Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC), ریخته گری که تولید کننده تراشه برای مشتریان با مشخصات بالا مانند اپل و کوالکام است تایید کرد که آن را متوقف کرده است و در نظر گرفتن سفارشات جدید از Huawei پس از مه 15 به مطابق با ما سفارش است که نیاز به غیر از شرکت های ایالات متحده به دنبال اجازه صریح و روشن قبل از استفاده آمریکا منشاء تکنولوژی برای عرضه به هواوی. این می تواند نیروی این شرکت چینی به دنبال یک دو تراشه استراتژی برای آینده آن گل سرسبد Mate سری 40.
مقررات را ظاهرا نمی گذارد هر موجود سفارشات و آنها باید حمل قبل از 14 سپتامبر. Huawei Mate 40 به گزارش طراحی شده توسط خانه گیرین 1020 تراشه است که بر اساس یک 5nm روند. به نظر می رسد مانند Huawei تا به حال تنها دستور داد 8 میلیون واحد قبل از محدودیت های جدید قرار داده شد و آن این است که در حال حاضر در یک دوراهی قرار گرفت. فروش Mate 40 اواز یا موسیقی دو نفری هستند پیش بینی شده برای عبور از 10 میلیون که بدان معنی است که این شرکت نیاز به بیشتر SoCs.

پس از آن نمی تواند به نوبه خود به TSMC آن گزارش شده است که فکر کردن در مورد با استفاده از یک تراشه به عنوان به خوبی.

ما پیش از این شنیده بود که کوالکام خواهد درخواست برای مجوز از وزارت بازرگانی اداره صنعت و امنیت برای عرضه تراشه برای Huawei. این گزارش ادعا کرد که درخواست خواهد اعطا می شود, اجازه می دهد تا شرکت خود را به فروش Snapdragon chipset برای استفاده در سال آینده Mate 50 و P50.

برخی از همسر 40 گونه احتمالا از ویژگی های یک تراشه MediaTek

در این سال هر چند Huawei تنها گزینه های اگزینوس سامسونگ تراشه MediaTek SoCs و شانس هستند که آن را برای بعد. می گیرین 1020 ارائه خواهد شد ظاهرا 50 درصد افزایش عملکرد بیش از کیرین 990 و ضروری است که دیگر سیلیکون Huawei به پایان می رسد تا انتخاب تضمین استحکام تجربه.

می گیرین 1020 سوخت همسر 40 به احتمال زیاد خواهد منحصر به فرد به چین و MediaTek محور های همراه فروخته خواهد شد در بازارهای دیگر.

پیش از این همسر 40 خط بود و انتظار می رود برای شکستن پوشش در پاییز اما تحولات اخیر می تواند باعث تاخیر.
نه زیادی است شناخته شده در مورد این سری اما چهار-سیستم دوربین با یک 108MP اصلی سنسور به احتمال زیاد یکی از headlining ویژگی های. سنسور بنا به گزارش ها از ویژگی های یک 9P رایگان-فرم لنز است که کاهش تخریب تصویر و اعوجاج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im