اگر شما عجله بسر می رسانید شما می توانید OnePlus 7 Pro و OnePlus 7T در دیوانه قیمت پایین دوباره

اگر شما ولع مصرف برای یک “گل سرسبد قاتل” موجود در کسری از قیمت های داغ جدید 5G را فعال کنید وان پلاس 8 و 8 نرم افزار می تواند برای ما بسیار خبر خوب برای شما امروز. 2019-منتشر شد OnePlus 7 Pro و OnePlus 7T در حال فروش در تخفیف های بزرگ به طور مستقیم از تولید کنندگان خود را دلربا $150 و 100 دلار کمتر از حد معمول بود در RAM 8GB تنظیمات.

که باعث می شود مسن تر و بزرگتر مسلما زیباتر بلکه کمی آهسته تر OnePlus 7 Pro برای $549 به جای $699 قیمت در یک آینه خاکستری رنگ است. علاوه بر فوق حافظه شمارش, “تمام صفحه” 6.67-اینچ گوشی دارای یک سخاوتمندانه 256 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی برای آن را به عنوان به خوبی.
Bizarrely به اندازه کافی در سطح ورود 128GB نوع آن نیز بسته 6 گیگابایت رم به جای 8 در حال حاضر هزینه $669. بدیهی است که مطلقا هیچ دلیلی به را انتخاب کنید که بیش از این بالاتر پایان اما هزینه تر SKU اگر چه ما می تواند از فکر می کنم یک زن و شوهر از چیزهایی که ممکن است شما را انتخاب کنید OnePlus 7T در یک مشخص شده-پایین قیمت $499.
اول شما به دنبال صرفه جویی در اضافی 50 دلار در مقایسه با وان پلاس با تخفیف 7 Pro. پس از آن وجود دارد Snapdragon 855+ پردازنده که به 7T باریک پیروزی در خام با سرعت بیش از یک تلفن طراحی شده توسط “منظم” 855. برخی از افراد نیز ممکن است ترجیح می دهند بریده طراحی شاید از ترس موتوری pop-up جلوی دوربین می تواند ثابت کند به دوام طولانی مدت خطر است. در نهایت OnePlus 7T برتر لنز تله زوج با تقریبا همان 48MP اولیه رو به عقب تیرانداز و 16MP ultra-wide-angle sensor به عنوان 7 Pro.
سپس دوباره 7T نمایش است که نه تنها کوچکتر در 6.55 اینچ بلکه کمتر موثر از رزولوشن نظر با 2400 x 1080 تعداد پیکسل. هنوز هم معاملات به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک مخاطب حتی اگر آنها نه از لحاظ فنی جدید. چه چیزی جدید است که شما در واقع می توانید سفارش دو فوق العاده بالا پایان دستگاه های خود را در قیمت کاهش می یابد.
اگر شما به دنبال به صرف حتی کمتر از پنج Benjamins, 2018 است OnePlus 6T نیز در بورس در زمان نوشتن این مقاله در $349 در T-موبایل-نسخه خاص با 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت از ذخیره سازی بر روی عرشه. “سازمان ملل متحد حامل” خود را به فروش می رساند دیگر این 6.4 اینچ گوشی طراحی شده توسط یک پیکسل 845 SoC ذهن شما و OnePlus 7T و 7 Pro در دسترس نیست از T-Mo کنه یا نه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>