Huawei جدیدترین AirPods کلون با فعال لغو سر و صدا در یک قیمت باور نکردنی

آن را آسان به ایستادگی کردن در به طور فزاینده ای شلوغ و واقعا رقابتی واقعی بی سیم از earbuds فضا امروزه اگر نام شما نیست اپل (و شاید سامسونگ یا سونی) اما یک راه برای درخشش ممکن است تکرار نقطه فروش کلیدی از AirPods Pro… در یک سوم قیمت.

ما در حال صحبت کردن در مورد بدون نام TWS (واقعی بی سیم استریو) هدفون از برخی از مبهم چینی راه اندازی در اینجا هم اگر چه تولید کنندگان تازه پرده برداری FreeBuds 3i در واقع مبتنی بر در جهان, پرجمعیت ترین کشور و بزرگترین گوشی های هوشمند بازار است.
هواوی فقط اتفاق می افتد به چین بالا گوشی فروشنده البته که اجازه می دهد تا شرکت های لازم مالی اتاق تکان دادن برای فروش این پسر بد در یک سود. در حالی که بعید است که تا کنون به طور رسمی منتشر شد stateside ، Huawei FreeBuds 3i به رهبری برای سواحل on May 20 با یک دیوانه کم توصیه می شود قیمت £89.99 متصل شده به نام خود را. که تبدیل به یک کمی بیش از $110 اما برای قرار دادن شماره در چشم انداز حق ما احتمالا باید مقایسه آن با £249.99 قیمت اپل بالا پایان AirPods Pro در انگلستان است.

که تقریبا سه بار به عنوان بسیاری به عنوان Huawei قصد دارد به اتهام “کربن سیاه” و “سرامیک سفید” واحد با شما حدس زده آن فعال لغو سر و صدا قابلیت در دو.

 

درست است که FreeBuds 3i باید چیزی برای ارائه که سامسونگ Galaxy جوانه های+ و Beats Powerbeats Pro نیست. و حداقل بر روی کاغذ اجزای آن را “نهایی” ANC تکنولوژی صدا را فقط به عنوان حق بیمه به عنوان کسانی که مورد استفاده توسط اپل در AirPods Pro از جمله یکی از سمت داخل رو به میکروفون و نه یکی بلکه دو بیرون رو میکروفون “دقت تشخیص سر و صدای محیط به طور فعال آن را پایین تر تا 32dB” و همچنین کاهش سر و صدا باد توسط 6m/s.
البته هواوی نیست شرمنده… استخراج الهام از اپل ساده و در عین حال نمادین AirPods طرح اصلاح نگاه از پاییز گذشته است FreeBuds 3 برای رفتن با “ارگونومیک مخروطی شکل اصلی بدن” این زمان در اطراف. به عنوان شما می توانید تصور کنید که عمر باتری این کوچک و فوق العاده سبک وزن هدفون (5.5 گرم در هر جوانه) است که دقیقا چشمگیر, با شروع در 3.5 ساعت زمان گوش دادن و تنها رفتن به یک کل بزرگ از 18 ساعت نیز زمانی که مصرف نسبتا جمع و جور شارژ مورد نظر.

اما بدیهی است که شما نمی توانید آن را همه در معادل حدود 110 دلار به عنوان Huawei همچنین وعده به ارائه یک “حق بیمه” به طور کلی تجربه صوتی و “باس قدرتمند” نه به ذکر است یک IPX4 ضد آب طراحی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im