هواوی تصمیم اپل اجازه می دهد تا به منظور اضافی 5nm تراشه های خود را برای سال 2020 5G مدل های آی فون

اپل طرح “یک سری” چیپ ست که قدرت آیفون, اما از آنجا که شرکت “fabless” و خود را نمی کند امکانات برای ساخت آن از تراشه های این شرکت تبدیل به Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) برای تولید آن مدارات مجتمع. TSMC بزرگترین مستقل ریخته گری در جهان و اپل بزرگترین مشتری. TSMC نیز churns از تراشه برای Huawei کوالکام و بسیاری دیگر از تراشه طراحان.

فعلی تراشه استفاده می شود به قدرت iOS و گوشی های آندروید ساخته شده با استفاده از 7nm روند گره. این اقدامات تعداد ترانزیستور مناسب در داخل یک فضای مشخص شده. این 7nm A13 بیونیک دارای 8.5 میلیارد ترانزیستور در داخل. A14 مصنوعی استفاده خواهد کرد TSMC جدید 5nm فرایند اجازه می دهد 15 میلیارد ترانزیستور به بسته بندی شده در داخل هر تراشه; این مهم است زیرا بیشتر ترانزیستور مناسب در داخل یک تراشه قدرتمند تر و کارآمد انرژی است. 5nm تراشه یک ترانزیستور تراکم 171.3 میلیون ترانزیستور در هر میلیمتر مربع یک 84% بهبود از در حال حاضر استفاده می شود 7nm تراشه.

اپل جرقه بزند یو پی اس تولید اسلات برای 10,000 5nm چیپست از TSMC که Huawei لغو

بنابراین خط پایین این است که آی فون اپل 12 سری می تواند اولین گوشی های هوشمند به استفاده از 5nm SoC. و با توجه به آن خانه اپل دستور اضافی 10000 5nm چیپست برای تقویم سه ماهه چهارم; با توجه به روند گره و قاب زمان تحویل این احتمالا اضافی A14 Bionic چیپست برای آیفون 12 خط.

TSMC خارج شده و در دسترس تولید اسلات با تشکر سنگین تقاضا است. در واقع کسب و کار شده است خیلی خوب است که شما می تواند معاف شود برای تفکر است که TSMC ایستاده بود برای توالت منابع تولید برای COVID-19. و تنها دلیلی که TSMC است که قادر به تولید 10,000 اضافی A14 Bionic تراشه برای اپل است زیرا Huawei لغو سفارش 10,000 5nm تراشه. در حالی که نه TSMC و نه Huawei رفته به جزئیات بیشتر در مورد این منظور ریخته گری است که انتظار می رود برای تولید Huawei Kirin 1012 SoC بعد از این سال با استفاده از 5nm روند. در این بخش هنوز اعلام نشده اما در این گزارش خواهد بود جانشین 7nm گیرین 990 5G است که در حال کار بر روی تولید کننده جدید P40 سری خواهد بود و در اولین همسر 40 خط بعد از این سال.
با TSMC تولید شکافها در خواست بزرگ, چرا Huawei تصمیم به اجازه از 10 ، 000 تراشه های رفتن ؟ Huawei ممکن است برش منظور زیرا انتظار دارد که ترکیبی از coronavirus بحران و شرکت در ادامه قرار دادن در نهاد لیست خواهد شد که تاثیر منفی بر روی تقاضا. این تولید کننده است که هنوز هم قادر به دسترسی به آن در ایالات متحده زنجیره تامین و تهمت و دولت در تلاش است تا همه چیز را بدتر کند. تحت مستقیم خارجی محصول حکومت ایالات متحده حق دارد برای کنترل صادرات محصولات خارجی مانند Huawei Kirin چیپست که حاوی 25% یا بیشتر آمریکا-منبع مطالب با ارزش. اما در صورتی که آستانه کاهش به 10 درصد به کاخ سفید می خواهد دولت ایالات متحده قادر خواهد بود به واقعا خاموش Huawei دسترسی به قطعات اصلی گوشی های هوشمند.

نه تنها توسط TSMC را 5nm تولید رزرو از طریق پایان سال آن را 7nm تولید نیز تمام اختصاص طریق 2020. ریخته گری می گوید که با وجود تمام مشکلات که COVID-19 ایجاد کرده است TSMC در مسیر تا آنجا که خود 5nm روند گره نگران است. در حالی که این شرکت تولید خواهد شد اپل 5nm A14 Bionic چیپ ست و Huawei 5nm گیرین 1012 SoC آن نیز تولید 5nm Qualcomm Snapdragon 875 پلت فرم تلفن همراه. دومی خواهد بود و باید در بالا ترین پایان و گل سرسبد گوشی های آندروید در سال 2021.

TSMC در حال حاضر آغاز شده ساخت و ساز از امکانات تولید آن استفاده خواهد کرد برای ایجاد 3nm تراشه شروع در سال 2023; امکانات هزینه خواهد شد TSMC گزارش $19.5 میلیارد دلار برای ساخت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>