اگر شما نمی پوشیدن یک ماسک صورت در یکی از این کشورها هستید شکستن قانون

  • با پوشیدن یک ماسک صورت هر زمان که شما در این روز است که شروع به تبدیل شدن به یک واقعیت زندگی به عنوان آمریکایی ها تنظیم به بازگشایی کشورهای خود را و یاد بگیرند برای زندگی با کروناویروس تا واکسن توسعه یافته است.
  • قوانین متفاوت از جایی به جای. برای برخی از کسب و کار یک ماسک صورت مورد نیاز است. برای دیگران آن را یک پیشنهاد قوی. و در برخی از ایالت ها, شما, فنی, قانون شکنی, اگر شما به پوشیدن یک.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ماسک صورت را تبدیل به یکی از ماندگار ترین و با کمال تعجب برانگیز — تصاویر از coronavirus همه گیر شده است که پاره شدن از طریق ما برای بیش از دو ماه در حال حاضر. هر کسی که طول می کشد یک پرواز اصلی هواپیمایی ما در حال حاضر, به عنوان مثال را پیدا خواهد کرد در صورت ماسک های مورد نیاز برای هر دو کارکنان خطوط هوایی و همچنین مسافران است. به طور فزاینده ای مانند پوشش صورت نیز مورد نیاز هنگامی که شما خرید در فروشگاه های خرده فروشی به عنوان یک مکمل به دیگر coronavirus مربوط به حمایت است که همچنین شامل پرسیدن که مردم همچنان به لحاظ اجتماعی فاصله داخل و به محدودیتی که چگونه بسیاری از مردم در واقع می تواند در فروشگاه در یک زمان. من محلی هدف فروشگاه برای مثال در حال حاضر نگه می دارد مشتریان اندود شده تا در خارج از درب جلو و استقبال مردم به تدریج به نگه داشتن این تعداد محدود در داخل.

در همان زمان ما در حال شروع به دیدن شدید تظاهرات نیاز به پوشیدن ماسک صورت با شرکت های هواپیمایی ارائه یک مثال خوب از این خط که شرکت در حال تلاش برای قرار میگیرند. آنها می خواهند مشتریان آنها در واقع به شدت نیاز مشتریان در حال حاضر با اقتصاد هنوز یک ظرف غذا. آنها همچنین می خواهند آن دسته از مشتریان به پوشیدن ماسک صورت که می توانید محدود کردن گسترش خود میکروب ها به افراد دیگر. اما برای برخی از شرکت های هواپیمایی به صورت قانون مورد نیاز است و بدون هر گونه اجرای. شما را مجبور به پوشیدن یک در طول پرواز خود را … اما هیچ وجود دارد “و یا دیگری.”

در ضمن وجود دارد در واقع تعدادی از کشورهای که در آن اگر شما تصمیم به چشم پوشیدن یک ماسک هنگامی که شما در کدام یک مطالعه اخیر نشان می دهد بیش از حد بسیاری از مردان انجام می دهند زیرا آنها احساس مانند یک ماسک باعث می شود آنها را نگاه ضعیف و یا چیزی — هیچ همینگ و hawing در مورد این که آیا آن یک حکومت و یا یک پیشنهاد است. جایی که من زندگی می کنند به عنوان مثال ما هنوز در “قویا” دسته مورد ماسک صورت قوانین. اما در حداقل هفت متحده اگر شما نمی پوشند ؟ شما در واقع شکستن قانون است. ایالات متحده که در آن این است که غیر قانونی هستند به شرح زیر است:

  • کنتیکت
  • هاوایی
  • دلاور
  • نیویورک
  • ماساچوست
  • ایلینوی
  • رود آیلند

نیویورک یکی از اولین کشورهایی که مورد نیاز مردم را به پوشیدن ماسک در زمانی که اجتماعی فاصله غیر عملی است. سفارش وجود دارد به اثر رفت و برگشت در آوریل 17. در ماساچوست در همین حال رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر صدور یک فرمان on May 6 که همه موظف به پوشیدن چهره و پوشش در هر دو محیط داخلی و خارجی مکان های عمومی اجتماعی فاصله غیر عملی است.

در اینجا برای مرجع است که برخی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در مورد ماسک. چون COVID-19 ویروس می تواند به گسترش بین مردم در نزدیکی حتی اگر این افراد نمی, نمایشگاه هر گونه علائم CDC “توصیه به پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ (به عنوان مثال فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها) به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.”


خانواده پوشیدن ماسک صورت در میدتاون منهتن. منبع تصویر: Erik Pendzich/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>