به عنوان خدمات بی سیم خود را ارتقا فن آوری جریان آنها نیاز به دستگاه های قدرتمند. Netflix, HBO, Hulu و دیگر خدمات از جمله ساخته شده است پیشرفت های مختلفی در طول سال است که در سمت چپ برخی از دستگاه های قدیمی تر پشت هنگامی که آن را به عملکرد می آید.

ArsTechnica به تازگی متوجه شده است که یک تعداد انگشت شماری از دستگاه های Roku دیگر پشتیبانی سرویس Hulu شروع ژوئن 24. در میان آینده دستگاه های پشتیبانی نشده ، Hulu پشتیبانی از صفحات ذکر است Roku Streaming Stick مدل 3420 و یا قبل از آن همراه با Roku Streaming Player مدل 2400 تا 3100.

Hulu تصمیم به نیاز این دستگاه های Roku حس می کند هر چند از آنجایی که آنها تنها قادر به اجرای نسخه های کلاسیک از این برنامه در وهله اول آن را پشتیبانی نمی کند زنده تلویزیون و دیگر منابع گرسنه ویژگی های.

به منظور قادر به نگه داشتن با استفاده از Hulu, شما نیاز به یکی از مدرن دستگاه های Roku که همچنان به حمایت از این برنامه حتی پس از ژوئن 24: Roku فوق العاده Roku برتر و والاتر+, Roku بیان و ابراز+, Roku 3 و 4 Roku 2 (مدل 4210), Roku Streaming Stick (مدل 3500 یا بعد از آن) Roku تلویزیون 4K Roku تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de