هابل همسالان به عقب در زمان و باعث می شود یک کشف شگفت آور

  • هابل نشان می دهد اسرار جهان اولیه با تصاویر نشان می دهد که ازلی ستاره های توسعه یافته به مراتب زودتر از آنچه قبلا تصور.
  • توسط مشابه به عقب در زمان به بین 500 میلیون تا 1 میلیارد سال از انفجار بزرگ محققان کشف شواهدی از اوایل کهکشان هایی که نباید وجود داشته است و در عین حال بر اساس پیش فرض های خود را.
  • در آینده مشاهدات جدید می تواند به فاش کردن آنچه که واقعا در رفت و در اولین روز از جهان است.

یکی از چیزهایی که خیلی باحاله در مورد تلسکوپ فضایی هابل و دیگر کیهان زل زده سخت افزار است که دانشمندان با استفاده از اسکن آسمان — است که آن را قادر به جمع آوری داده بسیار در آن مشاهدات است که گاهی اوقات اکتشافات جدید ساخته شده است ماه ها یا حتی سال ها پس از این تصاویر برای اولین بار جمع آوری شده است.

این مورد با یک مطالعه جدید از داده های جمع آوری شده در طول هابل Frontier Fields برنامه که پیچیده راه بازگشت در سال 2017. محققان یک ثروت از اطلاعات نوشت و کاغذ در سال 2019 جزئیات یافته های خود را. در حال حاضر کمی بیش از یک سال بعد یک تیم از دانشمندان به رهبری آژانس فضایی اروپا کشف شده است چیزی بسیار خاص است که می اندازد ریشه های اولین کهکشان ها و ستاره ها را زیر سوال.

پس از انفجار بزرگ ستاره تشکیل شده است. دانشمندان بر این باورند که این زود ستاره شد منحصر به فرد با توجه به این واقعیت است که برخی از عناصر موجود در ستاره ها امروز را فقط می توان در ستاره ها. این مرغ-یا-به-تخم مرغ سناریو پس به صحبت می کنند اما محققان مستقر در تخم مرغ است. به سادگی آن را اعتقاد بر این است که کسانی که اولین ستاره ساخته شده از هیدروژن هلیوم و لیتیوم به دلیل آن تنها عناصر است که حلق آویز در اطراف در زمان.

ستاره تشکیل شده از کسانی که مواد تشکیل دهنده شناخته شده به عنوان جمعیت III ستاره. هابل شکار برای این ستاره با مشابه به کیهان در فاصله آنقدر بزرگ است که نور برای رسیدن به زمین امروز نشات گرفته بین 500 میلیون سال و 1 میلیارد سال از انفجار بزرگ. اگر نظریه ها در مورد جهان اولیه درست هابل باید قادر به نقطه برخی از جمعیت III ستاره فقط حلق آویز کردن و انجام کار خود است.

به خوبی آن نیست.

به جای استفاده از یک تکنیک جدید است که اجازه محققان برای نمایش بهتر کم جرم کهکشان ها که در اصل باقی مانده اند آنها در بر داشت در اوایل کهکشان ها بودند که بیشتر از آنها باید توسط آن نقطه در تاریخ جهان است.

“این نتایج عمیقی داشته اختر فیزیک عواقب به عنوان آنها نشان می دهد که کهکشان باید تشکیل داده اند بسیار زودتر از ما به فکر” Rachana Bhatawdekar سرب نویسنده این تحقیقات در بیانیه ای گفت. این بدان معنی است که زمانی که برخی از دانشمندان بر این باورند اسناد آغاز جهان بوده است به سوال پرتاب و آن را محتمل است که اشیاء مانند ستاره ها و سازه ها مانند سیستم ها و کهکشان ها شروع به تشکیل و راه قبل از هر کسی به عهده گرفت.

رفتن به جلو آن خواهید بود برای دیدن آنچه که شواهد دیگر به چشم می خورد از هر دو هابل داده و همچنین مطالعات دیگر که ممکن است به فاش کردن آنچه در جهان اولیه واقعا دوست دارم.

منبع تصویر: NASA/ESA

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>