من نمی تواند متوقف خیره در این نقشه نشان میدهد که در آن همه ضد ماسک صورت مردم

  • نیویورک تایمز آماده کرده دقیق coronavirus با مضمون ما, نقشه, نمایش, چه نقاط کشور به صورت ماسک استفاده و چه بخش نیست.
  • آن را روشن می سازد که هنوز هم وجود دارد گسترده ردیف هایی از کشور که در حال شکست در یا کاهش آشکار به پوشیدن ماسک صورت برای محافظت از خود در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • آخرین اطلاعات در مورد این ویروس نشان می دهد که وجود دارد در حال حاضر بیش از 3.6 میلیون تایید موارد به کروناویروس در آمریکا.

در حال حاضر همه باید بدانید که یکی از چند ابزار ما برای حفظ خودمان محافظت از ابتلا به (یا متناوب انتقال) coronavirus است با پوشیدن یک ماسک صورت — همراه با ماندن اجتماعی فاصله از افراد خارج از خانواده خود است. همانطور که اشاره کردیم تنها چند روز پیش از آن به نظر می رسد که در صورت ماسک مانع از آنچه که می توانست یک شیوع کروناویروس در میسوری که در آن چند ماه پیش دو مدل مو دیدم برخی از 140 مشتریان بدون تحقق این دو نفر مبتلا به کوروناویروس. همه از مشتریان کردم تست شده و هیچ یک از آنها پیدا شده است با آلوده COVID-19 ویروس.

کارشناسان معتقدند به این دلیل است که سالن تا به حال یک سیاست الزامی است که همه کارکنان و مشتریان به طور یکسان پوشیدن ماسک. CDC نوشت: حتی یک مقاله در مورد این حادثه با عنوان “فقدان آشکار انتقال SARS-CoV-2 از دو سبک پس از قرار گرفتن در معرض در یک سالن مو با یک, جهانی, چهره, پوشش سیاست.”

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل زنده جریان یک گفتگو میان خود و کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci در امتداد این خطوط در روز پنج شنبه در یک مکالمه است که در نقاط مختلف لمس بر اهمیت ماسک صورت. “من فقط فکر می کنم … این واقعا ناامید کننده است که ما هنوز نمی کافی تست که اعتبار بالای دانشمندان مانند خودتان و CDC در حال تضعیف و تا همین اواخر که بخش هایی از دولت خواستار شدند به سوال که آیا مردم باید حتی دنبال پایه بهترین شیوه مانند پوشیدن ماسک” زوکربرگ گفت: در یک نقطه در طول مکالمه.

داشتن گفت که تفاوت بسیار زیادی با این وجود می توان در سراسر ایالات متحده از نظر مکان های که در آن شما به احتمال زیاد برای دیدن همه یا تقریبا همه در پوشیدن ماسک در مقایسه با مکان در این نزدیکی هست که در آن تقریبا هیچ است.

برای تعیین کمیت که رفتار نیویورک تایمزدر همکاری با داده ها و بررسی شرکت Dynata انجام یک نظرسنجی در میان جولای 2 و 14 ژوئیه که منجر به بیش از یک چهارم از یک میلیون و پاسخ. ایده این بود برای دیدن که اذعان پوشیدن ماسک صورت که و که در آن همه است که به طور خاص در حال وقوع است.

بررسی نقشه های زیر را برای دیدن منطقه ای الگوهای سراسر ایالات متحده است. در مناطق تیره تر وجود دارد از ماسک ، متاسفانه بخش عظیمی از این کشور فقط به آرامی سایه زیر پرداخته به چقدر ما شکست خورده است در یکی از اساسی ترین چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای قرار دادن این وحشتناک همه گیر پشت سر ما:

همه چیز در حال رفتن به یک مقدار زیادی بدتر نیازی به گفتن نیست اگر ظاهر این نقشه تغییر نمی کند به زودی. چندین ایالت به عنوان مثال در حال حاضر در وخیم تنگه به اندازه کافی است که آنها ممکن است مجبور به بازگشت به مستند. در ضمن آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که وجود داشته اند بیش از 3.6 میلیون تایید موارد coronavirus گزارش تا کنون در ایالات متحده همراه با تقریبا 139,000 مرگ و میر.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de