بشتابید: آمازون اجازه دادن به هر کسی خرید 3M ماسک صورت استفاده می شود که برای بیمارستان

  • آمازون محفوظ است با کیفیت بالا 3M ماسک ماسک صورت برای بیمارستان ها و سازمان های دولتی, اما در حال حاضر وجود دارد چند پرفروش گزینه های در سهام است که در دسترس هستند برای هر کسی که به خرید.
  • معلوم نیست اگر این یک اشتباه در آمازون بخشی و یا اگر این محصولات 3M در حال حاضر تصور می شود در دسترس برای همه, اما اگر آن را یک اشتباه و سپس آن را به احتمال زیاد خواهد ثابت به زودی.
  • این بدان معناست که شما نیاز به عجله اگر شما می خواهید برای دریافت این ماسک برای خود و خانواده خود و نیز وجود دارد مقدار زیادی از NIOSH-تایید P95 و P100 فیلتر ذرات موجود در انبار و همچنین.

وجود دارد یک بخش ویژه در CDC سایت که همه چیز در مورد چگونه شما می توانید محافظت از خود و خانواده خود را از انقباض رمان coronavirus. به عنوان آن مربوط به ماسک صورت صفحه باعث می شود دو بیانیه در خاص است که هر کس باید آگاه باشند از. اولین, آن را می گوید به “پوشش دهان و بینی خود را با یک پارچه با پوشش زمانی که در اطراف دیگران است.” بدون استثنا وجود دارد برای قادر بزرگسالان و یا کودکان بالای دو. برای آینده قابل پیش بینی ماسک ها یک ضرورت مطلق است. اما دومین چیزی که شما باید توجه داشته باشید از چند نقاط گلوله در زیر است که: “آیا استفاده از یک ماسک به معنای برای کارگران بهداشت و درمان.”

ما همیشه به خوانندگان ما برای خرید N95 ماسک صورت به دو دلیل. اولین آنها مورد نیاز توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان. دوم آنها قیمت-gouged تقریبا در هر نقطه که شما می توانید آنها را پیدا کنید. جای همه شما نیاز به ماسک مانند آمازون پرفروش 3-لایه ماسک صورت. به عنوان طولانی به عنوان شما آنها را می پوشند در هر زمان شما در خارج از خانه خود را و شما همچنین تمرین های اجتماعی فاصله این ماسک را به انجام یک کار خوب برای حفاظت از شما و کسانی که در اطراف شما. آنها نیز اتفاق می افتد به در فروش در حال حاضر برای تنها 50¢ هر تشکر به 5 $کوپن شما می توانید کلیپ در آمازون صفحه بنابراین شما واقعا هیچ عذر و بهانه.

توصیه ما تغییر نکرده برای کوتاه مدت. اجرا نمی شود و خرید N95 ماسک صورت برای از بین 10 دلار و 20 دلار در هر کدام. که گفت:, آن را خوب است به برخی از ماسک های صورت که ارائه حفاظت بهتر در دست است. به صورت منظم روز به روز استفاده از پارچه ماسک فوق کامل هستند. برای بالاتر موقعیت خطر مانند مصرف حمل و نقل عمومی و یا مراجعه به مطب دکتر, با این حال, آن را خوب به حفاظت اضافه شده.

یکی دیگر از فرصت های بزرگ یک اشتباه است که کسی ساخته شده در آمازون — Honeywell ماسک های صورت که تنها قرار بود برای بیمارستان ها در حال حاضر در دسترس برای هر کسی که به سفارش! این را از فروش سریع در تنها $1.32 هر ماسک بنابراین عجله و شتاب آنها را در حالی که شما می توانید.

JB پزشکی KN95 ماسک صورت محبوب ترین گزینه در آمازون و آنها را برای مدتی. چه چیزی بیشتر آنها در فروش برای $2.50 هر در حال حاضر است که در یک قیمت بسیار خوب است. قطعا گرفتن چند جعبه را در دست نگه دارید قبل از آنها از فروش. اما شما همچنین باید یک فرصت نادر برای به دست آوردن حتی بهتر ماسک حتی برای پول کمتر است.

درست است که آمازون دارای 3M ماسک نیم صورت ماسک در دسترس در حال حاضر در سایت خود برای هر کسی و هر کس به سفارش. بیشتر چه آنها شروع در $29.99 در هر, بنابراین شما نمی خواهد پرداخت فوقالعاده gouged قیمت مانند شما را در eBay و جاهای دیگر.

3M سری 6000 ماسک صورت در میان بهترین در کسب و کار. آنها ساخته شده از مواد با کیفیت بالا است که غیر قابل نفوذ به میکروب ها و ویروس ها و آنها با استفاده از فیلتر قابل تعویض هستند که امتیاز یا N95/P95 که بدان معنی است که آنها فیلتر حداقل 95 درصد از ریز ذرات هوابرد مانند aerosolized coronavirus یا آنها دارای P100 که بدان معنی است که آنها فیلتر حداقل 99.7% ذرات معلق از جمله ذرات در روغن است. حتی اگر این ماسک ها به طور معمول در دسترس در آمازون تنها به بیمارستان ها و سازمان های دولتی آنها نه از نوع یکبار مصرف N95 ماسک که کارگران بیمارستان استفاده کنید. این بدان معناست که شما در حال گرفتن موجودی به دور از بهداشت و درمان کارگران و بنابراین شما نباید احساس بد در مورد خرید این.

متوسط 3M 6200 ماسک ماسک صورت و بزرگ 3M 6300 ماسک صورت ماسک هستند و هر دو در انبار در حال حاضر در آمازون و آماده به کشتی است. شما همچنین می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از گزینه های زیادی برای NIOSH-تایید P95 و P100 فیلتر ذرات برای رفتن با آنها.

همانطور که برای فیلتر ما رو سه NIOSH-تایید گزینه برای شما که همه آماده به کشتی خواهد رسید و در خانه خود در عرض یک یا دو هفته. یکی از اولین ساخته شده توسط 3M خود هستند و تن از گزینه های دیگر حق در اینجا در آمازون است.

رمان coronavirus نیست رفتن در هر نقطه در هر زمان به زودی. در واقع بسیاری از پزشکان می گویند ما باید به خاطر پوشیدن ماسک صورت خارج از خانه ما برای حداقل یک سال. ماسک صورت نباید مورد استفاده مجدد قرار بیش از چند بار در اکثر بنابراین ما در حال رفتن به نیاز به مقدار زیادی از آنها را در این ماه آمده است. فقط یک نگاهی به این خبر و شما خواهید دید که coronavirus موارد در حال حاضر در حال بالا رفتن دوباره در سراسر کشور است. ما تنها به سختی فقط شروع به بازگشایی اقتصاد در بسیاری از کشورهای در سراسر آمریکا پس از ماسک صورت خواهد بود یک نیاز مداوم برای آینده قابل پیش بینی. قطعا انتخاب کنید تا کمی از این ماسک و فیلتر به اندازه کافی به شما در حالی که برای.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>