بزرگ PS5 نشت می تواند ما را در نگاه اول یک رنگ جدید گزینه

  • به عنوان PS5 تاریخ انتشار روش یک قطعه جدید از مواد به بیرون درز نشان می دهد که سونی ممکن است یک نسخه از پلی استیشن 5 در فروشگاه ها در برخی از نقطه در آینده است.
  • بازاریابی تصویر که سونی ارائه شده به یک شرکت ساخته شده راه خود را به یک فروم آنلاین است که شناخته شده برای بازی های دیگر نشت.
  • این تصویر نشان می دهد انواع مختلفی از محصولات سونی از جمله سیاه و سفید نسخه از کنسول PS5 و DualSense کنترل

در حال حاضر که ما در واقع می دانیم که چه پلی استیشن 5 را مانند شما می خواهم فکر می کنم طرفداران خوشحال خواهد بود. اما نه هر کس دوست دارد که طراحی سونی نشان داد چند هفته پیش طی یک آنلاین-تنها در صورتی که عمدتا در مورد بازی های جدید. کنسول جدید غیر منتظره ای بلند اما سونی به آن نیاز به نگاه در این راه به طوری که نسل بعدی CPU و GPU می تواند سرد موثر است. دیگران ممکن است لزوما مانند منحنی پانل های جانبی به خصوص در مقایسه با ایکس باکس سری X را طراحی ساده. و دیگران نمی مانند رنگ. تنها PS5 نسخه ای که سونی تایید کرد که تا کنون است که سفید و سیاه و سفید با لهجه. اما سونی exec اشاره PS5 است که قابل تنظیم ترین کنسول سونی تا کنون ساخته شده بدون توضیح دقیقا چه معناست.

طرفداران این باورند که یک نسخه از PS5 باید در آثار توجه شده است که رنگ های سنتی از کنسول پلی استیشن. ما هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا سونی است که در واقع رفتن به راه اندازی یک سیاه PS5 در هر زمان به زودی, اما کسی ارسال شده یک عکس در یک فروم که نشان می دهد ژاپنی ها کنسول ساز است که در واقع برنامه ریزی همه سیاه و سفید پلی استیشن 5.

تصویر زیر می آید از ResetEra با کاربر BarrBarr این ادعا آن در ابتدا آمد به طور مستقیم از سونی. “مطمئن نیست که در آن به این اما در کار ما فقط دریافت یک تصویر تبلیغی است که نشان می دهد سیاه و سفید و قرمز PS5,” BarrBarr گفت. پاسخ دادن به شخص دیگری کاربر گفت تبلیغی واقعی است “و آن را از سونی. اینکه آیا یا نه آنها در حال میخوام یک کنسول در آن رنگ من هیچ نظری ندارم.”

این به تازگی به بیرون درز تصویر شامل اضافی محصولات سونی از جمله یک دوربین و یک Xperia تلویزیون با یک تصویر از یک سونی گوشی آندروید بر روی صفحه نمایش.

ادعا سونی مواد بازاریابی نشان می دهد یک کنسول PS5 و DualSense کنترل. منبع تصویر: ResetEra

سیاه کنسول PS5 تصویر در اینجا چراغ قرمز به جای آنهایی که آبی رنگ دیده می شود در مدل سفید و تقریبا تنها جزئیات دیگر ما می توانید ببینید. این به خوبی می تواند یک مفهوم تصویر است که سونی است که با استفاده از یک فتوشاپ نسخه از PS5 است که اجازه می دهد تا کنسول محو در پس زمینه. نسخه سفید را به وضوح ایستاده بود از برابر آن سیاه و سفید و قرمز پس زمینه.

آیا سیاه, PS5 کنسول واقعی است یا نه سونی است که قطعا با توجه به آنچه طرفداران می گویند و آن را بسیار به احتمال زیاد است که متفاوت پلی استیشن 5 نسخه در دسترس خواهد بود در پایین جاده. یک نسخه سیاه و سفید به نظر می رسد مانند یک داده و ما انتظار می تواند تمام انواع نسخه ویژه طرح در سال های آینده. اگر کسانی که پانل های جانبی به نوبه خود کاربر قابل تعویض و سپس پارسه می تواند تا پایان سفارشی کردن ظاهر خود کنسول به هر حال آنها را مشاهده کنید مناسب.

سونی انتظار می رود که به انتشار PS5 در این فصل تعطیلات است که به معنی preorder و جزئیات قیمت گذاری باید اعلام کرد به زودی به اندازه کافی. هنگامی اتفاق می افتد که ما دقیقا می دانند که PS5 نسخه در دسترس خواهد بود برای فروش در این سال گزینه های رنگ گنجانده شده است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de