خلاصه

با P40 سری Huawei نوآوری دوباره با معرفی بزرگترین سنسور دوربین در یک تلفن مدرن, طولانی ترین زوم اپتیکال بی سیم شارژ به عنوان سریع به عنوان سیمی و غنی تعداد 5G باند در اکثر بسته جمع و جور برای آن 6.6″ اندازه صفحه نمایش. بهترین بخشی از آن همه کار می کند به عنوان آگهی.
ما خواسته Huawei مدیر عامل شرکت Richard Yu آیا سابق نوکیا/Lumia مردمی که در حال حاضر کار برای شرکت در P40 Pro camera توسعه و او به مخفیگاه آنان که Huawei در واقع مونتاژ شده در سطح جهان گیری تیم برای مدتی در حال حاضر. علاوه بر اسکاندیناوی او توصیه نیز وجود دارد مردم از لایکا, عکاسان حرفه ای و دوربین بالا استعداد از ژاپن و همچنین به عنوان یک تصویر قوی پردازش تیم به رفتن با آنها.
این فشار بی سابقه ای به دوربین های تحقیق و توسعه قطعا نشان داد در Huawei قبلی دو گل سرسبد نسل و P40 نرم افزار در حال حاضر اوج این تلاش ها در خصوص سخت به استاد شب و زوم عکاسی, نه به ذکر است جلوی دوربین آمد.

اعطا بزرگ برای یک گوشی است که باعث می شود شما پرش از طریق hoops به تنظیم آن را به عنوان شما را با خدمات گوگل از پیش نصب شده ممکن است به نظر می رسد کمی شیب دار اما سخت افزار قطعا باعث می شود تا برای آن و ما خوشحالیم که Huawei نگه می دارد و فشار همه پاکت به عنوان این است که احتمالا جذاب ترین گوشی این فصل است.

Huawei P40 نرم افزار نمایش و طراحی

سرریز نمایش تعریف جمع و جور

ما عاشق مات نقره فراست آفتاب پرست روشن و خاموش شدن ما P40 نرم افزار واحد. این صدا ممکن است مانند یک ترکیب متناقض اما Huawei آن را کشیده و آن را به نظر می رسد هوشیار و درجه یک. روشن است که در مورد جعبه بنابراین شما از دست ندهید بسیار خیره کننده به نظر می رسد در حالی که حفاظت از تلفن از قطره و scuffs و گوشی مقاوم در برابر آب تا ده فوت در عمق.

از آنجا که P40 ورزش حرفه ای و زیبا چهار-منحنی صفحه نمایش آبشار که پیچد اطراف نه تنها طرف اما همچنین بالا و پایین دستگاه – Huawei خواستار آن سرریز صفحه نمایش – گوشی رسیدن به بالای صفحه نمایش به بدن نسبت و مواد 6.6″ پانل در جمع و جور ترین بدن. آیا نمی شود فریب خورده اگر چه منحنی اثر در بالا و پایین است حداقل برای صفحه نمایش و بیشتر برای پوشش شیشه ای در بالا در حالی که هنوز هم وجود دارد یک مرز وجود خم و یا نه.

کهکشان S20+ مثلا با آن 6.7″ نمایش اتحاد 6.37 x 2.90 x 0.31 اینچ (161.9 x 73.7 x 7.8 mm) ابعاد در حالی که P40 Pro می آید کوتاه در 6.23 x 2.86 x 0.35 اینچ (158.2 x 72.6 x 8.95 میلی متر) و باریک با وجود این کهکشان را بلندتر نسبت ابعاد.
همه که شیشه ای و دوربین و متعلقات را P40 طرفدار هر اونس سنگین تر, اگر چه, و آن را احساس می کند بسیار محکم در دست خوب توزیع وزن با وجود غول پیکر, دوربین, جزیره در پشت. خوشبختانه هواوی نیز نقل مکان کرد و دور از خنکی عامل یکی از دکمه های فیزیکی مانند در Mate 30 نرم افزار فراهم می کند و خوب از مد افتاده حجم چوب زیر گهواره در P40 Pro.

این 6.6″ پنل OLED همراه با 2640×1200 وضوح و دارای یک دوربین جلو برای قطع جریان دو 32MP دوربین عکاسی از خود است که دارای فوکوس اتوماتیک و سنسور عمق برای پرتره و می توانید ضبط ویدیو 4K. همانطور که می بینید ما از کیفیت صفحه نمایش اندازه گیری های زیر آن را کمی بهتر کالیبره شده از حتی سامسونگ پنل در S20 فوق العاده با بهتر تعادل رنگ سفید کمتر تغییر در زاویه و معتبر تر بوسيله رنگ پوشش در هوای سرد تفاوت های ظریف.

