من تا معتاد به این تریلر جاسوسی است که به نام فرانسه در پاسخ به ‘میهن’

  • برخی از بهترین مجموعه تلویزیونی به تماشای در حال حاضر یافت می شود در جریان خدمات مانند Netflix و Amazon Prime تصویری, اما کانال های کابل مانند HBO و Showtime ارائه مقدار زیادی از باور نکردنی پرستیژ سری خود را از جمله نشان می دهد مانند بازی تاج و تخت, جانشینیو میهن.
  • ساندنس در حال حاضر دیگر چنین کانال که نیز اتفاق می افتد به توزیع کننده آمریکایی نشان می دهد که نه تنها نامیده شده است بهترین سری تا کنون ساخته شده در فرانسه — این یکی از بهترین سریال تلویزیونی در هوا در حال حاضر ،
  • نمایش فارسی عنوان دفتر. این یک تریلر جاسوسی است که به عنوان توضیح داده شده در فرانسه معادل میهنو در حالی که فصل 5 عرضه در ساندنس در حال حاضر کانال این هفته شما می توانید گرفتن در تمام چهار فصل گذشته در آمازون نخست.

بیش از حد اغلب جاسوسان ما روبرو می شوند در فرهنگ پاپ در حال تقلیل تقلید از چیزی که واقعی است. آنها در جایی در یک طیف بین 007 پختگی و خشن مردانی که ایستاده و آماده توزیع Jack Bauer-سبک خشونت در شب. آن را به اندازه کافی به یک فن از سبک روایت نکردم John Le Carre — با عمیق خود را تمرکز بر روی tradecraft و مرموز انگیزه می گویند هیچ چیز از قلم مو می گذرد مرده قطره دورویی و منفی است که تنها خود را نشان می دهد در پری از زمان – مثبت retch در انزجار.

من عاشق این سبک انجام دهید ؟ پاسخ: متوقف کردن آنچه شما انجام می دهند و زمان را به شراب خواری دفتر — فرانسوی جاسوسی درام است که به نام فرانسه معادل میهنو است که در هر راه با شکوه است.

فصل 5 عرضه در روز پنج شنبه در آمریکا (در ساندنس در حال حاضر کانال) اما بینندگان را به شیرجه رفتن به فصل 1-4 که می تواند به صورت رایگان و با یک آمازون نخست تصویری اشتراک. مانند عنوان نشان می دهد مقدار از عمل در Le Bureau des Légendes (آن را به عنوان شناخته شده در فرانسه) طول می کشد محل در داخل و اطراف یک اتاق کار ساخت این چیزی از محل کار درام — البته که قطع مقدار زیادی از توالی “در این زمینه” را به عنوان به خوبی به عنوان مجلل پاریس مناظر برای مخاطبان به lust بیش از.

خالق Eric Rochant صحبت با BGR در مورد سری قبلی فصل است که در صدر iTunes تلویزیون قسمت دانلود نمودار زمانی که آنها در دسترس در ایالات متحده است. آنچه شما نیاز به دانستن: چیزهایی که می توان در یک “دفتر” از Dírection Générale de la Sécurité Extérieure یا D. G. S. E. — فرانسه معادل سیا. شخصیت فرانسوی افسر اطلاعاتی گیوم Debailly (با نام مستعار “Malotru,” بازی بازیگر Mathieu Kassovitz که مخاطبان آمریکایی را به رسمیت شناخته و از فیلم Amélie) و به ظاهر معتبر tradecraft که او و همکار او ام آی فایو استخدام جذاب است به سازمان دیده بان. به همین ترتیب این نشان می دهد که در آن شما را مجبور به خواندن بین خطوط تقریبا در هر زمان یک شخصیت صحبت می کند که ممکن است یا نه ممکن است مطلع شده است توسط این واقعیت است که این مجموعه قادر به دسترسی به DGSE در طول تولید (Rochant است نازکن در خاص — کل “اگر من به شما بگویم من می خواهم به شما را بکشند” چیزی که احتمالا).

“این نشان می دهد در مورد این خط از کار اطلاعاتی و من همیشه احساس کردند که انجام این کار نشان می دهد یک فرصت واقعی برای توصیف کار برای توصیف جهان برای کسانی است که نمی آن را می دانم” Rochant می گوید BGR. “این جهان جذاب است آن را مرموز و مردم واقعا می خواهید یک نگاه در داخل این جهان اما آنها نمی توانند آن را در زندگی واقعی به دلیل آن راز است.”

در هر فصل از “دفتر” خیره پایین وجودی تهدید به فرانسه و عوامل آن, همه چیز از تروریست ها به کاربران ، DGSE عوامل تحلیلگران کارمندان و کارفرمایان هستند دیده می شود مطالعه فایل های اعزام سفارشات و نظارت بر حوادث در زمان واقعی که برای ما کمی مثل تماشای یک دامگاه از puppeteers کشیدن رشته ها از پشت پرده. عمده داستان در فصل 5 به شکار برای یک leaker برخی از افراد ناشناخته که فاش DGSE اسرار به یک روزنامه که به پایان رسید تا با انتشار آنها. عوامل باید مورد سوال — چه کسی می دانست که چه و زمانی که. هر کس یک دستور کار و شما به عنوان بیننده به خوبی انجام به نگه داشتن گوشی های هوشمند خود را دور از دسترس است چرا که این نوع نشان می دهد که شما برای گرفتن چشم خود را خاموش و آن را حتی برای یک ثانیه.

