اگر شما با استفاده از یکی از این دست عفونی خلاص شدن از آن بلافاصله

 • به عنوان coronavirus موارد در ادامه به صعود در اطراف ما محصولات مانند ضد عفونی کننده دست در حال رشد در اهمیت به عنوان یکی از چندین لایه محافظ برای حفظ آمریکایی ها ایمن از ویروس — همراه با چیزهای دیگر مانند ماسک و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده.
 • نه همه ضد عفونی کننده دست است که ارزش خرید و یا برابر است با هر یک از دیگر.
 • FDA هشدار تشویق آمریکایی ها به دور ماندن از 9 ناقص ضد عفونی کننده دست محصولات است که ممکن است سمی باشد.

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد یافت در اطراف ما در روزهای اخیر به خصوص در جنوب, مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری تاکید بر این که آمریکایی ها باید کامل vulture از ابزار خود را امن نگه دارید از این ویروس مرگبار است. این ابزار شامل چیزهایی مانند ماسک صورت با کیفیت دست, صابون و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب — و همچنین به عنوان ضد عفونی کننده دست.

ضد عفونی کننده است که یک راه سریع و آسان برای تمیز کردن دست های خود را و به خودتان یک لایه حفاظتی از coronavirus. و این چیزی است که بسیاری از شما به نظر می رسد به طور جدی و اولویت بندی بر اساس قفسه های فروشگاه های خرده فروشان در نزدیکی جایی که من زندگی می کنند. برای بسیاری از این بیماری همه گیر کوروناویروس خرده فروشان نزدیک من شده اند به طور کامل به فروش می رسد از محصولات مانند Purell. در ضمن هر چند در میان این عجله برای حفظ خودمان مواجه نگردند با ضد عفونی کننده دست غذا و دارو منتشر کرده است یک هشدار در مورد نه خاص ضد عفونی کننده دست محصولات — هشدار دهنده, در واقع, که آنها ممکن است سمی باشد.

از نمایندگی: “FDA توصیه می کند مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه ضد عفونی کننده دست تولید شده توسط Eskbiochem SA de CV در مکزیک با توجه به پتانسیل حضور متانول (الکل چوب) ماده ای است که می تواند سمی باشد و در هنگام جذب از طریق پوست و یا مصرف.” در امتداد این خطوط FDA شناسایی شده محصولات زیر ساخته شده توسط Eskbiochem:

 • همه تمیز و ضد عفونی کننده دست (NDC: 74589-002-01)
 • Esk Biochem ضد عفونی کننده دست (NDC: 74589-007-01)
 • CleanCare NoGerm پیشرفته ضد عفونی کننده دست 75 درصد الکل (NDC: 74589-008-04)
 • Lavar 70 ژل ضد عفونی کننده دست (NDC: 74589-006-01)
 • خوب ژل ضد باکتری ژل ضد عفونی کننده دست (NDC: 74589-010-10)
 • CleanCare NoGerm پیشرفته ضد عفونی کننده دست 80 درصد الکل (NDC: 74589-005-03)
 • CleanCare NoGerm پیشرفته ضد عفونی کننده دست 75 درصد الکل (NDC: 74589-009-01)
 • CleanCare NoGerm پیشرفته ضد عفونی کننده دست 80 درصد الکل (NDC: 74589-003-01)
 • Saniderm پیشرفته ضد عفونی کننده دست (NDC: 74589-001-01)

در اوایل این ماه FDA می گوید که در واقع تماس Eskbiochem به توصیه شرکت جلو و دست خود را ضد عفونی کننده محصولات از بازار “با توجه به خطرات مرتبط با متانول, مسمومیت.” این شرکت نشده به نظر می رسید به هر گام به سوی از بین بردن این محصولات به همین دلیل است که FDA توصیه است که مصرف کنندگان “توقف استفاده از این دست عفونی و دور از آنها را بلافاصله در مناسب زباله های خطرناک ظروف. نمی خیط و پیت کردن و یا ریختن این محصولات پایین تخلیه.”

این مهم است که مصرف کنندگان ممکن است بهترین ضد عفونی کننده دست محصول در حال حاضر خود را امن نگه دارید چرا که همانطور که اشاره کردیم ، coronavirus موارد در ادامه به افزایش است. برخی از 27.5 میلیون آمریکایی یا بیش از 8 درصد از جمعیت شده اند تست شده تا کنون برای coronavirus. در ضمن آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که بیش از 2.3 میلیون عفونت کروناویروس در آمریکا شناسایی شده اند با بیش از 120.000 و میر گزارش شده.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>