• تلسکوپ فضایی هابل به تازگی جامعی یکی از باور نکردنی ترین عکس ها از زحل تا کنون.
  • تصویر گرفته شده در جولای 4th را نشان می دهد و زحل را یاد حلقه و دو تا از بسیاری از قمر زحل.
  • هابل است که توسط ناسا استانداردهای اما همچنان به تولید نتایج باور نکردنی صرف نظر از سن آن است.

تلسکوپ فضایی هابل گرفتن نیست هر جوان اما آن سن را متوقف کرده آن را از تصرف برخی از بزرگترین تصاویر تا کنون طی سال های گرگ و میش. آخرین می آید حسن نیت ارائه میدهد از ناسا و آژانس فضایی اروپا که به کارگردانی تلسکوپ به ضربه محکم و ناگهانی یک تصویر با رزولوشن بالا از سیاره حلقه دار زحل.

این تصویر که ناسا آن را “فصل تابستان در زحل” را نشان می دهد گازدار سیاره در جزئیات خیره کننده. ما می توانید ببینید پررنگ مشخص حلقه به عنوان به خوبی به عنوان سیاره باور نکردنی الگوی باندهای. عکس دستگیر شده در جولای 4th, ناسا می گوید و آن را جامعی زمانی که سیاره در فاصله 839 میلیون مایل از زمین است.

ناسا توضیح می دهد:

هابل دیدگاه تیز حل ریز اچ حلقه متحد المرکز ساختار. حلقه ها عمدتا ساخته شده از تکه های یخ با اندازه اعم از ریز دانه به تخته سنگ غول پیکر. فقط چگونه و چه زمانی این حلقه تشکیل همچنان یکی از منظومه شمسی ما بزرگترین رمز و راز است. عقل متعارف است که آنها را به عنوان قدیمی به عنوان سیاره بیش از 4 میلیارد سال است. اما از آنجا که این حلقه آنقدر روشن – مانند برف تازه کاهش یافته – رقابت تئوری این است که آنها ممکن است شکل گرفته در عصر دایناسورها.

آن را فوق العاده دشوار است برای ستاره شناسان به سن حلقه ها و یا تعیین دقیقا چگونه آنها تشکیل شده است. هنوز هم بسیاری از دانشمندان مطمئن هستند که حلقه تشکیل شده و نسبتا به تازگی حتی شاید در حدود 300 میلیون سال پیش از امروز.

“فضاپیمای ناسا گیری از ریز دانه های باران به زحل جو نشان می دهد حلقه تنها می تواند گذشته 300 میلیون سال بیشتر است که یکی از استدلال برای یک جوان سنی از حلقه سیستم” هابل عضو تیم مایکل ونگ در بیانیه ای گفت.

این یک تصویر لحظهای از زحل است, اما آن را نگه می دارد یک زن و شوهر بسیار ویژه اضافه شده پاداش نیز هست. شما در واقع می توانید ببینید یک جفت از زحل بسیاری از قمر لطف خود را روشن انعکاس نور خورشید است. در سمت راست تصویر روشن, نقطه, شما می بینید که ماه Mimas و به سمت پایین قاب یخ زده اقیانوس قمر انسلادوس.

انسلادوس است که علاقه خاصی به دانشمندان به عنوان سرد ماه نشان داده است که آن را به اقیانوسی از آب مایع پنهان شده در زیر آن پوسته یخی. جت از آب مایع شلیک کردن از او را ترک در یخ و این امکان وجود دارد که جرم زیرسطحی اقیانوس پشتیبانی از زندگی در بعضی از فرم. علاقه در یک ماموریت برای بررسی اقیانوس در حال رشد است به طوری که ما ممکن است اطلاعات بیشتر در مورد که ویژه ماه به زودی.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im