در صفحه نمایش fingerprint scanner شده است تا حد زیادی بهبود یافته و همچنین مدیریت برای پوشش 30% منطقه بیشتر از قبل احساس می کند سریع تر به باز کردن. خوشبختانه هواوی نگه داشتن نوری به جای سامسونگ اولتراسونیک راه حل است که رفتار کندتر و بیشتر نامنظم.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, مرسوم نرخ تجدید صفحه نمایش است که در اینجا به عنوان به خوبی و Huawei فکر می کند که 90Hz پایدار refresh کامل معاوضه بین تصاویری صاف و مصرف باتری. به دنبال قدرت گرسنه 120Hz نمایش از S20 سری ما نمی توانیم بگوییم که تفکر اشتباه است. در داخل خانه و در اتوماتیک روشنایی صفحه نمایش را تخلیه حدود 12 درصد از باتری در هر ساعت از آن است که با 90Hz تازه در مخلوط استفاده و 10 درصد بالاتر از نرخ refresh کردن است که بسیار خوب و موفقیت.

Huawei P40 نرم افزار دوربین و صوتی

بزرگ جمع آوری فوتون

وجود دارد هیچ انکار که Huawei از جیبش اسلحه بزرگ با P40 نرم افزار مدل. شایعات در مورد یک رکورد 10x periscope زوم محقق برای P40 Pro+ اما این نرم افزار همچنین مجهز به یک در 5x اپتیکال و 10x با فشرده سازی lossless ترکیبی بزرگنمایی که به انجام شگفتی به عنوان شما را ببینید در نمونه زیر. در خصوص 10x زوم ترکیبی که همچنین با استفاده از اطلاعات از سنسور اصلی است breathtakingly دقیق و روشن فقط نگاهی به برج ساعت یا تئاتر نما.

بزرگترین ستاره P40 نرم افزار نشان می دهد اما به معنای واقعی کلمه بزرگترین بزرگترین 1/1.28″ سنسور دوربین تا به حال قرار داده شده در یک گوشی مبادا ما را فراموش نکنید PureView 808 با آن 1/1.2 قطعه” راه برگشت وقتی. نه تنها نامتعارف RYYB صفحه تنظیم کمک با نور کم حساسیت اما به محض اندازه سنسور پیکسل کمپرس آب در 40 درصد بیشتر فوتون تر از قبل می گوید: Huawei.

به دنبال جرقه بزند که P40 Pro تولید شده در زمین تاریکی حتی بدون توسل به دیگر حالت شب مواجهه ما تمایل به این باور آمار.

در اینجا یکی دیگر از طریق پنجره از یک فروشگاه مبلمان در شب, در برابر همسر 30 نرم افزار است که نخ نما وقتی که می آید به عکس در شب و همچنین ورزش یک سنسور حساس به نور با RYYB صفحه تنظیم شده است.

به عنوان برای عکس های روز, این ultrawide زاویه دوربین به تولید برخی از بهترین عکسهای دیده ایم از جمله کیت در گوشی, در حالی که 50MP سنسور است که شاخه های 12.5 مگاپیکسل عکس در صفحه-ادغام حالت موفق به خیس خوردن در مقدار زیادی از جزئیات. ما می خواهید کمی بیشتر هشیاری و ماکرو عکس یک پاشنه آشیل که شما واقعا نمی تواند بیش از حد نزدیک اما نهایی نرم افزار در واحدهای خرده فروشی می تواند متفاوت از نقد و بررسی ،

Huawei همچنین شامل یک رنگ اختصاص داده شده سنسور دما برای جلوگیری از RYYB صفحه مجموعه ای از تاکید بر رنگ های گرم و کمی بیش از حد به یک موضوع که در حال حاضر در P30 Pro است اما در حال حاضر به طور قابل توجهی کاهش می یابد در P40 Pro.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, selfies از 32MP مقابل فوکوس خودکار دوربین بیرون آمد بسیار خوب حتی بدون حالت عمودی است که با استفاده از دوم مادون قرمز سنسور عمق به کمک با پس زمینه محو. در اینجا نیز که هواوی خیلی تبلیغ AI قرار گرفتن در معرض در ضربات ترین مشخصه. اگر شما در حال عکسبرداری در برابر یک اتاق پنجره مثلا گوشی را برای اولین بار افشا صورت خود را و سپس unbeknowst به شما یکپارچه کوک زمینه های مختلف مواجهه با زحمت ناخن محدوده دینامیکی عکس فقط زمانی که شما فکر می کنید که هیچ چیز را بیرون از این.

