اگر شما زندگی می کنند در یکی از این کشورهای coronavirus بیماری همه گیر در حال رفتن به بسیار بدتر

  • Coronavirus مرگ و میر در حال رفتن به دیدن بزرگ به سمت بالا سنبله بیش از چند هفته آینده با توجه به پیش بینی های جدید از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.
  • CDC پیش بینی است به عنوان بسیاری از 160,000 کل مرده در آمریکا در ماه اوت. آن را به دلیل coronavirus موج CDC می گوید که از 12 کشور از جمله نقاط مهم مانند فلوریدا.
  • به تاریخ وجود داشته است بیش از 3.3 میلیون تایید عفونت کروناویروس در آمریکا.

بین در حال حاضر و تا پایان ماه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری است و برآورد می شود که بیش از هشت بار به عنوان بسیاری از آمریکایی ها می میرند از coronavirus از درگذشت در سپتامبر. 11 حملات تروریستی در شهر نیویورک است.

که با توجه به پیش بینی های جدید از CDC نشان می دهد که انتظار می رود افزایش در مرگ و میر را فشار کلی تعداد زیادی از مردم در ایالات متحده است که تا به تسلیم شدن به ویروس از بیش از 135,000 امروز (با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز) به عنوان بسیاری از 160,000 کل مرده در ماه اوت.

علاوه بر این برآورد از CDC در حال رانده شده توسط 12 کشور از جمله کسانی است که هر کس می داند که در حال حاضر به ویژه نگران کننده coronavirus نقاط. مانند فلوریدا که روز یکشنبه گزارش داد یک رکورد 15,300 جدید کروناویروس موارد بسیاری گزارش شده در یک روز توسط یک دولت از همه گیری آغاز شد.

“این هفته گروه ملی هوا پیش بینی کرد که به احتمال زیاد بین 140,000 و 160,000 کل گزارش COVID-19 مرگ و میر در آگوست 1st,” CDC برآورد یادداشت ها. “دولت در سطح گروه پیش بینی ها نشان می دهد که تعداد مرگ و میر بیش از چهار هفته بعدی در آریزونا, آلاباما, فلوریدا, آیداهو, مونتانا, داکوتای شمالی, نوادا, اوهایو, کارولینای جنوبی, تنسی, تگزاس, جزایر ویرجین ایالات متحده و غرب ویرجینیا به احتمال زیاد بیش از تعداد گزارش شده بیش از چهار هفته است.”

برای ایالات متحده آمریکا (CDC پیش بینی کرد که تعداد مرگ و میر خواهد بود “مشابه” را به شماره دیده می شود در چهار هفته گذشته و ممکن است حتی کاهش کمی.

این خبری است که در خط با یک هشدار در روزهای اخیر از کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci که در جریان مصاحبه اقدام به شلیک کردن به طور فزاینده ای محبوب صحبت کردن نقطه ای که coronavirus همه گیر نیست به عنوان بد به عنوان برخی از مردم در حال ساخت آن را از ما مرگ و میر است که هنوز هم نسبتا کم است. در واقع همانطور که از زمان نوشتن این مقاله ما دیده می شود بیش از 3.3 میلیون تایید coronavirus موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و بیش از 135,000 مرگ و میر (در مرگ و میر از کمی بیش از 4 درصد).

اما مجله نیویورک در روز دوشنبه اشاره کرد که برای اولین بار از ماه آوریل “هفت روز به طور متوسط روزانه COVID-19 مرگ و میر (آغاز شده) پایدار رو به افزایش است. هفت روز کشش از روز شنبه, 5 جولای تا یکشنبه, جولای 12, دیدم به طور متوسط 704 روزانه مرگ و میر با توجه به COVID پیگیری پروژه. برای هفت روز قبل از این تعداد 497. چهار روز در هفته گذشته شاهد مرگ بالغ بالای 800 که اتفاق افتاده است پس از شروع ماه ژوئن است.”

بر این اساس دکتر Fauci این موضوع در نتیجه: “این یک روایت نادرست را به راحتی در یک نرخ پایین تر از مرگ” گفت: Fauci, که همچنین به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در طول زندگی جریان کنفرانس مطبوعاتی با ما بهداشت ، Doug Jones آلاباما. “وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که بسیار خطرناک و بد در مورد این ویروس … با اجازه دادن به خودتان برای دریافت آلوده به دلیل رفتارهای پرخطر شما بخشی از انتشار شیوع. نمی توانید خودتان را به غلط خوشنودی است.”

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de