اگر شما نیاز به چیزی جدید به تماشای Netflix, سعی کنید یکی از این سری

 • ما آخرین رتبه بندی پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در حال حاضر آن را تا به همه: بازگشت مورد علاقه های شما مانند غریبه همه چیز, Breaking Badو اوزارکبه عنوان به خوبی به عنوان جدید سری مانند فضای زور و خطوط سفید.
 • Netflix است که در ادامه به انتشار یک تن از مطالب جدید در هر هفته در یک سرعت که نبوده است واقعا قطع رغم مداوم coronavirus بیماری همه گیر.
 • ما لیست جدید از پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix را پوشش می دهد هفته از ماه ژوئن 11-17.

Netflix صف را تبدیل به مدرن nightstand که در آن به جای استفاده از یک پشته از رمان ما میز کنار تخت که ما به آرامی کم کردن آن را در حال حاضر بی پایان به طور مداوم در حال رشد مجموعه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی ما در حفظ و صرفه جویی به تماشای بعد. چه شده است به خصوص قابل توجه در مورد اهنگ های جدید منتشر شده از streamers مانند Netflix است که coronavirus همه گیر نشده به نظر می رسید به سرعت همه چیز را. از جدید Steve Carell-led کمدی فضا زور به خطوط سفید (جدید بین المللی مجموعه ای از خالق پول دزدییا La Casa de Papel, آن را به عنوان شناخته شده در آن کشور از اسپانیا) وجود دارد بسیار binge-قادر مطالب در streamer به ما را مشغول نگه دارید در حال حاضر است که این بیماری همه گیر ممکن است بیش از زمان من به پایان رسید chipping دور در فهرست پیگیریهای خود من.

خطوط سفید یکی از سری جدید من مشغول به کار راه من را از طریق در حال حاضر — و آن را نیز اتفاق می افتد به در میان پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در حال حاضر با توجه به آخرین رتبه بندی مشترک با BGR از مردمی که در جریان موتور جستجو خدمات Reelgood. بر اساس به عنوان همیشه در فعالیت و مشاهده الگوهای آن میلیون ها نفر از کاربران و چه در خدمات ارائه شده توسط یک تصویر لحظهای از محبوب ترین Netflix سریال برای هفته ماه ژوئن 11-17.

در مورد خطوط سفید به طور خاص نشان می دهد … خوب اجازه بدهید من آن را شبیه به این: این مجموعه در داخل مواد مخدر سوخت فرهنگ باشگاه ایبیزا و بر این اساس است که به معنی شما می توانید همه چیز را از بیش از حد بالا و گو و عجیب و غریب خشونت به یک قاتل موسیقی متن فیلم و تصاویری زرق و برق دار. به عبارت دیگر گرفتن کامل-همه چیز-کردن-خود-ذهن قرنطینه شراب خواری, راست?

در اینجا Netflix رسمی توضیحات از مجموعه: “هنگامی که بدن از یک افسانه ای منچستر DJ کشف بیست سال پس از ناپدید شدن مرموز از ایبیزا, خواهر خود را بازگشت به جزیره اسپانیایی برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است. او تحقیقات منجر خود را از طریق یک جهان هیجان انگیز از رقص باشگاه نهفته است و پوشش یو پی اس را وادار به مقابله با طرف تیره تر از شخصیت خود را در یک محل که در آن مردم زندگی می کنند زندگی بر روی لبه است.”

در یک یادداشت مرتبط, من تصمیم به بررسی خطوط سفید یک بار من تو را دیدم ایجاد شده توسط Alex پینا که هم پشت پول دزدی — یکی از بزرگترین های بین المللی سری در Netflix بکشد. آن را قطعا جالب خواهد بود برای دیدن اگر نشان می دهد حرکت می کند تا رتبه بندی بارگیری در این هفته منتشر می کنیم در اینجا (آن را در #4 در حال حاضر) اما تا کنون آن نشده سرنگون این سریال کمدی در بالای لیست یک بار دیگر: که نشان می دهد فضا نیرویارائه می دهد که یک, خنده دار, داستان تخیلی را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را در دنیای واقعی تلاش برای ساخت یک به اصطلاح فضا زور به عنوان یک شاخه جدید از ارتش ایالات متحده.

منتقدان پاره پاره به قطعات زمانی که آن را وارد بازار گردید اما مخاطبان به نظر می آمد که آن را حق دور (به عنوان گواه این واقعیت است که یک بار دیگر آن را در بالای رتبه بندی ما از این بیشتر به تماشای Netflix سری). ما را بررسی کنید در اوایل پوشش فضای نیروی اینجا از جمله مصاحبه با خالق سری Greg Daniels. ضمن در اینجا مختصر و مفید کامل (در هر Reelgood) از پربیننده ترین نشان می دهد در Netflix بکشد در حال حاضر, بنابراین آن را به یک نگاه, به خصوص اگر شما نیاز به چیزی جدید برای تماشای این آخر هفته:

 1. فضا نیروی
 2. تیره
 3. کثیف جان
 4. خطوط سفید
 5. 100
 6. پول دزدی
 7. آخرین پادشاهی
 8. Breaking Bad
 9. Supernatural
 10. به شب
 11. اوزارک
 12. 13 دلیل برای
 13. مرده به من
 14. غریبه همه چیز
 15. Attack on Titan

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>