اگر شما, شما به احتمال زیاد به دست گفتن یک نگاه و یا یک بی ضرر قاپ زنی از مکالمه که Rochant با استفاده از بعد پایین خط — شاید حتی یک یا دو فصل بعد به satisfyingly کراوات برخی از پیچیده موضوع با هم. اداره نمی خواهد دست خود را نگه دارید و نه آن را همیشه زحمت به توضیح آنچه که شما در حال دیدن و یا چرا. شما در حال انتظار برای نگه داشتن که خیلی قانع کننده تر از آن برای تلفن های موبایل.

اما درخواست Rochant این که آیا آن را سخت تر به نوشتن یک سری مثل این است که هدف برای verisimilitude در ارائه تالار آینه سبک پیچیدگی که جاسوس با زندگی (sans سبک هالیوود انفجار و جلوه های ویژه) و او demurs. “این سخت تر نیست آن را فقط متفاوت” از جایگزین خواهد بود که بیشتر فرمولی هیجان انگیز برای توده ها.

“این فقط یک رشته می دانید؟,” او توضیح می دهد. “از نقطه نظر من آمریکا نشان می دهد که همیشه این نوع توصیف می کنید. زمانی که من تصمیم گرفتم برای تبدیل شدن به یک showrunner این دلیل است که من واقعا دوست دارم آمریکایی نشان می دهد مانند The Sopranosمانند سیممانند جمعه شب چراغ. من می توانم اضافه کردن پیجدید HBO نشان می دهد که بسیار خوب نوشته شده و عمل کرده است. آنها فقط خیلی خوب خوب نوشته شده است را نشان می دهد.”

“Malotru,” جاسوسی در قلب ساندنس در حال حاضر هیجان انگیز “این اداره است.” منبع تصویر: Sundance در حال حاضر

وجود دارد یک خط بزرگ در کامرون کرو 2001 فیلم Vanilla Skyکه در آن یکی از شخصیت های muses “چیزهای کوچک — وجود دارد هیچ چیز بزرگتر است.” که یک راه بسیار خوبی برای فکر کردن در مورد اداره. شما احساس می کنید مانند شما در حال گرفتن یک زیرچشمی نگاه کردن به جهان است که مردم عادی قرار نیست قادر به دیدن است که اتفاق خواهد افتاد به خصوص در لحظات مانند زمانی که Malotru نشان می دهد یک عامل و یک لیست از ساختگی حساب توییتر برای ارتباط برقرار کردن با اگر او تا به حال نیاز به او برسد. یا “سه سوال آزمون” که Malotru استفاده می کند به دانستن این که آیا یک متحد در انتهای دیگر از تلفن به خطر افتاده است. اگر فرد دیگری پاسخ این سوال را با سوال دیگری او می داند که چیزی اشتباه است.

این اداره در مورد راز های مردان و زنان که هر دو جاسوسی و تسهیل جاسوسی. آن را در مورد دروغ آنها بگویید به جهان به یکدیگر و به خود را دارند. وجود دارد هیچ چیز فلسفی در اینجا هیچ “خوب بیشتر” claptrap و یا تجدید نظر به میهن پرستی. فقط وجود دارد و داروینی ضرورت را هرگز رها کردن پوشش خود را به می دانم که زندگی در معرض خطر هستند در هر زمان شما را نادیده می گیرند یک سیار واقع در یک پرونده – و بالاتر از همه چیز اجبار به رعایت عصر اینترنت این نسخه از چه چیزی استفاده می شود شناخته شده در طول جنگ سرد به عنوان مسکو قوانین: فرض کنیم که در همه جا شما بروید در خانه یا محل کار کسی است که همیشه در حال مشاهده و گوش دادن.

“جاسوسان نمی تواند بگوید که هر چیزی در مورد کار خود را به خانواده” Rochant گفت. “آنها نمی توانند بگویند چرا که آنها ممکن است مضطرب یا دیوانه یا ناراحت. و یا چرا آنها افتخار از آنچه آنها انجام می دهند. آنها می گویند هر چیزی در مورد کار خود را. و آن را بسیار واقعی هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنم. هنگامی که شما به خانه در شب, شما نمی توانید می گویند هر چیزی در مورد کار خود را. آن را دشوار است. برخی از آنها [در دنیای واقعی DGSE عوامل] به من گفت که آنها می توانید بگویید خود, خانواده, ‘تماشای اداره. آن را تقریبا مانند آن است.’ این است که واقعا هدف ما برای توصیف خود را در زندگی واقعی است.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>