اگر شما صاحب آی فون اپل XR شما می تواند در نهایت اعطا برخی از پول

آیفون XR با استفاده از 2 × 2 MIMO که اجازه می دهد تا آن را به دو دسته جداگانه جریانهای اطلاعات سیگنال به طور همزمان بیش از همان کانال است. آیفون XS و آیفون XS حداکثر هر دو با استفاده از 4 x 4 MIMO که اجازه می دهد تا آن را به دسته چهار جداگانه جریانهای اطلاعات سیگنال به طور همزمان بیش از همان کانال است. در نتیجه گران تر 2018 اپل بیشتر apt به ارائه اطلاعات قوی و اتصالات صوتی.

شاکیان می گویند که اپل را به فروش محصول تحتانی

با توجه به Scribd (از طریق AppleInsider) دوم کلاس اقدام کت و شلوار واصل شده است, این یکی در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا در سان خوزه را بدست آورد. کت و شلوار ادعا می کند که اپل موفق به مصرف کنندگان بگوید که آیفون XR بود تحتانی سیستم های آنتن آن نیز ناقص بود. شاکیان ادعا می کنند که “اپل می دانست و یا باید شناخته شده است که در آن فروش محصول تحتانی و در عین حال اپل موفق به افشای آیفون XR را از نقص به مصرف کنندگان که منطقی انتظار می رود که آخرین محصول اپل به پیشرفته ترین فن آوری است. اپل بیشتر حکم که آیفون XR فناوری عاری از نقص اما 2 × 2 MIMO آنتن آرایه یک معیوب اتصال سیستم. اپل همچنان به سود حاصل از فروش آیفون XRs با پایین تر از فن آوری های به مصرف کنندگان که انتظار جدیدترین و بهترین تکنولوژی از آخرین اپل.”

کت و شلوار اشاره به تجربیات برخی از شاکیان. رابرت Altmann خریداری آی فون XR در ژوئن 2019 و تلفن تماس کاهش یافته با برخی از برش در داخل و خارج. او همچنین متوجه شدم که تلفن خود را به حال سرعت دانلود. و برای اثبات آن است که یک مشکل با تلفن و خدمات خود را در منطقه Altmann گفت که او زندگی می کند در همان خانه با اعضای خانواده که خود را های مختلف تلفن های همراه و هیچ یک از آنها را تجربه کرده اند این مسائل است. دانیل آبیلس خریداری آی فون خود را XR در نوامبر 2018 و پس از خرید او بیش از حد در بر داشت آی فون خود را رها کردن تماس ها و درد و رنج از سرعت دانلود. ملیسا لین Brevig خریداری چهار آیفون XR واحد در ماه اوت سال گذشته است. هر چهار گوشی دارای پذیرش مشکلات را فراموش کرده ام “شناخته شده شبکه” و سرعت دانلود. تجارب دیگر آیفون XR خریداران موجود در پرونده و آنها عمدتا در مورد شکایت دریافت مسائل سرعت دانلود و عدم توانایی در اتصال به سیگنال های Wi-Fi.

در کت و شلوار شاکیان اشاره می کنند که تست مستقل نشان می دهد تفاوت معنی داری بین 2 × 2 MIMO 4 × 4 MIMO. PC Magazine نقل عنوان کرد و گفت که “آی فون XS/Max انجام شده به طور قابل توجهی بهتر از آیفون XR در آزمون ما و این مزیت برگزار شد برای همه سیگنال شرایط: قوی یا ضعیف پیشرفته شبکه و یا نه.”

تشکیل پرونده می پرسد قاضی به گواهی کلاس اقدام با توجه به اعلام کند که اپل نیاز به پرداخت هزینه برای اطلاع رسانی به تمام اعضای کلاس که آی فون خود را XR معیوب است و سفارش اپل برای متوقف کردن با استفاده از فریبنده و ناعادلانه شیوه های کسب و کار مانند فروش آیفون XR با تحتانی 2 × 2 MIMO آنتن آرایه.

کت و شلوار اپل متهم به نقض کالیفرنیا حمایت از مصرف کننده عمل می کند. آن را نیز می گوید که “اپل نقض آن ضمنی و بیان ضمانت.” به عنوان شما ممکن است تصور کنید شاکیان به دنبال غرامت از اپل. آنها درخواست “جبرانی واقعی نمونه و قانونی خسارت از جمله علاقه در یک مقدار که ثابت شده در دادگاه.” شاکیان می خواهید اپل به نوبه خود به شاکیان و اعضای کلاس تمام یا بخشی از “ill-gotten سود” آن را ساخته شده از آن فریبنده و ناعادلانه شیوه های کسب و کار. شاکیان همچنین می خواهید اپل به پرداخت تمام هزینه های وکیل خود و هزینه های دادگاه.

معمولا وکلا پول بیشتر به صورت فردی از یک کت و شلوار کلاس اقدام, اما اگر شما صاحب یک آی فون XR شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن چشم در این داستان. اگر قاضی این گواهی به عنوان یک کلاس اقدام کت و شلوار, شما قادر خواهید بود برای تبدیل شدن به یک عضو از کلاس. شما ممکن است در نهایت ساخت چند دلار در بهترین, اما آن را نمی خواهد شما نیاز به انجام هر چیزی به جز پر کردن یک فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>