اگر این گزارش تابه اپل باید یک برنده بزرگ با آی فون جدید SE

این جمعه آینده اپل خواهد آزادی نسل دوم آی فون SE. “بودجه-قیمت” مدل شروع می شود در $399 برای نوع با 64GB ذخیره سازی و در واقع یک تجدید نسخه 2017 را آیفون 8. این بدان معناست که این ورزش 4.7 اینچ صفحه نمایش ال سی دی با 60 هرتز سرعت رفرش یک 750 x 1334 رزولوشن و نسبت تصویر 16:9. به جای چهره ID, ID لمسی برمی دارد و جلوی 7MP دوربین FaceTime. و شکاف است که هیچ جا دیده می شود.
همچنین وجود یک دوربین 12MP یک دوربین نصب در عقب اما با یک تصویر جدید پردازنده سیگنال و بهبود چیپ ست (بیشتر در مورد که در یک ثانیه) اپل خواستار آن بهترین تک-سیستم دوربین بر روی هر گوشی های هوشمند. بله اپل در نظر گرفتن یک شات در اواسط محدوده Google صفحه 3a سری با این اظهار نظر. بزرگترین بهبود بیش از آی فون 8 را می توان در زیر هود که در آن 10nm A11 Bionic SoC است که جابجا کردن برای 7nm A13 Bionic چیپ ست. سابق شامل 4.3 میلیارد ترانزیستور در حالی که A13 مصنوعی مورد استفاده در آی فون 11 سری, حمل 8.5 میلیارد ترانزیستور در داخل هر یک از تراشه. به عنوان ما می خواهم به این نکته اشاره بیشتری ترانزیستور در داخل یک مدار مجتمع قوی تر و با انرژی کارآمد آن است. اپل همچنین ضربه تا مقدار حافظه بر روی گوشی توسط اضافه کردن 1GB RAM 2GB بر روی آی فون 8. که 50% افزایش.

Loup سرمایه گذاری انتظار می رود آیفون جدید SE دومین فروش آیفون در این سال

شرکت سرمایه گذاری Loup سرمایه گذاری به خوبی شناخته شده تحلیلگر Gene Munster, به تازگی ایمیل با ما افکار خود را در مورد آی فون جدید SE. حق کردن خفاش شرکت می گوید که این گوشی جدید باید اضافه کنید به اپل سهم بازار اما تنها fractionally. اما آنها اشاره می کنند که در آن نسل دوم آی فون SE واقعا کمک خواهد کرد که اپل با آن رو به رشد فهرستی از خدمات و تکراری اشتراک خدمات آن به فروش می رساند برای فعال کاربران آی فون.

یکی از بهترین حرکت های ساخته شده توسط اپل بود تصمیم خود را برای شروع با تمرکز بر خدمات پس از اوج 2015 در آی فون محموله. اپل تا به هدف تولید 50 میلیارد دلار در خدمات درآمد این سال مالی و آخرین مالی سه ماهه آن زمانی که هدف به صورت سالانه. به عنوان Loup سرمایه گذاری یادداشت ها “و…را در دست جدید برای اولین بار اپل مشتریان این شرکت خواهد شد که فرصت های جدید برای عبور-فروش AirPods سازمان دیده بان و خدمات اضافه کردن به آن پایه از 1.5 میلیارد دستگاه های فعال. جالب اینجاست که در این روز اپل اعلام کرد که گوشی جدید این مهم است که توجه داشته باشید که اپل دیگر آیفون داستان (51 ٪ از درآمد را از آن اوج 69 درصد). این شرکت متنوع و محکم یکپارچه سخت افزار و نرم افزار و خدمات این بنیاد در دراز مدت درآمد دید.” صلیب-فروش شامل به اشتراک موسیقی اپل, اپل, اخبار,+, Apple TV,+, اپل, بازی, نرم افزار از فروشگاه App ،

فروش آیفون باید دوباره بجای اول برگشتن به شدت در سال آینده می گوید Loup سرمایه گذاری

به عنوان برای تلفن خود را, این گزارش می گوید که نسل دوم آی فون SE نشان دهنده بهترین ارزش در کل آیفون صف. اصلی آیفون SE اختصاص 13 ٪ از کل فروش آیفون در سال گذشته با توجه به Loup سرمایه گذاری و دومی انتظار نسخه جدید خواهد شد به حساب 20% از کل; است که آن را دومین-فروش آیفون پس از آی فون 11. بر اساس 153 میلیون آیفون و گوشی های آن را پیش بینی خواهد بود پله تا بیش از 12 ماه Loup تحلیلگران انتظار 30 میلیون نفر از آی فون جدید SE فروخته خواهد شد بیش از مدت زمان مشابه.

اپل به عنوان Loup سرمایه گذاری اشاره است و دیگر فقط این شرکت است که باعث می شود آی فون. دستگاه خود را به حساب برای 51 درصد از درآمد کل این تقویم سال به عنوان شرکت تماس برای اپل فروش گوشی به رها کردن اضافی و 19 درصد در ماه 2020 پس از 8% کاهش در ماه 2019. 22 درصد جهش را باید در محل CY 2021.

این شرکت سریعترین رشد واحد آن Wearables بدست آورد که حس می کند زمانی که شما در نظر است که آن را شامل محبوب ترین ساعت مچی در جهان و بالا به فروش AirPods بی سیم, بلوتوث, earbuds. این بخش را تا 9 درصد از کل این سال به بالا-خط شکل است. پس از درآمد حاصل از این واحد افزایش یافت و 53% آخرین تقویم سال Loup سرمایه گذاری انتظار بیشتر سود 17 درصد و 33 درصد برای CY 2020 و CY 2021 بود. خدمات واحد مشارکت 18% اپل مجموع CY2020 درآمد و این رقم رشد خواهد کرد 16 درصد در سال 2020 و 14 درصد در سال آینده. در سال گذشته خدمات درآمد با 18 درصد افزایش یافت.

برخی از دراز مدت روند تحلیلی شرکت می بیند و شامل افزایش در دسترس بودن 5G کنندگان منجر به ارتقاء تلفن های خود را برای مدل های سازگار و رشد بینندگان از محتوای اصلی و اشتراک ویدئو در تقاضا (SVOD). این تحلیلگران در Loup سرمایه گذاری نیز انتظار می رود برای دیدن مرتبط با سلامت امکانات بشود بیشتر به سمت پیشگیری از بیماری ها. داده های جمع آوری شده توسط زومیت تجزیه و تحلیل توسط هوش مصنوعی و فرستاده شده به مصرف کننده از طریق نرم افزار. و در نهایت Loup سرمایه گذاری می بیند واقعیت افزوده (AR) تبدیل شدن به بزرگ بعدی محاسبات پلت فرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>