این گوشی با شلیک 8K ویدئو 4K در 60fps است مقدار زیادی به اندازه کافی آن را به عنوان است و هوش مصنوعی به کمک تثبیت کننده تصویر آثار شگفتی حتی اگر شما در حال راه رفتن سریع و خشمگین. چهار مرحله تشخیص فوکوس اتوماتیک یا نه, در شب, در این فیلم گاهی اوقات از دست می دهد تمرکز هنگامی که سوژه متحرک از روبرو در اطراف به سرعت در حالی که تعادل رنگ سفید است که اغلب به پایین پرتاب شده توسط چراغ های نئون.

نور روز ویدئوها بیرون می آید ، زوم می تواند نرم و صاف اما فوکوس خودکار پیوسته است در نزدیکی فوری هنگامی که شما حرکت بین اشیاء دور و نزدیک چیزی است که ما فقط دیده می شود در سامسونگ flagships تا کنون. ضبط صدا و پخش, اما, نمی, به خصوص تحت تاثیر قرار دادن.

Huawei P40 Pro نرم افزار و عملکرد

جهان با کمتر گوگل

این P40 نرم افزار قابل اجرا بر روی منبع باز آندروید 10 با Huawei خود EMUI 10.1 رابط کاربری در بالای صفحه. آن زمان ما حدود 25 دقیقه به حرکت می کند تمام اطلاعات از همسر 30 نرم افزار به گوشی جدید (از جمله Facebook, Instagram, Twitter و مانند آن) از طریق Huawei تلفن کلون, نرم افزار ذخیره تصاویر و ویدئوها است که ما به سمت چپ در منبع دستگاه.

تلفن کلون شاید بهترین سوئیچ نرم افزار ما استفاده کرده ایم تا کنون به عنوان نه تنها آن را انتقال تمام مخاطبین, پیام ها, برنامه ها و تنظیمات بلکه تنظیم صفحه نمایش دقیقا راه شما آن را بر روی قبلی تلفن کامل با پوشه های تو در تو. هک کلون برنامه حتی نقل مکان کرد و ما باری در بسیاری از موارد, بنابراین ما فقط نیاز به ورود به سیستم پشت در رمزگذاری چت مثل مسنجر.

نیازی به گفتن هیچ خدمات گوگل به عنوان این رام خالص اندروید و ما امیدواریم که گوگل و هواوی مجاز به ارتباط برقرار کردن در برخی از نقطه به دلیل این است که از دست دادن-از دست دادن وضعیت برای هر دو طرف. علاوه بر تلفن کلون که اساسا انتقال همه از ما 100+ نرم افزار به P40 نرم افزار وجود دارد, Huawei خود برنامه گالری که بسیار غنی تر در حال حاضر از نظر برنامه های جمعیت اما هنوز هم نمی خواهد که همه چیز شما دنبال آن هستید فقط بیشتر از آنچه شما نیاز دارید.

برای بقیه شما می توانید نصب کنید APKPure, APKMirror یا هر شبیه vetted APK خبرخوان به عنوان یک فروشگاه بازی جایگزین. در واقع اگر شما در حال آماده به اذیت دستی خاموش کردن اطلاعیه برای نقشه های کروم و برخی دیگر از برنامه های گوگل که در غیر این صورت به طور مداوم chiming آنها نیاز به خدمات بازی شما می توانید با استفاده از آن بیش از حد. نه تنها خود را با گوگل, مشخصات, اما وجود دارد MicroG مجموعه برای آن است.

وجود دارد چند Maps, YouTube, Gmail, و غیره. برنامه جایگزین است که به خوبی کار می کنند اگر شما نمی خواهید برای اجرای این خدمات از یک مرورگر و یا بدون نام کاربری خود وارد شوید. یوتیوب Vanced مثلا بهتر است از اصلی که در اینجا WeGo نقشه های آفلاین کار می کنند بهتر از تمام قاره ها در حالی که جستجو در گوگل ویجت به سرعت جایگزین DuckDuckGo.

