Huawei جدید گلبرگ جستجو برنامه به انگشت وسط به آمریکا

هر شرکت تا کنون درمان شده مانند Huawei شده است در سال گذشته با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت? در سال گذشته تولید شد و ممنوع از دسترسی به آن در ایالات متحده عرضه زنجیره ای که در آن صرف 18 میلیارد دلار در سال 2018 است. این ممنوعیت نیز متوقف Huawei از صدور مجوز گوگل خدمات تلفن همراه جلوگیری از شرکت بین المللی تلفن های در حال اجرا از Google apps (بسیاری از آنها در حال حاضر ممنوع در چین). با وجود همه این مشکلات Huawei هنوز هم قادر به رشد آن محموله های گوشی های هوشمند توسط 17 درصد در سال گذشته به 240 میلیون واحد فراتر اپل به عنوان بزرگترین شرکت در صنعت.

Huawei کاربران در حال رفتن به می خواهید گلبرگ جستجو نصب شده بر روی تلفن های خود را

Huawei رشد در محموله های گوشی های هوشمند نمی توانست خوشحال وزارت تجارت ایالات متحده و خود را هشتاد ساله, منشی, Wilbur راس. ما کاملا مطمئن است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هم نیست آیا رقص برای شادی هنگامی که او را دیدم که Huawei موفق به رشد با وجود زنجیره تامین بان. بنابراین پس از این است که Huawei تا به حال “تسریع تلاش ها برای تضعیف این امنیت ملی مبتنی بر محدودیت” راس محکم-در آمریکا قانون صادرات و اساسا در زمان کنترل بر حمل و نقل از تراشه های به تولید کننده چینی. هر ریخته گری از جمله TSMC باید به دست آوردن مجوز صادرات قبل از ارسال چیپس به این شرکت است. ویفر در حال تولید در حال حاضر هنوز هم می تواند حمل به عنوان طولانی به عنوان آنها تحویل داده شده قبل از سپتامبر 15th, که بدان معنی است که Huawei Mate 40 خط احتمالا هنوز وارد این سقوط شده توسط 5nm چیپست Kirin.

در حالی که هواوی است که هنوز هم باید به شکل یک راه خیلی زود برای به دست آوردن تراشه های پیشرفته آن است که راه به جای جستجو در گوگل و اجازه می دهد خود گوشی برای اجرای متحده آمریکا طراحی و توسعه نرم افزار. با توجه به فوربس در بر داشت Huawei در خود برنامه اندروید نمای AppGallery یک لیست جدید برای گلبرگ جستجو. این برنامه فراهم می کند “روزانه پیش بینی آب و هوا و برترين اخبار; زندگی ورزشی نمرات و برنامه ها; تصویر و موسیقی جستجوهای; و مالی اخبار و بازار سهام به روز رسانی.” وقتی که می آید به سفر آن را “جستجو میلیون ها نفر از هتل ها در سراسر جهان و رزرو اتاق و بررسی پرواز و سفر اطلاعات برای بالا جهانی و مقصد.” گلبرگ جستجو نیز “نگاه کردن محلی خدمات و کسب و کار با دایرکتوری جامع.” اما این بخشی است که ممکن است دولت ایالات متحده در داد و بیداد.
ویژگی های سرد از گلبرگ جستجو است که اجازه می دهد تا کاربران را به جستجو برای برنامه های مورد علاقه خود را و آنها را نصب کنید. اگر یک برنامه خاص را نمی توان در AppGallery گلبرگ جستجو را پیدا خواهد کرد یک برنامه شخص ثالث فروشگاه که میزبان آن است. در هر صورت این نتایج را با یک نصب را فشار دهید تا همه چیز را به آسانی به عنوان پای. تصاویر منتشر شده توسط Huawei مرکزی نشان می دهد که برنامه های مانند آمازون, اسنپ چت, Speedtest.net و AccuWeather می توان با استفاده از موتور جستجو. و همانطور که ما قبلا مورد بحث در این ماه Huawei در نظر دارد به افتراق خود را از گوگل مطمئن شوید که برنامه آن نمای امن تر از فروشگاه بازی. بله گوگل در واقع تا به حال برخی از مسائل مربوط به اسکن نرم افزار, به دنبال نرم افزارهای مخرب. هواوی قصد دارد در ساخت مطمئن شوید که توسعه دهندگان دقیقا همان است که آنها می گویند آنها. Huawei همچنین با اشاره به این واقعیت است که آن است که یک شرکت داده مانند گوگل است که پس از آن به دنبال فروش هر گونه داده های تولید شده توسط گلبرگ جستجو برای انتقالها به دنبال سود حاصل از آن.

Huawei می گوید که “گلبرگ جستجو قرار می دهد که جهان در کف دست خود را. جستجو برای برنامه های مورد علاقه برای تلفن همراه خود را با ما دولت از هنر فن آوری است.” این برنامه حتی اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی از توسعه دهندگان ایالات متحده به لود شود اگر چه گوگل core Android apps هنوز خارج از محدوده. هنوز این یک معامله بزرگ برای Huawei و برای کسانی که خریداری Mate 30 و P40 خطوط. مطمئنا آقایان راس و مغلوب ساختن پیشی جستن را بشنود در این مورد و پیدا کردن یک راه برای قفل کردن ایالات متحده آمریکا طراحی و توسعه نرم افزار. اما تا آن زمان Huawei کاربران می توانند لذت بردن از با استفاده از گلبرگ جستجو برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de