• هابل جامعی زرق و برق دار تصویر از یک کهکشان دور به نام NGC 2906.
  • NGC 2906 فراوانی از عظیم ستاره جوان که درخشش درخشان به عنوان آنها را از طریق سوزاندن سوخت خود را.
  • کهکشان عظیم 145 میلیون سال نوری از زمین است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ناسا و ESA را تلسکوپ فضایی هابل یکی از قابل اعتماد ترین ابزار در نجوم است. آن بوده است بررسی آسمان برای نزدیک به سه دهه در حال حاضر بشاش برخی واقعا با شکوه تصاویر کیهان. یکی از آخرین آن اهداف بزرگ مارپیچی کهکشان شناخته شده به عنوان NGC 2906 که نشسته حدود 145 میلیون سال نوری از زمین, اما حتی در آن باور نکردنی فاصله هابل می توانید برخی از کهکشان با شکوه جزئیات.

در عکس بالا ما به یک درمان انواع رنگ از نارنجی منطقه مرکزی و سفید درشت هسته ای به نقطه های آبی درخشان و عظیم در اطراف لبه های بیرونی. هر یک از این رنگ ها نشان دهنده چیزی و ستاره شناسان می توانید یک ایده خوب از چه کهکشان ساخته شده است به سادگی با دیدن رنگ این نمایش از راه دور.

کهکشان ها به دنیا می آیند زندگی می کنند می میرند و فقط مانند ستاره است که آنها را پر کنید, و فوق العاده, پیر کهکشان ها در حال بسته بندی شده با رنگ نارنجی و قرمز رنگ اشاره در تعداد زیادی از کولر ستاره. با کنتراست رنگی درخشان کهکشان ها مانند NGC 2906 هنوز هم مقدار زیادی از زندگی باقی مانده است.

“آبی speckles دیده پراکنده در سراسر این کهکشان عظیم ستاره جوان که منتشر می کنند داغ و آبی آغشته تابش به عنوان آنها را از طریق سوزاندن سوخت خود را در یک بسیار زیاد نرخ” هابل تیم توضیح می دهد. “این swathes از نارنجی ترکیبی از ستاره ها که به تورم و سرد و کم جرم ستاره است که هرگز به خصوص برای شروع با. با توجه به کاهش دمای این ستاره منتشر می کنند یک کولر مایل به قرمز تابش.”

در چنین فاصله از منظومه ما حتی نمی تواند شروع به رویای بازدید از NGC 2906 اما این بدان معنا نیست که وجود ندارد همه چیز آن را می تواند به ستاره شناسان. رعایت چنین کهکشان می دهد محققان یک ایده بهتر از این سن از مناطق خاصی از فضا و کمک می کند تا ما را به درک فرآیندهای است که به طور مداوم در شکل دادن به از بین بردن و شکل دهی مجدد جهان هستی است.

این همه به لطف هابل است که ما در حال درمان به چنین زرق و برق دار نگاه اجمالی به اعماق فضا و در حالی که وجود دوربینهای مدار بسته در محل کار در اطراف زمین — و بارها به تاخیر افتاد James Webb Space Telescope در انتظار زمان به درخشش — هابل ثابت کرده است خود را به عنوان یکی از با ارزش ترین ابزار در ناسا آرسنال.

این فضاپیما راه اندازی شد راه برگشت در سال 1990 و دستخوش تعدادی از به روز رسانی در طول آن دهه در فضا است. با نزدیک به 30 سال زیر کمربند خود شما می خواهم فکر می کنم این فضاپیما ممکن است نزدیک شدن به پایان ماموریت خود را, اما این مورد نیست. ناسا و آژانس فضایی اروپا باید گفت که آنها انتظار دارند که هابل می تواند یک ابزار حیاتی برای دانشمندان به خوبی به 2030s و شاید حتی به 2040.

منبع تصویر: ESA/Hubble & ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im