که در آن همه چیز رو مو, یکی از برنامه های است که نه تنها برای بررسی Google Play services بر راه اندازی, اما نیاز به آنها را به درستی اجرا و عمدتا آنهایی که پرداخت می شود و برخی نیاز به یک اشتراک. وال استریت ژورنال برنامه مثلا اجرا خواهد شد با هشدار شما می توانید خاموش اما نمی خواهد به شما اجازه ورود به حساب خود را در حالی که یک نرم افزار آب و هوا, محلی حاضر به شروع. در چنین مواردی شما متاسفانه باید به آتش تا مرورگر.

به غیر از در حال اجرا از طریق پرتال تخصصی اولی بیشتر برای نصب نرم افزار به هیچ گسل از شرکت هواوی EMUI 10.1 ارائه شده ما با ساختاری نرم و صاف تجربه و چند متفکر اضافات جدید. شما می توانید به عنوان مثال در حال حاضر نگه داشتن پشت ژست و یک لیست سفارشی از سریع نرم افزار ظاهر خواهد شد در زیر انگشت شست خود را بنابراین شما لازم نیست که به جستجو. متاسفانه EMUI هنوز هم اصرار دارد به شما ارسال به تلفن جستجو درست زمانی که شما پایین کشیدن خالی منطقه روی صفحه نمایش به جای پایین آوردن نوار وضعیت/اطلاع رسانی سایه.

Huawei همچنین مجهز P40 Pro با 90Hz نرخ تجدید صفحه نمایش برای اضافه پیمایش و انیمیشن سیالیت. جدید کلیا کنترل صوتی یاور هواوی جواب میده به گوگل دستیار است, اما هنوز هم در آن nascence اگر شما به این نوع از تعامل با تلفن خود را.
این گوشی اجرا می شود در آخرین گیرین 990 چیپ ست یکپارچه با چند بانده 5G مودم همراه با 8GB RAM, و هر دو یک هیبریدی دو سیم کارت/کارت حافظه ماژول و یک eSIM کارت در داخل برای انعطاف پذیری اضافه شده هر کجا که شما هستند. شما همچنین می توانید لذت بردن از Wi-fi 6 سرعت و نفس سریع dual-frequency GPS است که قفل شده است و در عرض چند ثانیه در اتاق در حالی که S20+ مثلا در زمان زمان خود را به انجام همان.

Huawei P40 Pro عمر باتری و سرعت شارژ

این تاب خورده بی سیم

وجود دارد 4200mAh واحد در P40 نرم افزار است که می تواند شارژ با 40W سیمی و 40W, شارژ بی سیم, سرعت, است که یک رکورد جدید در شکوه گوشی های بدون کابل. باتری کمی کوچکتر از روی Mate Pro 30 اما Huawei راهنمایی است که آن را در انتخاب بهترین ترکیب از صفحه نمایش با وضوح و صرفه گیرین 990 5G چیپ ست برای حفظ قدرت در قرعه کشی همان.

تلفن تخلیه با حدود 10 درصد (60 hz) یا 12% (90Hz) در هر صفحه در دقیقه در داخل خانه در اتوماتیک روشنایی که تجربه نشان می دهد که یک نتیجه بسیار خوب است که شما از طریق یک روز سنگین و دور از شارژر در حالی که با استفاده معمولی از P40 نرم افزار می تواند شما را به خوبی خدمت در ناهار روز بعد ،

با توجه به این که ما شارژ گوشی از صفر تا 100 درصد در کمتر از یک ساعت با شارژر در جعبه شارژ بی سیم مشابه در سطح خواهد بود بسیار شگفت انگیز شاهکار و ما برنامه ای برای تست آن را به عنوان به زودی به عنوان ما grubby دستگیره در چنین قدرتمند شارژر بی سیم.

Huawei P40 نرم افزار شارژ باتری سرعت:

  • 30 درصد در 10 دقیقه
  • 50% در 25 دقیقه
  • 80% در 40 دقیقه
  • 100% در 59 دقیقه

در اینجا ما به اصلی P40 Pro مزایا و اشکالاتی مشاهدات برای چند روز را صرف با آن است. نهایی نرم افزار در واحدهای خرده فروشی می تواند متفاوت از یک بررسی (v. 10.1.0.112) و ما خواهید بود با داشتن نمونه های بیشتر و مقایسه های شما در دوره به دلیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de