اشتباه بزرگ به معنی هر کسی می تواند خرید Honeywell ماسک صورت در حال حاضر در آمازون

  • اگر شما به دنبال برای N95 ماسک برای فروش نیست — تنها متخصصان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ یک نیاز واقعی برای N95 ماسک و شما در حال رفتن به پرداخت gouged قیمت برای آنها به هر حال.
  • به جای آن یک اشتباه بزرگ در آمازون به معنی هر کسی قادر به خرید Honeywell RWS-54000 ماسک صورت در حال حاضر فقط برای $1.68 هر که را با بهترین قیمت ما دیده ایم پس این رمان coronavirus همه گیر آغاز شد.
  • واقعی Honeywell ماسک صورت تصور می شود تنها برای بیمارستان ها و سازمان های دولتی اما کسی که یک اشتباه ساخته شده به طوری که آنها در حال حاضر در دسترس برای همه خریداران آمازون.
  • این شرکت Honeywell ماسک صورت قطعا از فروش به زودی و بار حمل و نقل در حال حاضر لغزش پس از سفارش چند 5-بسته در حال حاضر در حالی که شما هنوز هم می تواند.

به عنوان هر کس می داند که در این نقطه coronavirus ماسک صورت از برترین برندها مانند 3M میلواکی و Honeywell در دسترس نیست به هر کسی فقط در آمازون است. در عوض آنها “اولویت بندی سازمان ها بر خطوط مقدم در پاسخ به COVID-19” مانند بیمارستان ها و دولت های محلی. چنین مورد با Honeywell RWS-54000 ماسک صورت که شما می توانید به سادگی در این تصویر:

اولین ماسک های نشان داده شده در سمت چپ وجود دارد Honeywell را RWS-54000 ماسک صورت و شما به وضوح می توانید ببینید که پیام است که ما همه تبدیل به بیش از حد آشنا. ما شکایت نیست البته از آنجا که بهداشت و درمان کارگران مبارزه رمان coronavirus به مراتب نیاز بیشتری از ما برای PPE مانند با کیفیت بالا و ماسک صورت.

به عنوان آن معلوم است کسی که به نظر می رسد که ساخته شده یک اشتباه در آمازون است. بازدید از شرکت Honeywell RWS-54000 صفحه و شما پیدا کنید که این ماسک در واقع در سهام و در دسترس برای هر کسی که به سفارش!

ما به طور معمول نگه داشتن این اطلاعات یک راز به جای تشویق مردم به خرید ماسک صورت در نظر گرفته شده برای بهداشت و درمان کارگران اما این یک وضعیت منحصر به فرد. اینها N95 ماسک صورت آنها NIOSH-تایید شده و آنها حتی در لیست عدم تایید ماسک صورت که NIOSH را آزمایش کرده است. این ماسک حفاظت بهتر از ساده پوشش صورت مانند آمازون بهترین-فروش ماسک صورت, اما آنها نباید پوشیده شده توسط پزشکان و یا پرستاران درمان COVID-19 بيمار.

شما قطعا می توانید در ادامه به فصل به طور منظم 3-لایه ماسک به صورت روزانه به عنوان طولانی به عنوان شما عمل اجتماعی فاصله و بهداشت خوب. اما برای بالاتر موقعیت خطر مانند حمل و نقل عمومی پرواز در هواپیما و یا مراجعه به مطب دکتر یا بیمارستان ما قطعا توصیه چیدن som Honeywell RWS-54000 ماسک صورت — به ویژه هنگامی که آنها واقعی ماسک های فروخته شده توسط شرکت Honeywell فقط برای $1.68 هر. که حدود نیمی از آنچه شما می خواهم برای پرداخت بدون نام KN95 ماسک که فروخته شده در eBay و Craigslist!

ما برای اولین بار گفت: خوانندگان ما در مورد این فرصت عالی دیروز و هزاران نفر از مردم بهره گرفت. حمل و نقل بار در حال حاضر شروع به لغزش اما آنها هنوز هم در دسترس برای سفارش بنابراین ما می خواست به همه یکی از آخرین فرصت به سهام تا قبل از این Honeywell ماسک صورت به ناچار از فروش.

در اینجا برخی از اطلاعات بیشتر از صفحه محصول در سایت آمازون:

  • در امان ماندن از گازهای سمی و گرد و غبار: بر اساس نیازهای خاص خود را در Honeywell خرده فروشی مزاحمت یکبار مصرف ماسک گرد و غبار طراحی شده است برای دور نگه داشتن مواد محرک موجود در هوا مانند گرد و غبار غیر سمی گرده و کپک شوره و رایج دیگر مواد محرک موجود در هوا. نه تنها می تواند شما را امن نگه داشتن خود را از گرد و غبار اما همچنین نگه داشتن خود را امن از مواد محرک و حساسیت ذرات در هوا.
  • امن و دنج قرار گرفتن مناسب: طراحی شده برای مناسب راحت, سبک وزن و در عین حال عملی ماسک تنفس دارای یک بند ساخت و ساز و پل بینی قابل تنظیم برای راحتی نهایی. بند قابل تنظیم اجازه می دهد شما را به امن ماسک برای پوشش بینی و دهان خود را.
  • به راحتی تنفس: فیلتر مواد که Honeywell خرده فروشی مزاحمت یکبار مصرف ماسک گرد و غبار طراحی شده برای ارائه پایین تر تنفس مقاومت است. ماسک لاتکس رایگان برای کمک به کاهش احتمال واکنش های آلرژیک به مواد. این یکبار مصرف و یک اندازه ماسک گرد و غبار و به طور خاص طراحی شده برای محافظت در برابر غیر سمی ذرات.

Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

سفید پزشکی ماسک صورت برای محافظت در برابر آلودگی ویروس آنفلوآنزا و کروناویروس. منبع تصویر: آنتونیو ریکو/شاتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>