اگر شما می خواهید برای جلوگیری از coronavirus جلوگیری از این محل بالاتر از همه دیگران

  • Coronavirus’ ما تلفات است که در ادامه به بدتر حتی در حالی که توجه همه را نقل مکان کرد به حاد تر تراژدی که تسلط توجه در کشور در حال حاضر است.
  • بیش از 1.8 میلیون نفر آلوده شده اند coronavirus به روز در ما وجود داشته است و بیش از 105,000 و میر گزارش شده در اینجا.
  • کارشناسان می گویند یکی از خاص محیط عمومی باید احتمالا به خصوص اجتناب شود توسط هر کسی که نگران ابتلا به کوروناویروس.

چه زمان فوق العاده ای زندگی میکنیم که به تازگی به عنوان مه ترین مردم تا به حال هیچ اگاهی که جهانی همه گیر شد و در مورد به طور کامل تغییر شکل روزانه زندگی به عنوان ما آن را می دانم. Coronavirus’ ما تلفات چیزی است که ما در زندگی با بیش از دو ماه در حال حاضر و حتی اگر virus در حال حاضر آلوده بیش از 1.8 میلیون نفر در ایالات متحده (و کشته شدن بیش از 105,000 که از زمان نوشتن این مقاله, با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز) آن را در حال حاضر شده است و جایگزین توسط یک تراژدی در مجموع نوع متفاوت است.

ما در حال ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر و اخبار در مورد کوروناویروس هر روز مقداری از آن را امیدوار کننده و جزئیات دیگر نگران مانند بسیار دیگری در مورد COVID-19 همه گیر که تغییر کرده است همه زندگی ما. ضمن به عنوان متحده به تدریج باز دوباره به بالا و اقتصادهای در حال بازگشت به زندگی سراسر کشور پس از ماه از مستند, کارشناسان شده است به اشتراک گذاری یادداشت ها از احتیاط هشدار در مورد احتمال موج جدیدی از کروناویروس و بهترین شیوه های در مورد چگونه ما می توانیم همه خودمان را امن نگه در دوباره.

می خواهید بدانید که یک مکان عمومی است که کارشناسان می گویند برای جلوگیری از دیگران بالاتر اگر شما می خواهید به نگه داشتن خود را امن از coronavirus? پاسخ: دستشویی های عمومی که دکتر تیلور گرابر یک پزشک مقیم در UC سن دیگو می گوید: “به طور کلی جاهای کثیف” و این که مردم باید “مشاهده هر یک از سطوح در حمام به عنوان یک منبع آلودگی است.”

یک 2019 مطالعه منتشر شده در ضد میکروبی و مقاومت کنترل عفونتبر اساس یک نمونه از 55 دستشویی های عمومی می شود disgustingly میزان بالایی از باکتری ها در داخل آنها (52 گونه های مختلف!). علاوه بر این که مطالعه نشان داد که سطوح نا امن از آلودگی بودند و بر روی سطوح مانند دست خشک کن و دستگیره درب. “یافته های ما نشان می دهد که دست خشک شدن امکانات در washrooms عمومی می تواند به عنوان مخازن مقاوم در برابر دارو باکتری” این مطالعه نتیجه می گیرد. “اهمیت مکرر تمیز کردن و نگهداری از washrooms عمومی برای ترویج امن بهداشت دست از شیوه های عمومی تاکید کرد.”

دلایل دیگر که دستشویی های عمومی هستند و دلیلی برای نگرانی وقتی که می آید به coronavirus:

به اصطلاح “aerosolization” از مدفوع مرتبط با موضوع به ویژه هنگامی که یک توالت سرخ ممکن است گسترش اثری از ویروس. اگر دستشویی هستند و تهویه ضعیف است که یکی دیگر از مشکل از عدم تهویه شناخته شده است به پشتیبانی آسان تر انتقال ویروس است. یک پیشنهاد برای بستن درب توالت قبل از سیفون و برای پیدا کردن برخی از مکان دیگری به استفاده از حمام در دسترس نباشد.


ثبت شده در سرویس بهداشتی درب برای استفاده عمومی توسط همه کاربران در یک نیوهمپشایر کافی شاپ. منبع تصویر: لایحه Sikes/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im