• ناسا جشن هابل تولد 30 با یک تصویر خیره کننده از دور جفت nebulas.
  • تصویر است که با نام مستعار “کیهانی ریف” قطاری دو nebulas در منطقه تشکیل ستاره در فضا به نام بزرگ Magellanic Cloud واقع شده است که در اطراف 163,000 سال نوری از زمین است.
  • ناسا و آژانس فضایی اروپا امید به حفظ هابل و در حال اجرا برای برخی از زمان و در عین حال شاید حتی یک دهه یا بیشتر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

تلسکوپ فضایی هابل ناسا است را اسب بارکش. آن راه اندازی شد راه برگشت در سال 1990 و با وجود چند سکسکه در طول راه آن را هم در سال 2020. ناسا فوق العاده افتخار همه کار انجام داده است و کار کرده است تا فضاپیما تولد با برخی از سرگرم کننده مروری در طول ماه.

در حال حاضر بر روی تلسکوپ رسمی تولد, مارس 24th, NASA نمایش یکی از آخرین تصاویر, و آن را قطعا یک نامزد قابل توجه ترین عکس هابل تا کنون دستگیر شده است. تصویر ویژگی های دو nebulas, NGC 2014 و NGC 2020, حلق آویز کردن در بزرگ Magellanic Cloud برخی از 163,000 سال نوری دور است.

دو nebulas — NGC 2014 بزرگ و یکی قرمز و NGC 2020 کوچکتر گوی آبی — قالب چه ستاره شناسان با نام مستعار “صخره کیهانی” به دلیل رنگارنگ حقیقی ظاهر شبیه به آنچه که شما ممکن است پیدا کردن در زیر امواج اقیانوس.

تصاویر مانند این دور و فرار منطقه از فضا که در آن ستاره های جدید متولد می شوند از توده های گاز و گرد و غبار هستند و باور نکردنی نمونه از چقدر مهم هابل است که نه تنها به علم است اما علم طرفداران در سراسر جهان است.

“هابل به ما داده است خیره کننده بینش در مورد جهان از سیارات نزدیک به دورترین کهکشان ما را دیده اند تا کنون” ناسا توماس Zurbuchen در بیانیه ای گفت. “این انقلاب به راه اندازی چنین بزرگ تلسکوپ 30 سال پیش و این ستاره شناسی نیروگاه هنوز ارائه انقلابی علم امروز است. آن تصاویر دیدنی و جذاب را اسیر تخیل برای چندین دهه ادامه خواهد داد و برای الهام بخشیدن به بشریت برای سال آمده است.”

به عنوان ناسا توضیح می دهد که در یک پست جدید در وبلاگ جشن عکس و تلسکوپ 30 روز تولد هابل ساخته شده است بیش از 1.4 میلیون مشاهدات در طول تصدی طولانی در فضا است. با این ثروت از اطلاعات در مورد جهان هستی, محققان, تولید بیش از 17000 مقالات کارشناسی در همه شیوه ای از کیهانی بهره. حتی اگر تلسکوپ بود به تعطیل امروز مقدار داده آن را در حال حاضر فرستاده شده به زمین ادامه خواهد داد به عملکرد اکتشافات جدید برای دهه.

اما هابل نیست انجام می شود. پیری تلسکوپ ممکن است پیر با فن آوری امروز استانداردهای اما هنوز هم قادر به چیزهای شگفت انگیز ناسا و آژانس فضایی اروپا هیچ دلیلی برای آن را تعطیل فقط رتبهدهی نشده است. برآوردها نشان می دهد که این تلسکوپ می تواند عملیاتی باقی می ماند تا یک دهه دیگر و با آن هنوز تولید تصاویر مانند صخره کیهانی ما در هیچ عجله برای دیدن ماموریت خود را پایان.

منبع تصویر: NASA/ESA

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im