Hulu متوقف خواهد شد کار بر روی این دستگاه های Roku در 3 هفته

 • Hulu اعلام کرد که یک سری از دستگاه های Roku که منتشر شد در سال 2012 یا قبل از آن دیگر پشتیبانی شده توسط برنامه خود را شروع و در ژوئن 24 سال 2020 است.
 • اگر شما خود یکی از دستگاه های ذکر شده, شما نیاز به ارتقاء به Hulu تماشا کنید.

به عنوان اغلب به عنوان ما به جای ما همراه برخی از ما دیگر دستگاه های الکترونیکی به ما خدمت می کنند تا زمانی که آنها به سادگی نمی خواهد به نوبه خود در دیگر. برای برخی از مردم این است که درست از رسانه های جریان دستگاه های که توضیح می دهد که چرا Hulu آن را لازم را در این هفته اعلام کرد که از آن خواهد شد از بین بردن پشتیبانی از چند دستگاه های Roku.

به عنوان خال خال توسط Ars TechnicaHulu خود را به روز رسانی اسناد و مدارک پشتیبانی توجه داشته باشید که چند همسر Roku مدل های از دست خواهد داد دسترسی به خدمات جریان در ژوئن 24 سال 2020 است. اگر شما یکی از این تحت تاثیر دستگاه شما یکی از دو پیغام زیر: “Hulu Plus است که دیگر پشتیبانی شده در این دستگاه” یا “کاربر خود جلسه تمام شده است.” اگر شما هر کدام از این پیام های شما در حال رفتن به مجبور به ارتقاء به Hulu تماشا کنید دوباره.

با توجه به Hulu مرکز کمک این دستگاه های دیگر پشتیبانی می شود که از ماه ژوئن 24th, 2020:

 • Roku Streaming Player (مدل های 2400 به 3100)
 • Roku Streaming Stick (مدل 3420 و یا قبل از آن)

اگر شما می خواهید برای پیدا کردن شماره مدل Roku خود را, شما می توانید با رفتن به تنظیمات > درباره دستگاه شما است.

به عنوان کمک به مرکز یادداشت های این دستگاه تنها پشتیبانی “کلاسیک Hulu برنامه” قبل از این تغییر به این معنی که آنها نمی توانند برای دسترسی به ویژگی های خاصی از جمله حق بیمه افزودنیها و یا برنامه های زنده تلویزیونی. اما از ماه ژوئن 24th, آن را برای تلفن های موبایل مانند آنها قادر نخواهد بود برای دسترسی به برنامه در همه انتخاب خواهد شد اما برای پیدا کردن یکی دیگر از گزینه است.

Ars Technica اشاره می کند که این دستگاه به فروش رفت و در سال 2012 و شانس هستند اگر شما در حال خواندن این, شما لازم نیست که یکی از این Roku streamers متصل به تلویزیون خود را. در ضمن آخرین نسخه از Hulu برنامه پشتیبانی می کند طیف گسترده ای از Roku سخت افزار به عنوان طولانی به عنوان آن را به روز شده است برای سیستم عامل نسخه 8.1 یا بالاتر:

 • Roku فوق العاده
 • Roku برتر و والاتر+
 • Roku بیان و ابراز+
 • Roku 3 و 4
 • Roku 2 (مدل 4210)
 • Roku Streaming Stick (مدل 3500 یا بعد از آن)
 • Roku تلویزیون
 • 4k Roku تلویزیون

در اینجا چیزی است که Hulu برای گفتن در مورد دستگاه هایی که دیگر پشتیبانی خود برنامه:

زمانی که خدمات ما این است که از رده خارج در یک دستگاه, Hulu برنامه دیگر ممکن است اجازه می دهد تا شما را به ثبت نام و یا آن را ناپدید می شوند ممکن است در دسترس نباشد. در مورد برنامه باز کردن آن ممکن است تنها نمایش بر روی صفحه نمایش هشدار های شبیه به پیام بالا. در حالی که ما دوست داریم برای Hulu به در دسترس خواهد بود برای همه ما گاهی اوقات مجبور به قطع خدمات ما بر روی دستگاه های پشتیبانی شده که دیگر قادر به برنامه ما حداقل ویژگی های مورد نیاز است.

منبع تصویر: Hulu

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>