه به Wave7 پژوهش (از طریق LightReading) در اوج 70 درصد از ورایزون شرکت متعلق به فروشگاه بسته در حالی که 91 درصد از مکان های متعلق به نمایندگیهای مجاز باقی مانده افتتاح شد. تلفن همراه فروشگاه های ضروری در نظر گرفته شده و مجبور هستند به دلیل این بیماری همه گیر. است که چرا مهم است به ماندن متصل با دوستان و خانواده در طول این زمان هنگامی که بسیاری از ما باقی می ماند قفل شده است. علاوه بر این بسیاری از کار از خانه و بسیاری از دانش آموزان با داشتن درس های خود را جریان به آنها.

دان همچنین با اشاره به “touchless” گزینه های که Verizon است که به مشتریان خود از جمله فاصله اجتماعی نشانه گذاری در فروشگاه های بهداشتی ایستگاه های پارتیشن جداگانه که Verizon کارکنان از مشتریان 15 درصد کاهش در دستگاه های نسخه ی نمایشی بر روی صفحه نمایش و 50 درصد کاهش در نسخه ی نمایشی لوازم جانبی است که می تواند مصرف کنندگان را لمس کنید. قرار ملاقات را می توان به بازدید از یک فروشگاه ورایزون که در آن زمان به مصرف کننده اطلاع داده می شود که در صورت پوشش مورد نیاز است در داخل محل و مصرف کننده باید اذعان کرد که او/او ندارد COVID-19. تلفن همراه چک در روند موجود است از طریق My Verizon برنامه و پرداخت پول نقد در حال تکمیل با استفاده از این لایحه پرداخت کیوسک داخل فروشگاه.

Wave7 می گوید که 48 درصد از at&T در فروشگاه در حال حاضر باز هستند در حالی که 55 درصد از T-Mobile را در مکان های بالا و در حال اجرا است. در یک بیانیه AT&T گفت: “اولویت ما این است که سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان به عنوان ما بازگشایی فروشگاه های ما برای انجام این کار مهم از نگه داشتن میلیون ها نفر از مردم در ارتباط است. ما با ارائه کارکنان با ابزار مورد نیاز برای کمک به ایمن ماندن در حالی که در طول این زمان دشوار است. ما همچنان به دنبال فدرال و ایالتی و محلی دستورالعمل برای حفاظت از کارکنان و مشتریان است.”

Verizon می گوید که فروشگاه بسته شدن را تا حدی مسئول برای سه ماهه دوم درآمد در آن مصرف کننده و گروه های کسب و کار خواهد شد که 3 درصد به 5 درصد کمتر از اصل انتظار.. اصلی پیش بینی ساخته شد قبل از COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>