من قصد دارم از من راه برای جلوگیری از کسب و کار است که نمی خدمات پشتیبانی مانند اپل پرداخت

  • ما به مدت طولانی عقب مانده بقیه جهان وقتی که می آید به پذیرش و همه گیر از تماس با ما خدمات پرداخت مانند اپل پرداخت.
  • Coronavirus همه گیر است نه تنها تغییر این روند اما supercharging آن را در جهت مخالف است.
  • به عنوان یک نتیجه, من قطعا رفتن از راه برای جلوگیری از خرده فروشان که اصلا پشتیبانی تماس با ما گزینه های پرداخت در حال حاضر مانند اپل پرداخت چیزی است که بیشتر مردم انجام می دهند از تحقق است که تبادل پول کاغذی نشان دهنده یک برنامه به طور بالقوه خطرناک touchpoint در coronavirus جهان است.

هدف فروشگاه که در آن من به طور منظم مواد غذایی اجرا نیست نزدیکترین چنین گزینه ای برای من در آپارتمان وجود دارد چند چیز در مورد تجربه کلی است که کمتر از ایده آل — مانند داشتن گاهی اوقات در صف انتظار خارج فروشگاه پس از هدف است و در حال حاضر یکی از چندین خرده فروشان محدود کردن چگونه بسیاری از خریداران را می توان داخل در هر زمان برای ترویج اجتماعی فاصله. که البته یک محصول جانبی از این بیماری همه گیر کوروناویروس هر چند همه گیر نیز اتفاق می افتد به همین دلیل من بیرون رفتن از راه خود را به فروشگاه در هدف به در نزدیک تر گزینه های مناسب: این نزدیک ترین جمله خرده فروش به من که نیز اتفاق می افتد به پشتیبانی تماس با ما گزینه های پرداخت مانند اپل پرداخت.

ما همه تغییرات بزرگ و کوچک در زندگی ما به عنوان یک نتیجه از COVID-19 و برای من یکی از تغییرات رفتاری من گمان می چسبد و به پست-COVID جهان است skittishness در مورد دست زدن به پول زمانی که من لازم نیست به. که دلیل من به شما نمایش بیش از یک کمی سوزش در خرده فروشان که ارائه نمی تماس با ما گزینه های پرداخت که من احتمالا همچنان بیرون رفتن از راه خود را به جلوگیری از.

من پریدند در هیئت مدیره تماس با ما پرداخت قطار در پاییز با تشکر از سفر به اروپا است. تقریبا در همه جا رفتم در لندن و پاریس پذیرفته اپل پرداخت به عنوان یک گزینه پرداخت و آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال به شناور گوشی خود را بیش از یک پایانه پرداخت در ازای ماهیگیری در اطراف برای مقدار مناسب از پول را در یک ارز من آشنا نیست. سریع به جلو به در حال حاضر. هنگامی که کسب و کار آغاز شده و به تدریج بازگشایی میان بیماری همه گیر کوروناویروس من فقط شروع به جسارت دوباره به کسانی که ساخته شده از انواع تغییرات ساخته شده است که من احساس بهتر و به من یک روانی اطمینان است که خطرات مرتبط با خرید اینجا کم پذیرش تماس با ما پرداخت فرمت مانند اپل پرداخت که یکی از این جنبه از یک خرده فروش را گزینه ای که در حال حاضر باید برای من.

علاوه بر این, من قطعا تنها کسی که احساس می کند در این راه:

در حقیقت coronavirus است به احتمال زیاد خواهید برای سرعت بخشیدن به افزایش پذیرش تماس با ما پرداخت شد که در واقع در حال حاضر در جریان است در ما. با توجه به Adweek, پرداخت تماس با رشد عظیم 150% بین ماه های مارس 2019 و مارس سال 2020 با ویزا سخنگوی توصیف که رای به عنوان “سرسام آور است.”

آخرین آمار و ارقام نیز نشان می دهد که 80 از 100 بالا تجار در ایالات متحده در حال حاضر قبول کند و ویزا — که دارای بیش از 190 میلیون کارت های بدون تماس در بازار در حال حاضر — در انتظار این تعداد به رشد به 300 میلیون سال جاری است.

چند روز پیش در پیپر سندلر جهانی ارز & FinTech کنفرانس ویزا مدیر عامل Al کلی تا به حال این را می گویند در مورد روند: “یکی از حرکات مثبت مربوط به آنچه اتفاق افتاده با COVID-19 است که مردم در حال دیدن پول نقد به عنوان چیزی است که حامل میکروب ها و دیده ایم متعدد تجار در واقع می گویند, “هی, من نمی خواهم به پرداخت نقدی’. بنابراین من فکر می کنم آن را به سرعت بخشیدن به پذیرش ضربه بزنید به پرداخت در ایالات متحده است.”

منبع تصویر: جنی کین/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>